Jump to content
Dogomania

Bazyle i Panbazyle Herbu Bazyl i ogar


panbazyl

Recommended Posts

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='panbazyl']no niestety - dawca autografów chrapie w najlepsze. No i dziś pieknie było, więc autografy kiepskie, ale jak się zrobi błoto to zapraszam chętnych - podzielę się z dzika rozkoszą tymi autografami.[/QUOTE]

O tak, też to uwielbiam ;), błoto na drodze, a moje cuda przychodzą radośnie w podskokach do domu i jeszcze pyskują :shake:, że im wycieram papierowym ręcznikiem łapy :D. Dzisiaj u nas dosłownie leje :shake:, zatem autografy też u nas będą ;).

Link to comment
Share on other sites

Hamak też bym chciała :lol:, ale jeszcze nie mamy takich drzew;). Co do kąpieli, to Bariego kąpiemy tak dwa razy w roku, Murzynka pewnie ze trzy. Bari się już od dawna nie tarza w tych niezbyt ciekawych rzeczach, a Murzynia po prostu pilnuję, ale już chyba załapał, że nie wolno.
Po deszczowym i błotnym spacerze wycieram obu papierowymi ręcznikami.[B] Panbazyl[/B], u Murzynka masz niespodziankę :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Moje w tym roku jakoś kąpiel minęła, kąpiemy się na dworze więc temp. musi być wysoka.
Psom nie ślizgają się łapki i lepiej znoszą kąpiel na trawniku.

Moja ruda jest u mnie bo jest po kastracji i sprzątałam kilka ciuchów i gotowałam makaron, o którym przypomniała mi mama. Wyszłam na sekundy, wracam psa nie ma ani w transporterze, ani na łóżku, obok też nie, ani na reklamówce z odebranymi ubraniami, bo tak sobie upodobała.
Wołam - nic, miałam iść do innych pomieszczeń a tu psina w dolnej półce na ubraniach :D.
Zwolniłam jej otwartą półkę jak skończyła drzemkę, to już woli transporter.

Link to comment
Share on other sites

u mnie to koty mieszkaja na takich półkach.
Nie było mnie tu chwilę na dogo.

zapytam i tu - szukam transportu dla kuca z adopcji - trasa - Szczecinek - Lublin (tzn do mnie na wieś) czas mamy do końca mca. Inaczej zostanie sprzedany.... A tego nie chcę. Jakby ktoś coś wiedział - proszę o info (byle nie o tych super płatnych pzrewozach w stylu 1.50-2 zł za km platny w dwie strony, bo mnie na to nie stać.... ) Moze jakis łączony transport? To maly kuc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...