Jump to content
Dogomania

AKCJA STERYLIZACJA -WZNAWIAMY ! Tymczasowe konto


3 x

Recommended Posts

[quote name='ladySwallow']Napiszę zaraz do paru osób, ale trzeba będzie pewnie spamować - pisałam do paru osób na wątkach przy aktualizacji, ale nie wszyscy raczyli odpowiedzieć, co najmniej, jakbym pytała o prywatne sprawy.[/QUOTE]
Mamy jeszcze dwa tygodnie.
Ja część karteczek mam, ale na niektórych nie ma nicków. I nie chcę "strzelać" ;) to nie jest duży wysiłek, więc myślę że wszyscy to pouzupełniają.
Zapraszam na bazarek sterylkowy ;)

Link to comment
Share on other sites

Moja tymczasowiczka Majeczka była zgłaszana do sterylizacji przez Lidan:lol:
Wklejam stronę z wpisem Lidan;)


[URL]http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-%28by-bezdomniak%C3%B3w-by%C5%82o-mniej%29?p=16222575&viewfull=1#post16222575[/URL]

Soema czy wysyłac moje dane na maila? Nie wiem czy to o ten okres chodzi

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']Moja tymczasowiczka Majeczka była zgłaszana do sterylizacji przez Lidan:lol:
Wklejam stronę z wpisem Lidan;)


[URL]http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-%28by-bezdomniak%C3%B3w-by%C5%82o-mniej%29?p=16222575&viewfull=1#post16222575[/URL]


Soema czy wysyłac moje dane na maila? Nie wiem czy to o ten okres chodzi

Pozdrawiam[/QUOTE]
O ten. Bardzo proszę :)

Link to comment
Share on other sites

Ja chciałam zgłosić naszą Inę: [url]http://www.dogomania.pl/threads/218225-INA-sznaucerka-%C5%9Brednia...-po-9-latach-zabrak%C5%82o-dla-niej-czasu[/url]
Jestem w trakcie bazarków więc nie będzie potrzeba całej kwoty i zwrócę ile się uda zebrać.
Sterylizacja w Gabinecie wet. Marek Masztak, Rzemieslnicza 26, Piotrków Trybunalski
Koszt ok. 250 zł

Link to comment
Share on other sites

Chciałabym zgłosic kolejną sunię od p.Ali Orzechowskiej, a konkretnie nie od niej tylko z okolic, sunia wraz z drugim pieskiem koczują od kilku miesięcy pod szkołą nieopodal p. Ali, ona je dokarmia bo nauczyciele nie chcą "przyzwyczajac" psiaków! i mimo że mają tam mieszkania służbowe to nie dają im jeść. Sunia jest w zaawansowanej ciąży, nie wiem czy nawet już nie pojchała na sterylkę do Warszawy, wterynarz może poczekac na zapłatę, ale trzeba ją uregulować. Nie wiem czy jest możliwośc kolejnego dofinansowania, pieniadze które zostały zdobyte dzięki bazarkom zostały przelane na karmę dla p.Ali, ale choćby część dofinansowania będzie super.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lemoniada']W pierwszym poście podany jest adres do wysyłki faktur :)[/QUOTE]
Nie nie nie ! Adres MÓJ PRYWATNY! Podaje tym co proszą na pw.

Wyszło 6 przelewów, te faktury, które spisywałam na wątku. Teraz jest nowa jakaś, ale jeszcze nie wiem skąd.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Nie nie nie ! Adres MÓJ PRYWATNY! Podaje tym co proszą na pw.

Wyszło 6 przelewów, te faktury, które spisywałam na wątku. Teraz jest nowa jakaś, ale jeszcze nie wiem skąd.[/QUOTE]
No to babola strzeliłam, przepraszam :oops:
Może dopiszcie w pierwszym poście "Faktury WYSTAWIAĆ na..." ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...