Jump to content
Dogomania

Nasza Fur wpadła - Hektorek ma u niej Ds!!!!!!!


vena&vivi

Recommended Posts

  • Replies 452
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No i SUPER !!!! :multi:, dla Hektora .....tak , bo dla mnie nie bardzo. Z powodu ciągłych wyjazdów i sklerozy (wracam tylko na noc) nie zdążyłem ze składką - bardzo nieładnie, ciiicho, :oops: ... wiem. Co mam teraz zrobić ? Albo zapłacę w poniedziałek i będę udawał , że nic nie wiem, albo proszę o ...łagodny wymiar, albo jak mi Furciaczek da adres to wyślę prezent dla Hektora.:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Hekcio zapewne dziekuje za zyczonka:loveu:

Pies Wolny mysle ze najlepiej przekazac wplate na innego bezdomniaka, takiego ktory jeszcze czeka na swojego ludzia:)[/QUOTE]

To ja zapłacę w poniedziałek, a Wy decydujcie komu to w spadku przekazać (może Mister Dżeki [URL]http://www.dogomania.pl/threads/189693-Miss-i-Mister-w-potrzebie-KONIEC-KONKURSU-%29?p=15118284#post15118284[/URL] ) Prezent dla Hektora mogę zrobić tak czy siak - potrzebny Twój adres, albo wyślę do Vena&Vivi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pies Wolny']To ja zapłacę w poniedziałek, a Wy decydujcie komu to w spadku przekazać (może Mister Dżeki [URL]http://www.dogomania.pl/threads/189693-Miss-i-Mister-w-potrzebie-KONIEC-KONKURSU-%29?p=15118284#post15118284[/URL] ) Prezent dla Hektora mogę zrobić tak czy siak - potrzebny Twój adres, albo wyślę do Vena&Vivi.[/QUOTE]

może dla Frodo z 2go miejsca ;)

Link to comment
Share on other sites

Kochani dziś jade po Hektorka z Fur jak wróce porobie do Was przelewy :) Ilon narazie nie chce umieszczać bulków w hotelu bo nie ma takiej potrzeby - te co sa dobrze sobie radzą - trzeba im ogłoszenia robić.

Pies Wolny - Ty musisz zdecydować gdzie chcesz poóc - Hektor ma dom wiec nic się nie stało, że nie wpaciłeś :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...