Jump to content
Dogomania

Przytulisko dla zwierząt w Głownie.


nika28

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kinia098']Jeżeli widnieje taka informacja " Pies został nakarmiony, Szerlok wyśle mu wielką paczkę karmy.", to oznacza to, że ten piesek dostanie już karmę? :D
Świetny pomysł ![/QUOTE]

Tak :) To oznacza, że paczka juz do niego idzie :D
Ale inne psiaki czekają !!! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinia098']Możecie jeszcze zgłosić Daffiego? :([/QUOTE]

To nie ja zgłaszalam, ktoś mi podesłał linka, to wysyłam dalej. Na chwilę obecną szerlok dokarmia tylko tych 50 psiaków, ale akcja trwa do 28 czerwca i mam nadzieję, ze będzie powtórzona:) zresztą tak naprawdę nieważne na którego konkretnie psiaka z Głowna głosujesz - grunt, żeby trafiło tam jak najwięcej karmy !!! :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinia098']Głowieńskie psiaki już chyba wszystkie nakarmione :D Zatem głosujemy na inne :) :D[/QUOTE]

Jeśli dobrze policzyłam to z Głowna było 10psiaków i wszystkie sa nakarmione, a to znaczy, że do przytuliska trafi 300kg karmy !!!:multi::multi::multi:
Głosujemy dalej na inne psiaki - do 28/06 to spokojnie dokarmimy wszystkie :)

Link to comment
Share on other sites

Nika podobają mi się zdjęcia 2,4 i 8 Debry.Jak chcesz zamówię ogłoszenia dla małej na bazarku ogłoszeniowym kudłaczy.A DT i owszem,tylko czy macie pieniądze.Mnie wydaje się ,że jeśli wychodziłaby częsciej na spacery to i byłaby bardziej zsocjalizowana.Jeśli to udałoby się to byłoby ekstra.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madallena']a tam od razu zmartwychstała :p
Na Malediwach byłam. :D Wszystkiego zapomnialam, ale pogode ze soba przywiozłam i żałuje :roll:

Zdjecia ledne sa, tekstu nie ma. Trzeba zaczac ja oglaszac i w ogloszeniach bąknąć o DT ;) watek suni bitte![/QUOTE]
Prosiłam o to Nikę,tzn o wątek.Jeśli dziewczyny nie mają czasu ogłaszać mogę zamówić na bazarku ogłoszeniowym a wtedy lepiej,zeby miała wątek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']Prosiłam o to Nikę,tzn o wątek.Jeśli dziewczyny nie mają czasu ogłaszać mogę zamówić na bazarku ogłoszeniowym a wtedy lepiej,zeby miała wątek.[/QUOTE]

Romka, zrobilam Debrze wątek na dobry początek;) ale ja nic o niej nie wiem :( Nika, Borówka, prześlijcie mi na PW jakiś jej opis, bo póki co to jest tylko opis Głowna... :(
[url]http://www.dogomania.pl/threads/187348-Debra-urocza-szor%C5%9Bciaczka-z-G%C5%82owna-szuka-DT-DS[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinia098']Wydaje mi się, że ten Ktoś powinien zgłosić więcej psiaków z Głowna do konkursu, bo mało coś ich :roll:[/QUOTE]

Nie mogłam zgłosić więcej psiaków, bo miała być ich określona ilość - 10.

Romka, założę jutro lub dzisiaj Debrze wątek, i poproszę o te ogłoszenia, bo ja już nie wyrabiam... I ktoś musi napisać jakiś fajny tekst. A tu o Debrze :
[B]
Imię : Debra
Wiek : ok. 4 lata
Płeć : suczka
Sterylizacja : nie/przed adopcją będzie
Sierść : szorstka
Wielkość : średnia
Miejscowość : Głowno
Miejsce pobytu : przytulisko
Zachowanie : Do ludzi nie wylewna, sama nie podchodzi na głaskanie - woli biegać w kółko, wąchać wszystko, sprawdzać, zwiedzać. Jakby kogoś lepiej poznała, na pewno byłaby wierną, oddaną towarzyszką. Do dzieci ok. Psów nie toleruje, kotów pewnie też nie, chociaż trzeba by było sprawdzić.
Dla kogo : Dla aktywnej osoby, która mogłaby z nią chodzić na długie spacery, do mieszkania lub do domu z ogrodem.
Historia : Właściciel oddał ją, bo wyjechał za granicę. Debra już długo jest w przytulisku, nikt się ją nie interesuje...
Kontakt : [email][email protected][/email] [COLOR=Red]*

*[COLOR=Black]No i nie wiem kogo mam podać tel... Do przytuliska ? Do mnie nie wchodzi w grę, bo i tak jak już ludzie dzwonią, to czasami nie wiem o jakiego psa chodzi... :oops: I mam za dużo na głowie... :oops:[/COLOR]
[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...