Jump to content
Dogomania

AKCJA STERYLIZACJA -WZNAWIAMY ! Tymczasowe konto


3 x

Recommended Posts

[quote name='ostatniaszansa']Zaplacone:
150zl sterylizacja Muszki, nick Erka
300zl sterylizacja Rozi z przytuliska A.Orzechowskiej
241,06zl sterylizacja Nuka, nick mestudio
[SIZE=4][B]160zl sterylizacja Kudlisia, nick missiaa[/B][/SIZE]
180zl sterylizacja Safira, nick 1Izabelka1

120zl sterylizacja kotki, nick Baster i Lusi - srodki Ostatniej Szansy /Agnieszka[/QUOTE]


Kudlisia dzień po sterylizacji:
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-W_-98l4Cfi0/ULCxvv06JEI/AAAAAAAAHIE/D_ZtUmiuCOI/s720/DSC03638.JPG[/IMG]

i zdjęcie z dzisiaj, ranka się już ładnie zagoiła :)
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-6scqe3DKEWk/ULCxy00gR6I/AAAAAAAAHIM/9SO9XL0BqJU/s720/DSC03740.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']Kudlisia dzień po sterylizacji:
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-W_-98l4Cfi0/ULCxvv06JEI/AAAAAAAAHIE/D_ZtUmiuCOI/s720/DSC03638.JPG[/IMG]

i zdjęcie z dzisiaj, ranka się już ładnie zagoiła :)
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-6scqe3DKEWk/ULCxy00gR6I/AAAAAAAAHIM/9SO9XL0BqJU/s720/DSC03740.JPG[/IMG][/QUOTE]


Cudna malizna i te piękne ślepia :) Ewa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Little Black']Zapłaciłam wetowi za sterylizację. Pieniądze pożyczyłam od rodziny, które teraz muszę zwrócić. Zwrot miał być do mnie. Zgłosiła sukę Baster&lusi[/QUOTE]

No ale o co chodzi, wyslalaś 23.11 fakture priorytetem to jeszcze nie doszła. Jak dojdze to pieniądze prześlemy na podane konto, gdzie jest problem?
I uprzejmie prosimy [B]CZYTAJCIE PIERWSZY POST tam jest wszystko o Akcji Sterylizacja [/B];
w skrócie;
deklarowicze 100 % zwrotu
nie deklarowicze 50% zwrotu
[B]KAŻDA faktura MUSI być wystawiona na Fundacje Ostatnia Szansa [/B] i są dwa warianty ;
a. za fakturę płacimy tj. OS przelewem na konto lecznicy
b. osoba która opłaca po zabiegu gotówką dostaje zwrot na podane przez siebie konto
Do każdej faktury ( super gdyby było też ksero) dołączamy opis według wzoru po pobrania w pierwszym poście /Agnieszka

Edited by ostatniaszansa
Link to comment
Share on other sites

Chciałam zgłosić naszą Tosieńkę prawie affenpinczerkę :D zabrana z Racławic jest w DT u DoPi
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236257-TOSIA-Male%C5%84ka-kud%C5%82atka-prawie-affenpinczer-D-w-DT-u-DoPi[/url]

[IMG]http://sznaucery.eadopcje.org/galeria/340/7.jpg[/IMG]

Sterylizacja w Krakowie u Dra Szpeyera, koszt 150 zł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']Chciałam zgłosić naszą Tosieńkę prawie affenpinczerkę :D zabrana z Racławic jest w DT u DoPi
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236257-TOSIA-Male%C5%84ka-kud%C5%82atka-prawie-affenpinczer-D-w-DT-u-DoPi"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236257-TOSIA-Maleńka-kudłatka-prawie-affenpinczer-D-w-DT-u-DoPi[/URL]

[IMG]http://sznaucery.eadopcje.org/galeria/340/7.jpg[/IMG]

Sterylizacja w Krakowie u Dra Szpeyera, koszt 150 zł[/QUOTE]

Jaka malizna i taki śliczny cudaczek-diabołek , tnijcie Tosieńkę . Domek się dla niej szykuje ? Ewa

Link to comment
Share on other sites

Doszla do nas faktura - tym razem bez NIPu - czy na watku sa niewyrazne informacje jak ja wypelniac? Na pw dostalismy niemilego maila odnosnie braku zaplaty tej faktury kiedy byla wystawiona na osobe prywatna, tak wiec szczerze mowiac mialabym ochote odeslac fakture raz jeszcze.
Wpiszemy NIP i opiszemy fakture ksiegowemu i jest to ostatni raz kiedy robimy wyjatek. OSOBY CZYTAJACE WYPELNIANIE FORMULARZA "PO LEBKACH" NIE BEDA MIALY ZWRACANYCH PIENIEDZY. To nie nasze fanaberie, wymogi ksiegowosci. /Agniszka


[quote name='Little Black']Zapłaciłam wetowi za sterylizację. Pieniądze pożyczyłam od rodziny, które teraz muszę zwrócić. Zwrot miał być do mnie. Zgłosiła sukę Baster&lusi[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']niestety jeszcze nie ma chętnych... miałam zainteresowaną, ale zrezygnowała bo chyba za mało rasowa jest Tosia...[/QUOTE]



Malawaszko, Dorota Psypilneadopcje jest na fb ich strona, ma dużo chętnych właśnie na małe pieski a do tego ona jest kolokwialnie mówiąc kudłata , może zgłoś sie do niej to fajne Dziewczyny prywatnie pomagają psom mają swój dt pomogłyby Ci ogłosić Tosieńkę , kręcą sie w okolicach Warszawy-Tłuszcza . Ewa

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam przelew swojej deklaracji stałej za listopad 2012.

I mam pytanie: czy mogłabym zgłosić suczkę do zabiegu sterylizacji?
Suczka nie ma wątku na dogo, ponieważ przebywa w DT, który sam pokrywa jej koszty utrzymania, a my z koleżanką robimy jej ogłoszenia.
Sunia ma ok. 5-6 miesięcy i jest dość duża (jakiś mieszaniec On-ka).
Sterylizacja miałaby się odbyć, nie wcześniej niż po świętach, ponieważ sunia musi być wcześniej zaszczepiona.
Koszt przypuszczalny ok. 200 zł.

A oto ona:

[URL=http://img839.imageshack.us/i/dsc02687ms.jpg/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/4995/dsc02687ms.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Mnie do was przysyła Poker, wasza stała deklarowiczka. Ponieważ sama bardzo dawno nie korzystała i jak twierdzi nie będzie się przez najbilższe 2-3 mc zgłaszać z prośbami więc może moja znajda z racji zaciążenia dostanie 100% wsparcie?
Wetka wstępnie oszacowała koszt na 120zł
Sterylka ma być zrobiona w Ośrodku Koterii na Ul.Chrzanowskiego 13 Warszawa

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236429-Spała-w-wolskim-parku-w-usypanej-kupce-z-liści-Ma-około-roku-i-jest-zaciążona!?p=20039961#post20039961[/URL]

Edited by Dżdżowniś
Link to comment
Share on other sites

[quote name='aagataa8']Zrobiłam przelew swojej deklaracji stałej za listopad 2012.

I mam pytanie: czy mogłabym zgłosić suczkę do zabiegu sterylizacji?
Suczka nie ma wątku na dogo, ponieważ przebywa w DT, który sam pokrywa jej koszty utrzymania, a my z koleżanką robimy jej ogłoszenia.
Sunia ma ok. 5-6 miesięcy i jest dość duża (jakiś mieszaniec On-ka).
Sterylizacja miałaby się odbyć, nie wcześniej niż po świętach, ponieważ sunia musi być wcześniej zaszczepiona.
Koszt przypuszczalny ok. 200 zł.

A oto ona:

[URL="http://img839.imageshack.us/i/dsc02687ms.jpg/"][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/4995/dsc02687ms.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]

A nie ciut za wcześnie ? to jeszcze malizna mam wrażenie ,ze jeszcze urośnie , ale oczywiście jako deklarowiczka możesz sterylizować . Ewa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dżdżowniś']Mnie do was przysyła Poker, wasza stała deklarowiczka. Ponieważ sama bardzo dawno nie korzystała i jak twierdzi nie będzie się przez najbilższe 2-3 mc zgłaszać z prośbami więc może moja znajda z racji zaciążenia dostanie 100% wsparcie?

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236429-Spa%C5%82a-w-wolskim-parku-w-usypanej-kupce-z-li%C5%9Bci-Ma-oko%C5%82o-roku-i-jest-zaci%C4%85%C5%BCona%21?p=20039961#post20039961"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236429-Spała-w-wolskim-parku-w-usypanej-kupce-z-liści-Ma-około-roku-i-jest-zaciążona!?p=20039961#post20039961[/URL][/QUOTE]


Rozumiem,że to sunia u Ciebie na tymczasie ? Zatem dopisz w opisie do faktury -zgłaszająca Poker jest deklarowiczem a Ty jako dt . Jeżeli to sunia bezdomna na dt - ciachamy 100% zwrotu . Prosze uwaznie przeczytaj pierwszy post wątku, żeby nie było potem niejasności jakie tu obowiazują zasady i na kogo ma być wystawiona faktura . Ewa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']Rozumiem,że to sunia u Ciebie na tymczasie ? Zatem dopisz w opisie do faktury -zgłaszająca Poker jest deklarowiczem a Ty jako dt . Jeżeli to sunia bezdomna na dt - ciachamy 100% zwrotu . Prosze uwaznie przeczytaj pierwszy post wątku, żeby nie było potem niejasności jakie tu obowiazują zasady i na kogo ma być wystawiona faktura . Ewa[/QUOTE]

Czytałam. Poker napisała żebym się na nią powołała. Ja mam dt ale po kilku akcjach osób "cudownie aktywnie pomagajacych " które umieściły u mnie psiaki sama w miarę możliwości zbieram i płacę za znajdy. Często z własnej kasy. Czyli co, w załączniku do faktury wpisuję Poker tylko jako osobę zgłaszającą deklarowiczkę z nicu, a resztę wypełniam sama ? Poker wpisała się tylko na wątku Gryzi-Mizi a nie tu. Rozumiem że nie muszę drukować załącznika do faktury mogę to odręcznie napisać i razem z fakturą po zabiegu wysłać na adres czy i załącznik i fakturę mailem ? Trochę macie na pierwszej nie jasno napisane. Może bardziej łopatologicznie i pytania co jakiś czas by się nie pojawiały (:?
" sterylizacje będą refundowane,[B] tylko[/B] po przesłaniu faktury z kopią oraz opisu według ujednoliconego wzoru,
- w wordzie -
-w pdf-
"Faktury z kopią ? oraz ujednoliconego wzoru " Tumanką nie jestem ale co, mam brać kopie faktury a co z wzorem ręcznie nie przepiszę linki do wątku a o mailu nic nie wspominacie. Chyba że Ja czegoś nie widzę bo przesłania mi ten wielki napis na pierwszej że Uwaga itp itd. Weźcie to upośćcie bo wracając po 12godz pracy można kociokwiku dostać ((: Wracajać do sprawy to tak ; wet chce kasy od razu, czyli Ja płacę ale faktura jest wystawiana na was tzn na OS na Ul.Jana Batona z kartką z moimi danymi czyli tym pdf-oskim dodatkiem, no a co z tym linkiem o watku suni ? - też potrafię upraszczać ale jakoś tak to rozumiem.??
[COLOR=#4444ff][COLOR=#4444FF]
[/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dżdżowniś']Czytałam. Poker napisała żebym się na nią powołała. Ja mam dt ale po kilku akcjach osób "cudownie aktywnie pomagajacych " które umieściły u mnie psiaki sama w miarę możliwości zbieram i płacę za znajdy. Często z własnej kasy. Czyli co, w załączniku do faktury wpisuję Poker tylko jako osobę zgłaszającą deklarowiczkę z nicu, a resztę wypełniam sama ? Poker wpisała się tylko na wątku Gryzi-Mizi a nie tu. [/quote]
Poker - osoba zgłaszająca
Ty - osoba odpowiedzialna za sterylizację (bo to ty bedziesz wiozła psa do weta i sie nim zajmowała po sterylce)
[quote]Rozumiem że nie muszę drukować załącznika do faktury mogę to odręcznie napisać i razem z fakturą po zabiegu wysłać na adres czy i załącznik i fakturę mailem ?[/quote]
możesz odręcznie byleby były wszystkie inf zawarte

[quote] Trochę macie na pierwszej nie jasno napisane. Może bardziej łopatologicznie i pytania co jakiś czas by się nie pojawiały (:?
" sterylizacje będą refundowane,[B] tylko[/B] po przesłaniu faktury z kopią oraz opisu według ujednoliconego wzoru,
- w wordzie -
-w pdf-
"Faktury z kopią ? oraz ujednoliconego wzoru " Tumanką nie jestem ale co, mam brać kopie faktury a co z wzorem ręcznie nie przepiszę linki do wątku a o mailu nic nie wspominacie. Chyba że Ja czegoś nie widzę bo przesłania mi ten wielki napis na pierwszej że Uwaga itp itd. Weźcie to upośćcie bo wracając po 12godz pracy można kociokwiku dostać ((: [/quote]
nie wiem co jest niejasne
kopia faktury zapewne dziewczynom w OS szansie sie przydaje
zapewne jak jej nie bedzie to tragedii nie bedzie
ale jeśli przy takim ogromie pracy jaki wykonują można im tę prace uproscic to myślę, że warto to zrobić

po to jest podany wzór w wordzie żeby można było skopiować link do watku
zawsze możesz wpisac słowa kluczowe po których wątek znajdzie się bez problemu
każdy wątek ma swój numer
np numer tego wątku to" [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/[/url][B]184498[/B]"
numer watku mojego poprzedniego tymczasa to: 204619
a tyle [url]www.dogomania.pl/forum/threads/184498[/url] to ręcznie można przepisać bez dodatkowych słów tworzacych bierzący tytuł watku

[quote]
Wracajać do sprawy to tak ; wet chce kasy od razu, czyli Ja płacę ale faktura jest wystawiana na was tzn na OS na Ul.Jana Batona z kartką z moimi danymi czyli tym pdf-oskim dodatkiem, no a co z tym linkiem o watku suni ? - też potrafię upraszczać ale jakoś tak to rozumiem.??
[/QUOTE]

wet chce pieniądze - Ty płacisz
faktura na OS (dane do faktury wraz z nipem są w załaczniku)
w załączniku (nieważne czy recznie czy wydruk komputerowy byleby czytelnie) podajesz dane do konta na które mają być zwrócone pieniądze czyli w tym przypadku numer twojego konta bo to tobie zwracane sa pieniązki
w załaczniku napisane jest dokładnie tak:
"dane i nr konta, na który nalezy przesłac nalezna kwote:
(dotyczy zwrotów na prywatne konto)"

czyli jak ty płacisz i zwrot ma być na Twoje konto to wypełniasz dane dotyczące konta na papierowym załączniku
a jak wet czeka na pieniądze czyli fundacja Ostatniej Szansy przelewa pieniądze bezpośrednio do lecznicy (czyli konto firmowe weterynarza) to tej części załącznika się nie wypełnia
ew wpisuje się słownie - faktura przelewowa czyli OS płąci bezpośrednio wetowi

Link to comment
Share on other sites

spisałam raz jeszcze wszystko
zerknijcie czy wszystko jasne ?
to poprosimy Soemę żeby wrzuciła do pierwszego postu


[QUOTE][B]Zasady sterylizacji z Akcja Sterylizacja:[/B]
- z refundacji mogą korzystać suki bezdomne, suki będące w hotelach, DT itd. od osób prywatnych, suki pod opieką Fundacji nie mogą skorzystać z refundacji
- obowiązuje kolejka
- po zgłoszeniu należy poczekać na „zielone światło” czyli inf. od osób mających wiedze na temat wysokości zgromadzonych funduszy
- osoby zgłaszające, które mają kilka postów na forum i nie są nikomu znane NIE będą brane pod uwagę!
- sterylizacje aborcyjne refundowane będą poza kolejnością
- sterylizacje będą refundowane, tylko po przesłaniu faktury !
- jeśli osobą zgłaszającą będzie stały wpłacający/deklarowicz fundusz refundować będzie 100% kwoty zabiegu, w innych przypadkach zwrot jest 50%
- pamiętaj o AS przy okazji bazarków, nawet najmniejsza kwota ma znaczenie :)

[B]Procedura zwrotu pieniędzy za sterylizację:[/B]
[B][I]Zgłąszając sunię do akcji sterylizacji podaj na wątku AS podaj:[/I][/B]
• koszt
• miejsce zabiegu
• link do wątku
[I][B]Po dofinansowaniu:[/B][/I]
• umieść banerak akcji na wątku suni (do pobrania poniższym poście) – jeśli nie umiesz – poproś moderatora
• na wątku AS wstaw zdjęcie suni po sterylizacji, najlepiej w kubraku/kołnierzu

[B][I]Procedura sterylkowo fakturowa:[/I][/B]
1. Faktura – weterynarz wystawia fakturę na Fundację Ostatnia Szansa (dane do faktury – w załączniku)
(niezależnie czy płacisz gotówką czy weterynarz czeka na przelew – faktura zawsze na Ostatnią Szansę)
2. Wysyłasz listem fakturę i ksero faktury wraz z uzupełnionym załącznikiem (do pobrania poniżej) do Fundacji Ostatnia Szansa (dane do wysyłki jak dane do faktury)
3. Jeśli płacisz za zabieg gotówką i zwrot pieniążków ma być na Twoje konto – w załączniku w odpowiednim miejscu wpisujesz dane konta, na które mają być zwrócone pieniążki
4. Jeśli weterynarz zgadza się poczekać na pieniążki, wystawia fakturę przelewową na Ostatnią Szansę i wówczas wysyłasz fakturę i jej ksero z załącznikiem do OS i wówczas OS płaci bezpośrednio na konto firmowe lecznicy, nr konta weta jest na fakturze, więc już nie wypełniasz numeru konta w załączniku
5. Jeśli nie jesteś deklarowiczem i masz przyznany zwrot w wysokości 50% zabiegu to:
a) Płacisz za całość weterynarzowi gotówką (patrz pkt 3). Fundacja dokonuje zwrotu 100 % na Twoje konto, a Ty niezwłocznie po otrzymaniu przelewu, oddajesz 50 % na konto AS z dopiskiem „zwrot 50 % za sterylizację suki ... od nick”
b) Jeśli weterynarz zgadza się poczekać na pieniążki (patrz pkt 4) – OS przelewa 100 % na konto lecznicy a Ty niezwłocznie po opłaceniu przez OS faktury oddajesz 50 % na konto OS z dopiskiem „zwrot 50 % za sterylizację suki.... od nick”
c) Jeśli weterynarz zgadza się poczekać na pieniążki (patrz pkt 4) – możesz poprosić weterynarza, aby wystawił fakturę od razu na 50 %, wówczas OS przelewa wysokość tych 50 % na konto lecznicy, drugie 50% dopłacasz weterynarzowi gotówką. Mile widziana jest wówczas jeszcze kartka z inf. od weta (pieczątka, podpis) że całość zabiegu sterylizacji suki ... kosztowała tyle i tyle, nie żaden oficjalny druk, ot kartka z inf. o całkowitych kosztach sterylizacji suni.
6. [B]Dodatkowe kosztu ujęte na fakturze [/B]
Akcja Sterylizacja [U][B]nie zwraca[/B][/U] kosztów dodatkowych rzeczy/usług ujętych na fakturze np. kubraczków posterylkowych, kołnierzy, obcinania pazurów itp. AS refunduje tylko koszty zabiegu sterylizacji. Jeśli na Twojej fakturze ujęte zostaną dodatkowe koszty – wysokość tych kosztów zwracasz na konto AS z dopiskiem „zwrot za kubraczek, kołnierz itp. suni ... od nick” lub „zwrot kosztów dodatkowych za sterylizację suni .... od nick”

AS – akcja sterylizacja
OS – Fundacja Ostatnia Szansa

[B]Załączniki do pobrania:[/B]
[URL="http://pkzui.com/t/akcja%20sterylizacja/zal_do_faktury_Akcja_Sterylizacja.doc"][COLOR=#4444ff]- w wordzie - klik[/COLOR][/URL]
[URL="http://pkzui.com/t/akcja%20sterylizacja/zal_do_faktury_Akcja_Sterylizacja.pdf"][COLOR=#4444ff]- w pdf - klik[/COLOR][/URL]
[/QUOTE]

Edited by 3 x
Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Jesli chodzi o kopię faktury to macie na myśli xero faktury po prostu?? Bo jeśli tak, to może zamienić słowo kopię na xero faktury.[/QUOTE]

poczekam co powiedza dziewczyny z OS
jesli chodzi o ksero to zmienię słowo kopia na ksero

Marta a tak to jasne jest ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']

nie wiem co jest niejasne
kopia faktury zapewne dziewczynom w OS szansie sie przydaje
zapewne jak jej nie bedzie to tragedii nie bedzie
ale jeśli przy takim ogromie pracy jaki wykonują można im tę prace uproscic to myślę, że warto to zrobić
[/QUOTE]

Kurde dziewczyno jak samemu się coś układa dla innych to warto się czasem podrapać w głowę a nie pisać już z mikro pretensją. Jeśli piszesz " Faktury z kopią i odpisem " to dopisz czego kopią. Bo dla mnie i dla innych nie jest to jasno skonstruowane zdanie. Powinno być napisane " Faktura i jej kopia wraz z opisem ...." i jest jasno i od razu wiadomo o co chodzi " a nie jakieś motanie skrótami własnymi. To samo jest ze skrótem " prześlij " Pytam chyba dość wyraźnie CZYM ? Pocztą poleconym czy mailem , czy pocztą i mailem , czy mogę przynieśc osobiście skoro mieszkam w wawie? Dla czego pytam choć przecież to powinno być takie oczywiste? Bo na pierwszej jest 3 razy coś napisane, powtarzane i w końcu człowiek jeździ od góry do dołu i się zaczyna domyślać zamiast mieć prostą instrukcję postępowania. Komuś się chyba biurokratyczna żyłka włączyła. Proste, jasno skonstruowane zdanie a nie jakieś coś podobne do konstrukcji rodem z dzienników ustaw jest podstawą ludzkiego porozumiewania się na normalnych płaszczyznach. Proste komunikaty.Wyślij pocztą listem poleconym możesz przynieść osobiście, prześlij mailem. No i widzisz że nie chodziło mi o to żeby się przypadkiem nie przemęczać zrobieniem kopi faktury (:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dżdżowniś']Kurde dziewczyno jak samemu się coś układa dla innych to warto się czasem podrapać w głowę a nie pisać już z mikro pretensją. Jeśli piszesz " Faktury z kopią i odpisem " to dopisz czego kopią. Bo dla mnie i dla innych nie jest to jasno skonstruowane zdanie. Powinno być napisane " Faktura i jej kopia wraz z opisem ...." i jest jasno i od razu wiadomo o co chodzi " a nie jakieś motanie skrótami własnymi. To samo jest ze skrótem " prześlij " Pytam chyba dość wyraźnie CZYM ? Pocztą poleconym czy mailem , czy pocztą i mailem , czy mogę przynieśc osobiście skoro mieszkam w wawie? Dla czego pytam choć przecież to powinno być takie oczywiste? Bo na pierwszej jest 3 razy coś napisane, powtarzane i w końcu człowiek jeździ od góry do dołu i się zaczyna domyślać zamiast mieć prostą instrukcję postępowania. Komuś się chyba biurokratyczna żyłka włączyła. Proste, jasno skonstruowane zdanie a nie jakieś coś podobne do konstrukcji rodem z dzienników ustaw jest podstawą ludzkiego porozumiewania się na normalnych płaszczyznach. Proste komunikaty.Wyślij pocztą listem poleconym możesz przynieść osobiście, prześlij mailem. No i widzisz że nie chodziło mi o to żeby się przypadkiem nie przemęczać zrobieniem kopi faktury (:[/QUOTE]

1. faktura zawsze na Ostatnia Szanse - niewazne czy placi sie gotowka czy my pozniej przelewem.
2. ksero faktury dolaczone do oryginalu ulatwi nam prace
3. fakture + wypelniony zalacznik plus ew. ksero faktury wysylamy poczta na adres fundacji.

Do tej pory bylo jasne i w 90% wszyscy wypelniali dobrze, mamy doslownie kilka pomylek, dlatego nikt nic nie upraszczal /Agnieszka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']1. faktura zawsze na Ostatnia Szanse - niewazne czy placi sie gotowka czy my pozniej przelewem.
2. ksero faktury dolaczone do oryginalu ulatwi nam prace
3. fakture + wypelniony zalacznik plus ew. ksero faktury wysylamy poczta na adres fundacji.

Do tej pory bylo jasne i w 90% wszyscy wypelniali dobrze, mamy doslownie kilka pomylek, dlatego nikt nic nie upraszczal /Agnieszka[/QUOTE]

Dzięki ale Ja już to wszystko wiem (: I nie chodziło mi o to ile ktoś nawysyłał do was "pomyłek "tylko o to że trzeba poświęcać czas na rokminki nad niejasno skonstruowaną instrukcją wypełnienia papierków i dostarczenia ich.
:diabloti: Nie dopisałaś czy poleconym :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...