Jump to content
Dogomania

Przytulisko dla zwierząt w Głownie.


nika28

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='nika28']Debra ma ogłoszenia, już trochę nieaktualne, dlatego przydałyby się nowe. Była nawet zainteresowana nią Pani z Wrocławia, ale poleciłam jej wtedy inną suczkę którą psy atakowały w boksie.
Fajnie byłoby gdyby znalazł się dla niej DT, ludzie wolą brać "sprawdzone", odchuchane, wykąpane, wypielęgnowane psiaki...
I masa ogłoszeń potrzebna...[/QUOTE]

Nika zróbcie jej łądniejsze zdjęcia zamówię ogłoszenia na bazarku dla kudłaczy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nika28']Ok, w weekend może spróbuję ją wyciągnąć na spacer.
Dzięki.[/QUOTE]

Romka, niestety w ten weekend nie będę w przytulisku, więc zdjęć nie będzie :(
Trzeba poczekać do następnego tygodnia...

A do adopcji jest taka koteczka :

[IMG]http://img443.imageshack.us/img443/6836/ociaknaurodziny104.jpg[/IMG]

Kotkę wzięłam do siebie na DT z Głowna była chora, miała ropne zapalenie nosa, koci katar, i była bardzo niedożywiona. Niedawno okazało się jeszcze że ma tasiemca, dlatego w ogóle nie przytyła.
Teraz już jest zdrowa, ale jest nadal chudziutka. Już po sterylizacji. Bardzo fajna, kontaktowa, straszny miziaczek. Korzysta z kuwety, no jest super :)
I DS pilnie potrzebny.

Link to comment
Share on other sites

nika, widzialam Towj wpis gdziestam o Melbie. Ze ma 3 lata i nie wiesz jak do kotow.
Nie wydaje mi sie zeby 3 lata miala, tylko kurde z rok.
Co do kotow to nie bardzo. Dosc wysoko skakala na siatki kociarni razem ze swoja kolezanka Melba 2 :)
Mam to na filmie, moze w weekend wstawie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Andzike']
Wysłałam Ci pw w sprawie Reni... daj znać plis ;)[/QUOTE]

Już, już odpisuję :oops:

Madallena, nie wiem ile ona może mieć lat, mi wygląda na 2-3, ale ok, mogę ją ogłaszać jako roczną :)
Właśnie nie wiedziałam czy to Melba czy Melba2 tak skakała na kraty kociarni, bo ja widziałam jak skakała jedna z nich.

Link to comment
Share on other sites

Jest domek chętny na mojego wilczka-uszatka :)

[url]http://img375.imageshack.us/img375/9549/ociaknaurodziny10166.jpg[/url]

Będzie potrzebna wizyta przed adopcyjna.

"WITAM PANIA!
OCZYWISCIE ODPOWIEM NA PANI WSZYSTKIE PYTANIA.
MIESZKAM W [B]OKOLICACH NYSY,WOJ.OPOLSKIE[/B].POSIADAM DUZY DOM Z OGRODEM NA WSI,POZA TYM MIESZKAMY PRZY TERENIE REKREACYJNYM TZN.DUZY PARK,JEZIORO,RZEKA,LASY WIEC NIE MA NAJMNIEJSZEGO PROBLEMU Z PRZYJEMNYM WYCHASANIEM SIE PSA BEZ UZYWANIA SMYCZY CZY KAGANCA,JAK ZWYKLE TO BYWA W MIASTACH.OD DWOCH LAT MAMY KUNDELKA KTOREGO NIESTETY ROZPIESCILISMY.WCZESNIEJ PRZEZ 19 LAT MIELISMY BOKSERA ALE NIESTETY 2 LATA TEMU UMARŁ.COZ JESLI BEDZIE PANI MIALA JESZCZE JAKIES PYTANIA TO CHETNIE ODPOWIEM
POZDRAWIAM"

Jutro jeszcze zadzwonię do Pana, bo kontakt jak na razie był poprzez e-maila.
Jest ktoś z Nysy, woj. opolskie ?

Link to comment
Share on other sites

ajm sory! bokser 19 lat ??? to chyba rekord GINESA! :)
Borowka wpisz w tytul ze błagamy o wizyte kolo Nysy ...
blagamy :D:D

a Melby dwie skakaly :) MAM DOWOD :eviltong:

Ej, zaglosujcie na Psiego Aniola w moim podpisie! W rzyszlym miesiacu zglosimy Glowno i wygra!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madallena']ajm sory! bokser 19 lat ??? to chyba rekord GINESA! :)
Borowka wpisz w tytul ze błagamy o wizyte kolo Nysy ...
blagamy :D:D

a Melby dwie skakaly :) MAM DOWOD :eviltong:

Ej, zaglosujcie na Psiego Aniola w moim podpisie! W rzyszlym miesiacu zglosimy Glowno i wygra![/QUOTE]

Ja tam się nie znam na bokserach, ale wiek... imponujący :)

Wizyta musi być bardzo szczegółowa, [I]mój[/I] uszatek musi trafić do super fajnego domku :)

Ja widziałam jedną melbę w akcji - proszę o dowód że skakała druga :D

Link to comment
Share on other sites

Czekamy na filmik :)

A dowiedziałam się że [URL="http://img195.imageshack.us/img195/9527/ociaknaurodziny10152.jpg"]wyłysienia[/URL] Dejzi są na tle hormonalnym :(

I kolejny domek się zgłosił po Arię (uszatka), ale coś mi nie pasuje :

"[FONT=Arial][SIZE=2]Witam... Nie ukrywam, że byłbym zainteresowany Arią. Była by ulokowana na 1 ha (ogrodzona zabudowana działka poza Łodzią okolice Zduńskiej Woli). Miałem już dwa owczarki niemieckie,ale tzw. rasowe, które niestety po 12 latach musiałem uspic z powodu nowotworów. Teraz jest mi bardzo trudno podjąc decyzję? Nadto, mam pytanie co ze szczeniakiem, poniewaz obecnie nie mogę pozwolic sobie na dwa psy? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]PS. A gdzie Państwa schronisko jest zlokalizowane? Czy ewentualnie mógłbym skorzystac z transportu o jeszcze jedno zasadnicze pytanie - jak jest skonstruowana umowa adoptycjna i jej warunki?"[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

przejrzałam wątek , podkradłam zdjęcia Wiktorka z przepięęękną odrośniętą grzywą :loveu: zaraz podmienię zdjęcia na benkowej stronie ...
i odnośnie jego mam pytanie .... w jakich sytuacjach dokładnie zachowuje sie agresywnie ? bo podobno ma łatkę agrasora w co nie za bardzo chce mi się wierzyć i nadal nie mogę się z tym pogodzić... jak podchodzi się do niego do kojca to jak się zachowuje ?

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Malwi :)

Tak, Wiktor ma łatkę agresora. Jak przechodzi się koło jego boksu, to patrzy się, nic nie robi. Raz jak byłam to tylko szczekał na mnie.
Gorzej już jakby się chciało wejść do boksu lub zabrać go na spacer... Nie wiem czy dałoby radę :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...