Jump to content
Dogomania

AKCJA STERYLIZACJA -WZNAWIAMY ! Tymczasowe konto


3 x

Recommended Posts

Witam,

znalazłam sunię i oto jej wątek:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237179-Roczna-suczka-pilnie-szuka-DT-DS-zaczepia%C5%82a-ludzi-pod-ko%C5%9Bcio%C5%82em?p=20188816&posted=1#post20188816[/url]

Przebywa u mnie na DT, w związku z tym że mam w domu psa sterylka jest potrzebna pilnie. Chciałabym ją wykonać w Gabinecie Weterynaryjnym WET w Legionowie, koszt to 350 zł...

Czy mogę liczyć na Waszą pomoc?

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie czy ta sunia może się załapać na refundację?
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237798-Amstafka-Linda-podrzucona-w-Wigilię-pod-przytulisko-szczeniaki-pod-choinkami-((((?p=20188762#post20188762[/URL]


W wigilijny wieczór, kiedy chciał usiąść z rodziną do Wigilii, Paweł, opiekun psiaków w naszym przytulisku, dostał telefon od Straży, że do płotu została przywiązana amstafka. Zobaczył suczkę, widać, że świeżo po szczeniakach, z wyciągniętymi cycusiami..... Słodkie szczeniaczki sprzedano jako prezenty pod choinkę, a sunię, która już swoje zrobiła, jakaś menda, bo "właścicielem" tego nie nazwę, jakże humanitarnie wywaliła......... Przecież nie wywiozła do lasu, prawda :(? No i po tym świątecznym uczynku zasiadła zapewne do wigilijnej kolacji.


Linda jest bardzo fajną sunią, energiczną, wesołą, nie wykazuje agresji ani do psów ani do przytuliskowej kici.

Szukamy dla niej domu stałego albo tymczasowego i co najważniejsze- bardzo prosimy o wsparcie na STERYLIZACJĘ. Normalnie suczki są u nas sterylizowane na bieżąco, ale zmieniają się władze i na razie są zawieszone. Linda jest fajna, zrównoważona, w pełni adopcyjna, ale nie wydamy jej nie wysterylizowanej, to nie wchodzi w grę. Koszt u naszego weterynarza to około 250zł, czy możemy liczyć na Wasze wsparcie??

[IMG]http://i47.tinypic.com/2rdiww2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

cosik nam wątek zaginał
dziewczyny z OS - wysyłałyście mi rozliczenie listopadowe? bo przeglądam maile z grudnia i nie widzę
ostatnie co mam i wiem, ze nie wpisalam to wydatki z AS
ale listopadowych wpłat nie widzę
jakby coś to podeślijcie razem z grudniowymi to rozpiszę co i jak i ile :)

mimiś - śmieszna ta Klusia :)

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za klopot - ale nie pamietam, za ile miesięcy mam zaległości składkowe za rok 2012?....... Ze za ostatni kwartał, to pewne, ale czy nie i wcześniejszy?.......... Od prawie roku sterylizuję sunie pod opieką gminy na koszt gminy, ale i tej formy, SS, nie chcę zaprzepaścić zaległosciami :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Przepraszam za klopot - ale nie pamietam, za ile miesięcy mam zaległości składkowe za rok 2012?....... Ze za ostatni kwartał, to pewne, ale czy nie i wcześniejszy?.......... Od prawie roku sterylizuję sunie pod opieką gminy na koszt gminy, ale i tej formy, SS, nie chcę zaprzepaścić zaległosciami :)[/QUOTE]

sprawdze wieczorem w domu bo tam mam całościowy plik
i dam Ci znac :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Przepraszam za klopot - ale nie pamietam, za ile miesięcy mam zaległości składkowe za rok 2012?....... Ze za ostatni kwartał, to pewne, ale czy nie i wcześniejszy?.......... Od prawie roku sterylizuję sunie pod opieką gminy na koszt gminy, ale i tej formy, SS, nie chcę zaprzepaścić zaległosciami :)[/QUOTE]
wg postów Soemy z poczatku wątku masz deklarację po 10 zł
w 2012 roku jak pieniązki zaczeły wpływać na konto OS są dwie Twoje wpłaty po 30 zł w kwietniu i wrześniu
nie wiem czy w miedzyczasie nie zmieniałaś wysokości deklaracji czy coś?
jesli liczyć po 10 zł to było wpłacone za pół roku

pieniązki na konto os wpływają od lutego/marca (w za luty niewiele os wpłaciło bo to jakoś na przełomie lutego/marca się krystalizowało)

tylko że w zestawieniach nie mam ujętych wpłat z listopada i grudnia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Tak, wpłacam od poprzedniego półrocza po 5 zł i nadal tak muszę skąpic.....
Czyli pewnie zalegam za ostatni kwartał, zaraz wpłacę zaległe15 zł i kolejne 15 za I kwartał tego roku.

Już poszło :)[/QUOTE]
dziękujemy :)

mimiś - dziękujemy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Gdzie mogę zobaczyć wpłaty za 2012 ?[/QUOTE]

wrzesień i pazdziernik są [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WZNAWIAMY-!-Tymczasowe-konto/page195"]tutaj - klik [/URL]
lipiec - sierpień [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WZNAWIAMY-!-Tymczasowe-konto/page185"]tutaj - klik [/URL]

wcześniejsze czyli od momentu jak pieniązki wpływały na konto OS do czerwca są [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WZNAWIAMY-!-Tymczasowe-konto/page170"]tutaj - klik [/URL]

listopada i grudnia jeszcze nie ma

jak coś potrzeba to mogę wieczorem w domu sprawdzić ?

Edited by 3 x
Link to comment
Share on other sites

Chciałam zgłosić sunie Perelke z tego wątku : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236492-Perełka-już-bezpieczna%21-Potrzebne-wsparcie-na-karmę-szczepienie-transport-i-PDT%21/page4[/url]
zabralysmy ja z pseudo ds i czeka na transport do PDT (to ostatnia szansa i jedyna była) z ogłoszeń brak odzewu..... Czy możemy liczyć na pomoc?????

Link to comment
Share on other sites

Chciałam zapytac jak to jest z rozliczeniami bo ja wysłałam przelew 12 listopada 30 zł składki po 5 do IV włącznie, a jestem wpisana jako wpłata 10 zł w rozliczeniu do 3 listopada.

PRZELEW WYCHODZĄCY 30,00
Na R-k:68124010661111001024688007
Fundacja Ostatnia Szansa mestudio-akcja sterylizacja dogomania XI-IV

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Chciałam zapytac jak to jest z rozliczeniami bo ja wysłałam przelew 12 listopada 30 zł składki po 5 do IV włącznie, a jestem wpisana jako wpłata 10 zł w rozliczeniu do 3 listopada.

PRZELEW WYCHODZĄCY 30,00
Na R-k:68124010661111001024688007
Fundacja Ostatnia Szansa mestudio-akcja sterylizacja dogomania XI-IV[/QUOTE]

listopada jeszcze nie ma w rozliczeniach i grudnia tez nie ma

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Jeśli listopada nie ma w rozliczeniu to co ja w rozliczeniu robię tym do 3-ego listopada? Nic to chyba muszę poczekać na kolejne rozliczenie żeby zrozumieć.[/QUOTE]

mestudio przepraszam ale ja nie widze gdzie jesteś wpisana
podaj w którym poście
może ja już po prostu nie widzę ze zmęczenia albo coś

chodzi ci o pierwsza stronę?
tam są stare rozliczenia Soemy
rozliczenia aktualne czyli od momentu kiedy pieniązki wpływają na konto OS są w moim poście powyżej (tzn sa podane linki) i tam nigdzie Ciebie nie znalazłam

ostatnia aktualizacja postu Soemy z rozliczeniami miała miejsce w listopadzie 2011 roku

chyba poprosze moda o dodtakowy post dla mnie pod pierwszym postem Soemy, żeby jednak rozliczenia były na początku
mam nadzieję, ze Soema nie będzie miała nic przeciwko temu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Myślę, że ten dodatkowy post to dobre rozwiązanie :)[/QUOTE]

[quote name='mestudio']No dla takich gap jak ja trzeba coś zadziałać. Nawet nie mam pojęcia, że do aktualnych rozliczeń kierują jakieś linki.[/QUOTE]

juz poprosiłam pianke o 3 dodatkowe posty
na wpłaty
na wypłaty i na deklarację - może to mnie zmobilizuje do przejrzenia wątku i wypisania deklaracji
zabieralam sie za to juz kilka razy :oops:

jakby ktoś nie zauważył - w pierwszym poście jest wstawiona przejrzysta procedura sterylkowa
już miesiąc temu a ja dopiero dzisiaj zauważyłam ;)

[B]magdola[/B] - gdzie sunia będzie sterylizowana, jaki jest szacunkowy koszt

cytując z pierwszego postu:
[QUOTE]Zgłąszając sunię do akcji sterylizacji podaj na wątku AS podaj:
• koszt
• miejsce zabiegu
• link do wątku[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...