Jump to content
Dogomania

AKCJA STERYLIZACJA -WZNAWIAMY ! Tymczasowe konto


3 x

Recommended Posts

Chciałam prosić jeszcze o pokrycie kosztów sterylizacji aborcyjnej dla suki husky Dody z mojej wsi. Już drugi raz jest w ciąży i właściele to młodzi chłopcy, którzy nie chcą dać pieniędzy, bo mówią, że nie mają. "Niech rodzi, wyrzucim, jak nicht nie weźmie". A ja wiem, że będą chodziły głodne i nawet jak ktos weźmie, to na dokładkę na łańcuchu skończą. Jesli urodza się suczki, to też będa rodzić. Oni mają suczkę, którą zawiozłam do sterylizacji w ubiegłym roku i jest u nich, pod moim okiem. Bardzo prosze, koszt będzie 100 zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pipi']Chciałam prosić jeszcze o pokrycie kosztów sterylizacji aborcyjnej dla suki husky Dody z mojej wsi. Już drugi raz jest w ciąży i właściele to młodzi chłopcy, którzy nie chcą dać pieniędzy, bo mówią, że nie mają. "Niech rodzi, wyrzucim, jak nicht nie weźmie". A ja wiem, że będą chodziły głodne i nawet jak ktos weźmie, to na dokładkę na łańcuchu skończą. Jesli urodza się suczki, to też będa rodzić. Oni mają suczkę, którą zawiozłam do sterylizacji w ubiegłym roku i jest u nich, pod moim okiem. Bardzo prosze, koszt będzie 100 zł.[/QUOTE]
Pipi niestety, póki co akcja takich suk nie ciacha.. Ona ma właściciela.:-(:shake:
Nie mam jeszcze Twojej poprzedniej faktury, nie doszła.

Wszpasia, mam fakturę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pipi']Chciałam prosić jeszcze o pokrycie kosztów sterylizacji aborcyjnej dla suki husky Dody z mojej wsi. Już drugi raz jest w ciąży i właściele to młodzi chłopcy, którzy nie chcą dać pieniędzy, bo mówią, że nie mają. "Niech rodzi, wyrzucim, jak nicht nie weźmie". A ja wiem, że będą chodziły głodne i nawet jak ktos weźmie, to na dokładkę na łańcuchu skończą. Jesli urodza się suczki, to też będa rodzić. Oni mają suczkę, którą zawiozłam do sterylizacji w ubiegłym roku i jest u nich, pod moim okiem. Bardzo prosze, koszt będzie 100 zł.[/QUOTE]

Pipi, a dopilnujesz tez tej sterylki? Jesli tak, to prosze, podaj numer konta i ciachaj.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hesia']Pipi, a dopilnujesz tez tej sterylki? Jesli tak, to prosze, podaj numer konta i ciachaj.[/QUOTE]

O jejku, no pewnie, że dopilnuję.
[B]Hesia, dziękuję bardzo. Kurcze, az mi łza szczęścia się zakręciła w oku. D Z I Ę K I W I E L K I E [url=http://smajliki.ru/smilie-158274663.html][img]http://s2.rimg.info/9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif[/img][/url][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']A szkoda :( Jednak sukę z DT można wydać do domu "dobrego", który sam wysterylizuje. Ech :([/QUOTE]
Niestety, to rzadko praktykowane jakoś jest..
Jeśli więcej osób uważa, że taki też powinny być ciachane z akcji, to ustalmy wspólnie kryteria i zasady.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnezia']Z pierwszej strony widzę, że jest 1045 stałych deklaracji, to aktualne? Może załóżmy, że jeśli będzie np. 1300 zł to miesięcznie można ciachnąć dwie suki ze "złego" domu?[/QUOTE]
Jest ponad 1000zł stałych deklaracji. Nie wpłaciła Gagata, Isadora i pelaodrudego, wysyłałam pw, miały uzupełnić..
Czekam na kolejne propozycje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Niestety, to rzadko praktykowane jakoś jest.. [/QUOTE]
Ja niestety nie ufam ludziom i jak wytnę sama, to mam pewne, że szczeniaków z tej suki nie będzie. A tak, rożnie bywa.

A wracając do tematu, to moim zdaniem powinny być to tylko suki zgłaszane przez osoby zadeklarowane. I refundacja do pewnej kwoty, np. mała suka 100, średnia 150, duża 200.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania z poznania']Dostałam link od Kasi14, deklaruję 15zł miesięcznie! Popieram z całego serca.
Przy okazji, dla Poznania i okolic- mój weterynarz, w Swarzędzu, robi sterylki po kosztach, polecam! Nie tylko zresztą w tej sprawie.[/QUOTE]

[quote name='ania z poznania']Soemo, odeślę różnicę i dodam 30 comiesięcznej deklaracji.[/QUOTE]
Kurde Ania jesteś zadeklarowana 2 razy :) na samym początku akcji i teraz ostatnio.. A ja Cię nie zapisałam ani razu:oops::oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']
Niestety, przy tylu zgłoszeniach suk z dogo, nie stać nas na ciachanie psów z domów... hm. powiedzmy złych.[/QUOTE]
Soema, ja to rozumiem. A za to co robisz Ty i dziewczyny, nalezy Wam sie zloty medal :Rose:.
Pipi, prosze, pamietaj o numerze konta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patia']Nie wiem jak to się stało , że tu nie zaglądałam . Starałam się doczytać wszystko ale jeszcze zapytam czy wpłata co miesiąc ? Chciałabym co miesiąc 10 zł , mogę jeszcze za styczeń czy już w lutym 20 ?[/QUOTE]
A ja reklamowałam :) super, że jesteś. Oczywiście, że możesz za styczeń. Dopisuję Cię.

Link to comment
Share on other sites

ja mysle, ze nalezy sterylizować nawet w złych domach - przeciez tak naprawde chodzi o zmniejszenie bezdomnosci i cierpienia zwierzat - nie tylko z tych z dogo..
Jestem za pomocą dla Pipi, szczególnie, ze jak widziałam na Jej wątku - mozna byc pewnym, ze dopilnuje ona sterylki:).
Ja jak sie ogarne troszke z najpilniejszymi potzrebmi to bedze chciała zwiekszyć jeszcze moją deklaracje.. Mam nadzieje, ze od kwietnia mi sie uda..

Moze udałoby sie wygospodarować jakiś mini budzet na sterylki w domach gdzie faktycznie suka rodzi co chwilke? To tez jest działanie zapobiegawcze..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...