Jump to content
Dogomania

Skarpeta im.Talcott pomaga psom-staruszkom. Ku pamięci Jolanty08 i Talcott - szlachetnych miłośniczek zwierząt.


Monika z Katowic

Recommended Posts

[quote name='MagdaNS'][B]AlfaLS[/B] dopiero dziś idzie przelew, bardzo Cię przepraszam, nie wyrabiam na zakręcie z ilością roboty na mojej głowie :oops:
[/QUOTE]

Przelew już doszedł :lol: i bardzo się przyda - Posterek już dwa dni nic nie je, pojechał na kroplówkę :-(. Zobaczymy co będzie dalej.....
Bardzo dziękujemy Skarpecie za wsparcie Posterka :Rose::Rose::Rose:

Link to comment
Share on other sites

Nie myślałam że będę zmuszona prosić o pomoc jakąkolwiek "skarpetę" o wsparcie jednak muszę:shake:

Na tymczasie mam Agrę podobno 11 letnią suczkę zabraną w połowie grudnia na tymczas ze schroniska w Sosnowcu. Do niedawna było wszystko ok jednak wpłaty otrzymywane od darczyńców poszły na diagnozowanie i szczepienie Agry. W tym miesiącu jest kiepsko jeśli chodzi o karmę, ciągle prosimy o nią innych dogomaniaków. Na ile byli oni w stanie pomóc pomogli a teraz... teraz Agra nie ma co jeść. Dzisiaj już razem z moim psem mają przymusową głodówkę bo jestem bez grosza a wypłata dopiero po 10 maja będzie:roll: Niby 3 osoby zadeklarowały się na wątku że mają dla nas karmę i na dniach nam ją przywiozą jednak do tej pory nie otrzymaliśmy jej a minął od tych "obietnic" ponad tydzień:shake: Prosiłabym o wsparcie około 100zł by zakupić 15kg worek dla psów i obiecuję że po 10 maja spłacę tą pożyczkę całą bądź ile tam trzeba będzie. Jestem teraz po prostu postawiona pod murem a nie mogę pozwolić na to by psy nie jadły kilka dni.

To wątek Agry:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/197902-G%C5%82odujemy-nie-mamy-nawet-karmy!!!-Agra-prosi-o-jakiekolwiek-wsparcie.../page11[/url]

Proszę o pozytywne i jeśli to możliwe jak najszybsze rozparzenie mojej prośby:roll:

Link to comment
Share on other sites

[B]Gisic87[/B] przejrzałam wątek, pewnych rzeczy komentować nie będę, w każdym razie sytuacja jest awaryjna i zgadzam się na pomoc 100 zł. Podeślij mi na PW numer konta, bo pewnie w międzyczasie pozostałe ciotki zajrzą i się wypowiedzą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Magdo, bardzo proszę o zmianę tego wpisu w poście rozliczeniowym:

[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]02/03/2011 agusiazet - 227,50 spadek po Samborze [']

Sambor znalazł kochający domek, nie odszedł za TM:)
[/SIZE][/FONT][/QUOTE]
Agusia, zaraz zmienię, co za fatalna pomyłka, soryyy
Zaraz zrobię przelew na karmę, resztę uzupełnię jutro, bo padam.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam zapomniałam napisać pieniążki już dostaliśmy za co ślicznie dziękujemy:loveu:
Karma już dziś do nas dotarła i wyniosło to 95,19zł.
Uzgodnione w regulaminie 25zł zapłacę po 10 maja jak pisałam oraz dodatkowo coś dorzucę do skarpety

Jeszcze raz dziękuję:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dzisiaj dopiero dostałam wypłatę, w sobotę wpłacę pieniążki na swoje konto bo wypłatę dostajemy "do ręki" i od razu zrobię przelew za wsparcie Agry.

Rozumiem że pieniążki mam wpłacić na to konto z którego je otrzymałam?

Link to comment
Share on other sites

Ze spadku po Posterku (*) dla Skarbonki zostało przekazane 30 zł. Bardzo proszę o potwierdzenie, ze pieniądze wpłynęły na wątku Postera [url]http://www.dogomania.pl/threads/178087-Poster-odszed%C5%82-spokojnie-za-TM(*).-%C5%BBegnaj-kochany-Przyw%C3%B3dco-[/url]!!!

Link to comment
Share on other sites

Dajcie znać jak pieniążki pojawią się na koncie. Na razie zapłaciłam tylko obowiązkowe 25% od siebie postaram się wpłacić w późniejszym czasie bądź zrobię bazarek na skarpetę. (niestety wypłata marna wyszła a wydatków w tym miesiącu sporo)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gisic87']Dajcie znać jak pieniążki pojawią się na koncie. Na razie zapłaciłam tylko obowiązkowe 25% od siebie postaram się wpłacić w późniejszym czasie bądź zrobię bazarek na skarpetę. (niestety wypłata marna wyszła a wydatków w tym miesiącu sporo)[/QUOTE]

MagduniuS , co z naszymi wpłatami? nie widać na pierwszej stronie:)

Link to comment
Share on other sites

[B]Andegawenka, [/B]zaraz będę wszystko uzupełniać, skrupulatnie zapisuję, ale co się zabieram na wpisywanie na wątek to jakaś "cholera" mi przerywa robotę :diabloti:

[B]W związku z zaproszeniem elapieczus1 na nowy bazarek "na rzecz Skarpety" zmuszona jestem zabrać głos w tej sprawie. [/B]Elapieczus1 już raz zorganizowała bazarek "na rzecz Skarpety", tu jest link do niego:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/194904-HITY-KSI%C4%84%C5%BBKOWE-NA-SKARPET%C4%98-IM-TALCOTT-zako%C5%84czony-ROZLICZONY/page5[/url]

Nie dość, że ludzie całymi tygodniami czekali na zakupione i opłacone rzeczy, to ja tygodniami się prosiłam o rozliczenie bazarku i przekazanie pieniędzy do Skarpety, dopominając się zarówno na wątku, jak i PW. Ostatecznie pieniądze dotarły 7 lutego (bazarek się skończył 30 listopada i zostało kupione kilka fantów na krzyż), jak postraszyłam, że sprawę zgłoszę do modów. Niestety, to nie jest jedyna zbiórka pieniędzy elapieczus1, o którym wiem, że miała "problemy z rozliczeniem", bo pisała do mnie dziewczyna, która działa też na forum owczarków niemieckich, że mają problem, aby odzyskać pieniądze, które elapieczus1 zbierała na bezdomnego psa, chodziło o kwotę ponad 800 zł, PW i link do tamtego tematu na forum owczarków mam do dzisiaj w skrzynce. W końcu tam też udało się "odzyskać" pieniądze. Wobec takiej sytuacji ja osobiście nie mam ochoty na kolejny bazarek elapieczus1, firmowany potrzebami Skarpety, gdzie potem miesiącami trzeba się będzie dopominać o pieniądze. Chciałabym jednak poznać zdanie innych osób, zaangażowanych w sprawę Skarpety, bo dla mnie takie działanie jest raczej szarganiem dobrego imienia Skarpety niż wymierną pomocą.

Link to comment
Share on other sites

Melduję że wszystko uzupełnione poza saldem na dziś (to wpisane jest z 21 maja) bo ... właśnie jest przerwa techniczna w Alior Banku, jutro uzupełnię.
Agata51, w związku z tym, że się wyrobiliśmy z kosztami wiązanki w tym, co było na koncie, ja Twoją wpłatę z kwietnia zaliczyłam te drugie 20 zł na deklaracje za maj.
Proszę, sprawdźcie, czy gdzieś się nie pomyliłam, czy są wszystkie Wasze wpłaty, mam nadzieję, że już niedługo przyjdzie mi ciągnąc trzy etaty i będę miała znów więcej czasu na dogo.
[COLOR=magenta][B]Bardzo dziękuję wszystkim, którzy rozliczyli się terminowo z udzielonej pomocy, wpłacają stałe deklaracje.[/B][/COLOR]
No i wrócę do bieżącego pisania wpłat, bo potem się można pogubić :evil_lol::evil_lol::evil_lol:.
Oczywiście kasę na koncie mamy nie po to, by zbierać odsetki, więc jeśli spotykacie się na dogo z sytuacjami, gdzie potrzebna jest pomoc, to piszcie o naszej Skarpecie, wielu dogomaniaków w ogóle nie wie, że ona istnieje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...