Jump to content
Dogomania

AKCJA STERYLIZACJA -WZNAWIAMY ! Tymczasowe konto


3 x

Recommended Posts

[quote name='inga.mm']ja chcieć-prosić numerek do przelania się[/QUOTE]


Fundacja Ostatnia Szansa
ul. J.Blatona 3/141,
01-494 Warszawa
Pekao S.A[B] 68 1240 1066 1111 0010 2468 8007[/B]

tytuł: "[B]AKCJA STERYLIZACJA, DOGO - nick" [/B]to jest ważne!

Soemo chyba trza ciut zmienić tytuł ? Na fb naszym wstawimy , że jest taka akcja może i będzie reakcja ? :) ciachać , ciachać , sterylizować, kastrować .
Dzisiaj w pracy doznałam szoku , moja klientka, młodociana, opowiada jak to u jej kolegi w centrum Warszawy, własnie okociła się koteczka wolno wychodząca na ulicę :angryy: Piana mi na usta wystąpiła , natychmiast kazałam wysterylizowac jak odkarmi maluchy ( 5 tyg . ) to ja się pienie,że w miasteczkach i na wsiach a tu co ? W samym centrum Warszawy - ciemnogród !!! :mad::mad::mad::2gunfire::2gunfire::2gunfire: a i do tego mają yorka sunię i tak sobie myśla czy jej nie dopuścić :crazyeye: no to się rozpętało ... No tak głupich nie sieją... Ewa

Edited by ostatniaszansa
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ciencienia']Witam serdecznie, do tej pory nie wchodziłam na wątek i cały czas pieniążki szły na stare konto, czy to jakoś da się wyrównać? czy nie stracą tej, małej bo małej, ale zawsze jakiejś kaski sunieczki do ciachania? Już zmieniam w zleceniu konto :D pozdrawiam[/QUOTE]
Nic się nie straci ;) tamto konto isrnieje do 15tego marca, gdzie możecie piszcie o zmianie tymczasowej konta... mnie czeka dłuuuuga lista ludzi, którym trzeba wysłac pw :mdleje:


Ewo, to jaki tytuł? Na FB po prostu trochę go chyba trzeba zmodyfikowac.. dzięki!

A co do Kotów.. w Krk w wakacje było to samo, ale złapaliśmy kicię. Wiesz, że czasem wieś z człowieka nie wyjdzie...:shake:

Link to comment
Share on other sites

Karino, może ktoś zrobi tymczasowy banerek [B]UWAGA !!!! NOWE KONTO do wpłat AKCJA-STERYLIZACJA ?[/B]

a tytuł ? może; [COLOR=purple]Akcja STERYLIZACJA- WZNAWIAMY- RUSZAMY - jest nowe konto !!! [/COLOR]
[COLOR=#800080][/COLOR]
[COLOR=black]Karino, ci ludzie( od kotki) to warsiawiaki od 3 pokoleń , tylko mimo,że to centrum sporo tu patologii , władze drastycznie podnoszą opłaty czynszowe za kwaterunkowe i socjalne jak nic chcą wykurzyć ludzi ( przy okazji bardo przyzwoitych , ale nie zasobnych ) i będa ; banki, banki, banki, tylko co z tymi piwnicznymi kotami ? [/COLOR]
Ewa
[COLOR=purple][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WSTRZYMANA-szukamy-tymczasowego-konta."][IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg201/scaled.php?server=201&filename=22900404.jpg&res=medium[/IMG][/URL]


i wersja węższa dla tych co chcą jeszcze miec jakis napis w pospisie
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WSTRZYMANA-szukamy-tymczasowego-konta."][IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg214/scaled.php?server=214&filename=28529484.jpg&res=medium[/IMG][/URL]

banerki przekierowuja do pierwsze postu, tylko tam chyba nie ma jeszcze info o zmianie konta

Link to comment
Share on other sites

halo, halo, ja proszę wsi nie obrażać.
Ja jestem wsiun z dzieciństwa i wczesnej młodości czyli 60/70 lat.
Ja byłam wsiun uświadomiony, bo wieś poznańska była bardziej uświadomiona niż pozostałe.
Teraz też jest różnie z uświadomieniem.
W mieście stołecznym poziom umysłowy ludzi sięga nie wsi, a raczej mroków średniowiecza.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inga.mm']halo, halo, ja proszę wsi nie obrażać.
Ja jestem wsiun z dzieciństwa i wczesnej młodości czyli 60/70 lat.
Ja byłam wsiun uświadomiony, bo wieś poznańska była bardziej uświadomiona niż pozostałe.
Teraz też jest różnie z uświadomieniem.
W mieście stołecznym poziom umysłowy ludzi sięga nie wsi, a raczej mroków średniowiecza.[/QUOTE]

o! to, to.... wieś blisko naszego schroniska przyjeżdzają ludzie adoptować sunię - ma być WYSTERYLIZOWANA, brawo. A tu centrum stolicy i co ? Wstyd . Ewa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kakadu']ja tez juz bede wiedziala; ciesze sie, ze mozna znowu wplacac; kamien z serca
powodzenia soema - nie łam sie, jestesmy z toba![/QUOTE]
Dziękuję!

Dołek mam, coś się kończy.. by zacząć mogło się coś.
Dziękuję Wam, ze jesteście.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Dziękuję!

Dołek mam, coś się kończy.. by zacząć mogło się coś.
Dziękuję Wam, ze jesteście.[/QUOTE]
jaki dołek? chyba golfowy? taki wygrywający...
kończymy z tamtą historią.

A może zacząć nowy wątek z przeniesieniem różnych informacji?
Mniej będzie zamieszania z kontami itd.

----------
Ja się przelałam za luty i marzec i ustawiłam zlecenie na każdy 1-szy dzień miesiąca.
Na razie po piątaku, ale może zadłużenie mi zmaleje to coś dorzucę.
A! i Maciejki nie będziemy sterylizować, bo jest w ds-ie, który zobowiązał się do sterylizacji.
Mam nadzieję, że nie będzie problemów.
Czy ktoś chciałby nabyć coś na moim bazarku, żeby oddłużyć moje bdty?
V
V

Edited by inga.mm
Link to comment
Share on other sites

Mam prośbę, potrzeba mi na już linka do przekonującej strony www, gdzie są spisane korzyści ze sterylizacji suki [U]dla niewtajemniczonych w temat bezdomności.[/U].. Taką z rysunkami ile jedna dopuszczona suka dalej daje kolejnych psów (gdzieś tu albo na drugim wątku sterylizacyjnym widziałam taką fotkę). Z naciskiem na problem bezdomności. Bo ludzie gotowi są dopuścić sukę w typie... a moje dotychczasowe słowa nie są wystarczająco przekonujące... :-(

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://www.mmopole.pl/sites/igc3/files/imagecache/600-wide/images/wwwmmopolepl/69/psy_i_koty2.jpeg?luesfz[/IMG]

stąd:
[URL]http://www.mmopole.pl/artykul/zdjecie-ulotka-o-sterylizacji#photo[/URL]

i tu coś podobnego:
[URL]http://www.psianiol.org.pl/co_robimy/projekty/sterylizacja[/URL]

dziewczyny wcześniej dawały to na tym wątku :)

Link to comment
Share on other sites

Kilka miesięcy temu wpłaciłam swoją deklarację za cały rok jeśli dobrze pamiętam, ale chyba nigdzie nie jest to odnotowane :niewiem: Wierzę, że te pieniądze nie przepadną ale nie chciałabym, żeby za jakiś czas ktoś mi zarzucił, że nie wywiązałam się ze swoich zobowiązań ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lidan']Kilka miesięcy temu wpłaciłam swoją deklarację za cały rok jeśli dobrze pamiętam, ale chyba nigdzie nie jest to odnotowane :niewiem: Wierzę, że te pieniądze nie przepadną ale nie chciałabym, żeby za jakiś czas ktoś mi zarzucił, że nie wywiązałam się ze swoich zobowiązań ;-)[/QUOTE]
Te pieniądze są.
Zaczynamy nowy etap, nie wiem czy dostanę nowy wyciąg, bo od dwóch miesięcy nie dostaje wglądu na konto, nie wiem ile jest pieniędzy... Czekam na ostatni wyciąg i przelew ostateczny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...