Jump to content
Dogomania

Przytulisko dla zwierząt w Głownie.


nika28

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mamanabank']a pokażecie mi Renię, czy mamy brać, co się pierwsze nawinie :-D albo chociaż powiedzcie, czy mała jest czy duża, bo ciekawość mnie zżera. Renia ma jakiś wątek?[/QUOTE]

No przecie pokazywalysmy!
Jest wielka, ogromna i ma etykiete agresora, szczegolnie kobety lubi dziabnąc! nie wiem jak zmiesci sie do zuczka Andzike?:roll:
Czy rodzinanabank ma pozyczyc przyczepke i mga wytrzymala klatke dla reni?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mamanabank']a pokażecie mi Renię, czy mamy brać, co się pierwsze nawinie :-D albo chociaż powiedzcie, czy mała jest czy duża, bo ciekawość mnie zżera. Renia ma jakiś wątek?[/QUOTE]

Mamanabank tu masz Renię ;) Taka Pchła ciemniejsza ;)
[url]http://przytulisko.glowno.pl/psy/slides/Renia..html[/url]

[quote name='mamanabank']"Adopcja Loli Warszawa" cieszę się, że się spotkamy :-)[/QUOTE]
Zmieniłabyś ten opis, wieeeeeesz ... :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Andzike']Mamanabank tu masz Renię ;) Taka Pchła ciemniejsza ;)
[url]http://przytulisko.glowno.pl/psy/slides/Renia..html[/url]


Zmieniłabyś ten opis, wieeeeeesz ... :P[/QUOTE]

no dobra dobra, chociaz mam sentyment (dla niewtajemniczonych: Andzike w moim telefonie tak się nazywa od pół roku :-D)

Dziekuję za Renię, świetna jest :-)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, ja jak wiecie z astmą nie mogę Balbiny wziąć na DT :( Ale może któraś z Was by ją przygarnęła. Możnaby ją wtedy zabrać w poniedziałek razem z Reńką (którą oni nazywają Janeczka). ja zaraz jutro, jak sie czegos o niej dowiem, to jeszcze rusze te kontakty, co Pchłe chcialy.
Borowka, czy Balbina to jest taka tycia, bo na zdjeciu wygląda na większą od Pchełki...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madallena']No przecie pokazywalysmy!
Jest wielka, ogromna i ma etykiete agresora, szczegolnie kobety lubi dziabnąc! nie wiem jak zmiesci sie do zuczka Andzike?:roll:
Czy rodzinanabank ma pozyczyc przyczepke i mga wytrzymala klatke dla reni?[/QUOTE]

klatki nie ma, przyczepy też, ale sąsiedzi z budowy pożyczą koparkę, przywieziemy ją na łopacie, już załatwione ;-)

[quote name='Madallena']mamanabank to jest renia!

[img]http://www.tu-pc.com/fondos/media/1900.jpg[/img][/QUOTE]

już ją kocham! Zaprosimy Romkę? ha ha ha

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mamanabank']klatki nie ma, przyczepy też, ale sąsiedzi z budowy pożyczą koparkę, przywieziemy ją na łopacie, już załatwione ;-)[/QUOTE]

Dobra, jak coś podjedziemy na statoil po przyczepkę...

Mshume, wlaśnie też tak myślałam, ze może by się Balbinę za jednym zamachem przywiozło... Tylko do kogo ?? :(

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Panią Barańską:
1.uprzedziłam i desancie Reni (inaczej Janeczki) w najbliższy poniedziałek :)
2. Balbina gryzie (podobno ktos ją przygarnął z ulicy, ale pogryzła tam 2 osoby) i Pani Zosia nie wyda jej wcześniej jak za 2 miesiące. :(
Dziewczyny, jak będziecie zróbcie lepsze fotki Balbince, ok?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mshume']Rozmawiałam z Panią Barańską:
1.uprzedziłam i desancie Reni (inaczej Janeczki) w najbliższy poniedziałek :)
2. Balbina gryzie (podobno ktos ją przygarnął z ulicy, ale pogryzła tam 2 osoby) i Pani Zosia nie wyda jej wcześniej jak za 2 miesiące. :(
Dziewczyny, jak będziecie zróbcie lepsze fotki Balbince, ok?[/QUOTE]
Kurcze ,szkoda ,że Balbinka tyle na dom musi czekać :(
Ona jest mała ,a w dodatku taka śliczna ,szybko by dom znalazła...

Link to comment
Share on other sites

A ja dostałam taką informację co do Balbiny :
[I]
przyniósł ją jakis facet, który chciał ja oddac juz 2 miesiące temu, ale brakowało u nas miejsca i jeszcze tam jakieś powody były, nie pamiętam już. to chyba nie była jego suczka, tylko sąsiadki... [/I]

Bidulka...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...