Jump to content
Dogomania

Jamniczka Jumka MA DOM :)


J_ulia

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mnie tu przywołała cioteczka Lidan:) Ale jak widzę, los dziewczynki jest w dobrych rękach i myśle, ze kwiestia godzin jest fakt wyjazdu do DT??
CZytalam na przedostatniej, ze sa dwa chetne DT..który jest drugi??? OBa to darmowe, czy potrzebne jakies szukanie deklaracji?? CUdownie byłoby wiedzieć, że sunia juz nie jest w shcronie..jamniki, to typowo "nieschroniskowe" psy..w schronie nie maja szans..:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']Mnie tu przywołała cioteczka Lidan:) Ale jak widzę, los dziewczynki jest w dobrych rękach i myśle, ze kwiestia godzin jest fakt wyjazdu do DT??
CZytalam na przedostatniej, ze sa dwa chetne DT..który jest drugi??? OBa to darmowe, czy potrzebne jakies szukanie deklaracji?? CUdownie byłoby wiedzieć, że sunia juz nie jest w shcronie..jamniki, to typowo "nieschroniskowe" psy..w schronie nie maja szans..:([/QUOTE]

Deklaracje przydadzą się na karmę i na weta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Mam conieco na bazarek jakby ktoś mógł zrobić to prześle. Ja przygotowuję inny bazarek który będzie bardzo pracochłonny i nie dam rady.[/QUOTE]

kaskadaffik może wystawić bazarek, więc słać do niej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pogódka']Czy jamnisia ma dom stały czy nie?
Jak nie ma byc może będę w stanie pomóc[/QUOTE]

Pisałam do Ciebie na pw zapytanie skąd jesteś-czy wiadomość dotarła????? Jamnisia nie ma stałego domu, właśnie dlatego pisałam. Odpisz jak możesz jak najszybciej, oraz czy możesz jej dać tymczas-dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

Powtórzę:


Może zrobię [U][B]małe podsumowanie oferowanej POMOCY[/B][/U] [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/love.gif[/IMG] :

[B]karOla[/B] płatne dt
[B]Nikus[/B] ---> przesłać ofertę jamniczki Pani, która chciała adoptować innego jamnika
[B]Szarotka[/B] podnoszenie wątku [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/cool3.gif[/IMG]
[B]P. Adam[/B] transport za 100km koszt 42zł ---> a w jedną stronę do dt jest 281km
[B]monika55 [/B]rzeczy na bazarek - bajeczki/ książki dla dzieci/ zabawki
[B]Mika31[/B] rzeczy na bazarek
[B]ocelot[/B] rzeczy na bazarek
[B]Florentynka[/B] rzeczy na bazarek - ubrania
[B]Julie [/B]rzeczy na bazarek
[B]Aimez_moi[/B] $$$ jednorazowo
[B]Lidan[/B] rzeczy na bazarek - dwie podkoszulki, reklama suni na innych wątkach
[B]kaskadaffik zrobienie bazarku[/B] ---> [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
[U][B]
POTRZEBNE:[/B][/U]

- osoby robiące bazarki!!!!

Link to comment
Share on other sites

_Laro - to co ja mam to mogę "wybazarkować" na własną rękę - tak najprościej, bo zanim się komuś wyśle, zanim to dolezie...
Obfotografuję szmatki, pomiarów dokonam i lecę z bazarkiem, okej?
Tylko wolałabym, żeby księgowość wziął na siebie ktoś inny...pogadam z moją siostrą ( Dzika_Figa), zwykle to dla mnie robi, może i tym razem się zgodzi.

Link to comment
Share on other sites

Udostepnić konto, czyli co dokładnie, ?? kasę z bazarków zbierać , ewentualnie ja mogę chociaz bardzo nie lubię mieć doczynienia z pieniędzmi, ale jak nikt nie chce to mogę, kto może zrobic bazarki niech zrobi, kto nie da rady to ja Jego rzezcy wystawię ale bardzo proszę, żeby rzeczy do mnie wysyłane miały ceny proponowane, bo nie lubię wyceniać czyichś rzeczy sama.....

Mika ale jak nas wołasz to podaj jakies namiary na wątki bo nie wiemy jak znaleźć ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...