Jump to content
Dogomania

Skarpeta im.Talcott pomaga psom-staruszkom. Ku pamięci Jolanty08 i Talcott - szlachetnych miłośniczek zwierząt.


Monika z Katowic

Recommended Posts

Będzie 105 zł tylko czekam na jedną wpłatę, Agusiazet wejdź proszę i sprawdź czy może być tak jak jest, chodzi mi w ceny książek i resztę
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/188882-Kryminalne-zagadki-SI%C4%98-ROBIII?p=15021688#post15021688[/URL]
Magdo prześlij mi nr konta na pv

Link to comment
Share on other sites

Żadnych nowych wpływów na konto nie ma, poprosiłam Isadorę, żeby wysłała mi skan tej wpłaty z poczty, bo może jest coś pomylone w numerze rachunku, nawet z wpłaty na poczcie pieniądze już powinny być :(
[B]Magenka1 [/B]zaraz wysyłam numer konta, jeszcze raz wielkie dzięki za bazarek! Ciekawe jak się miewa Skarbuś i czy dziewczynom udało się już zebrać resztę kasy na zabieg

Link to comment
Share on other sites

ja mam w zakladkach ze skarpeta w organizacji (na piatej stronie utknelam), zagapilam sie, a tu juz wszystko dziala :)
uwazam, ze cel sluszny, stare psiaki sa na straconej pozycji - trzeba im pomoc; w ten sposob tez talcott bedzie zawsze z nami; jakby nigdy nie odeszla; jak znajde numer rachunku i przyjdzie pensja lipcowa to wplace pare zlotych i na pewno bede systematycznie wspomagac (choc nie moge zlozyc zadnej deklaracji w sensie stalym)

ok, doczytalam, ze trzeba napisac prosbe o wyslanie nr rach na pw wiec niniejszym prosze o przeslanie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MagdaNS']OKI, trzeba sprawdzić czemu tyle czasu nie ma, może poczta coś zawaliła, a może błąd w druku. Dzięki![/QUOTE]
Będzie dobrze, mnie dzisiaj wróciła jedna przesyłka bazarkowa (źle wpisałam adres) w przyrodzie nic nie ginie podobno :)

Link to comment
Share on other sites

to ja bardzo proszę o pomoc dla dwóch staruteńkich jamniczek Marysi i Martuni:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/189064-2-stare-jamniczki-w-schronie.-Czy-tylko-ig%C5%82a-je-jeszcze-czeka-Pomocy[/url]!
Pilnie potrzebna jest pomoc finansowa, żeby wyciągnąć je ze schroniska, gdzie grozi im eutanazja :( do psiego hospicjum. [B]Czarodziejka [/B]zgodziła się je przyjąć. Koszt to 7 zł od malizny za dobę, czyli 14 zł za obie.
Trwa zbieranie deklaracji stałych, ale same wiecie jak to idzie :( a tu każdy dzień się liczy.

Link to comment
Share on other sites

[B]Magenko[/B] pieniążki dotarły, uzupełniałem pierwszy post. Z wieńca nadal nie ma, to już chyba 10 dni od wysłania pieniędzy. Czekam na skan przelewu od Isadory7, bo trzeba wyjaśnić, co jest nie tak, że inne wpłaty docierają, a tej nie ma, wszystkim wysyłam numer konta na zasadzie "kopiuj wklej".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...