Jump to content
Dogomania

Przytulisko dla zwierząt w Głownie.


nika28

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]NIE MA ŻADNYCH SZCZENAIKÓW KTÓRE URODZIŁY SIĘ W PRZYTULISKU.

przytulisko WYKONUJE STERYLIZACJE ABORCYJNE![/B]

Na chwilę obecną są tylko te spoza przytuliska.

nika, wykasuj posty. Dziewczyny Wy też. Nie ma co siać paniki skoro informacje są sprzeczne.

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny - u mnie schronisko też robi sterylki aborcyjne .. ale czasem idzie to przegapić wierzcie mi .... np. Alta (mix sznaucera olbrzyma)- przyszła zaciążona, ale była tak chuda że w ogóle nie było widać że w ciąży jest , kompletnie nikt się po niej nie spodziewał... pewnego ranka w budzie pracownik zobaczył szczeniaki ... chyba 4 szczeniaki były , z czego przeżył tylko jeden.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam :oops: Psiak ma ok. tygodnia czasu... inaczej... eutanazja... Darłowo !
[url]http://www.dogomania.pl/threads/187369-Dar%C5%82owo-chc%C4%85-mnie-u%C5%9Bpi%C4%87-!-Zosta%C5%82-mi-oko%C5%82o-tydzie%C5%84-czasu-na-znalezienie-DT-DS-!!?p=14863321#post14863321[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Andzike']Romka, zrobilam Debrze wątek na dobry początek;) ale ja nic o niej nie wiem :( Nika, Borówka, prześlijcie mi na PW jakiś jej opis, bo póki co to jest tylko opis Głowna... :(
[url]http://www.dogomania.pl/threads/187348-Debra-urocza-szor%C5%9Bciaczka-z-G%C5%82owna-szuka-DT-DS[/url][/QUOTE]
Już byłam,poproszę tylko o podrzucenie bazarku ogłoszeniowego bo u Leni nie ma już tego banerku z bazarkiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nika28']Zapomniałam napisać że w Głownie jest 9 nowych szczeniaków + ostatnio urodzone maluchy Gaby - ilości nie znam.

[url]http://www.przytulisko.glowno.pl/aktualnosci.htm[/url][/QUOTE]
O rany!Nie siejemy paniki ale czy ktoś nad tym panuje?

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj (tj. wczoraj) Borówka "pożyczyła" mi swoje konto, więc zrobiłam porządek na pierwszej stronie. No może jeszcze nie jest porządek, ale się robi.
Trzy pierwsze posty uporządkowałam, jutro (tj. dzisiaj) uporządkuję kolejne, bo o tej godzinie już nie dam rady.

Dopisałam też przy każdym psiaku, który ma ogłoszenia, a który nie. Dla tych co nie mają pilnie potrzebne są ogłoszenia, inaczej nie mają szansy na domy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nika28']Kinia098, czy masz ochotę i czas porobić ogłoszenia Daffiemu ?
On nie ma żadnych, więc nie ma szans na dom...
A może ktoś by się zakochał...[/QUOTE]
Jeśli napiszecie jakiś chwytający za serce tekst, wyślecie mi super extra zdjęcia, to pewnie, że zrobię :P Ale Allegro nie, bo nie posiadam konta.
;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinia098']Jeśli napiszecie jakiś chwytający za serce tekst, wyślecie mi super extra zdjęcia, to pewnie, że zrobię :P Ale Allegro nie, bo nie posiadam konta.
;)[/QUOTE]

Dzięki.
Dzisiaj wieczorem albo jutro napiszę tekst i wyślę Ci zdjęcia.

:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinia098']Mogę też zrobić ogłoszenia dla Berniego.
Jeżeli możecie, to podajcie mi jakieś linki do portali ogłoszeniowych, gdzie psiaki cieszą się dużym zainteresowaniem. Ja od strony kociej. Tam też porobię.[/QUOTE]

Ja właśnie nie wiem jak jest z Bernim. Agnieszka P miała zabierać go do tego hoteliku k. Łodzi, teraz czytam że Berni jest w Klembowie (?)

Tu jest spis ogłoszeń : [url]http://www.dogomania.pl/threads/122313-Spis-stron-og%C5%82oszeniowych-post-1-i-2[/url]

Dzisiaj już się nie wyrobię, ale na jutro tekst Daffiego będziesz miała :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mshume']Z dobrych wiadomości: Pani,która adoptowała Renię z Głowna, teraz finalizuję adopcję 6 letniego Kajtusia bez jednego oczka. Coby Reńka miała towarzysza zabaw:multi:[/QUOTE]

Wow !!! Ale wieści !!! Super !!!
A mówiła co u Reni?? Była z nią u weta?

Link to comment
Share on other sites

Fajne wieści, mshume :)

A do przytuliska trafiły 2 nowe 2-mies. suczki.
Trafił też piesek - ten ze cmentarza, o którym już tutaj pisałam.
I pilnie potrzebne DT dla 8 szczeniąt w typie ON, tych zabranych z opuszczonej posesji...

Link to comment
Share on other sites

Ode mnie ogłoszenia dla Daffiego na:

cafeanimal.pl
przygarnijzwierzaka.pl
warszawa.gumtree.pl ( jak tu nie zadziała, to dam na Łódź )
ojej.pl
alegratka.pl
gieldaogloszen.pl
eoferty.com.pl
kupiepsa.pl
adopcje.org
kupsprzedaj.pl


I na dziś tyle, uff :)


A tu jak wygląda ogłoszenie :
[url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Daffi-zwykly-ale-taki-wspanialy-On-tez-Cie-pokocha-Daj-mu-szanse-W0QQAdIdZ211650656[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...