Jump to content
Dogomania

Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))


mysza 1

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie mam netu w domu a jestem na zwolnieniu, chwilowo podkradłam męzowi ;)

Poza tym sikaniem Murzynek jest fantastyczny. Liże Agnieszkę i lgnie do człowieka. Zobaczymy co wyjdzie w moczu.
To taka duża przylepka, przyjacielska.

Saba miała dzisiaj sterylkę, jajniki były na miejscu, były problemy z narkozą :( ale 2 lekarzy było przy operacji i wszystko jest już ok. Szczegóły Beka będzie znała wieczorem, bo idzie do lecznicy.
Ogonek został oczyszczony, zaopatrzony, na obcięcie zawsze jest czas, na razie dali mu szansę na zagojenie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Dzwonił do mnie kierownik budowy, z której jest Murzyn, miłośnik zwierząt ale nie z Warszawy, On tam bywał sporadycznie i sponsorował im jedzenie.
Saba była od jesieni 2008:crazyeye: pytałam o szczeniaki ale nie miała nigdy. Dziwne.
Murzyn przybłąkał sie poźniej. Wyprawiały się razem daleko, potem Murzyn juz nie.

Pracownicy mówili, że po wypadku leżał kilka dni bez życia, cud, że przeżył tą mękę:-(
Mówiłam, że powinni zabrać do lekarza ale to tylko pracownicy a jak przyjechał kierownik to Murzyn tylko utykał...

Wiele przeszedł, to fakt.[/QUOTE]

to porazka jaka jest ludzka znieczulica:(

biedny Murzyn no, szkoda, że go niepotrzebnie kroili. dodatkowo nic nie zrobili a kasa zgarneli:(

[quote name='mysza 1']Ale tam jest Mila Asif1 :([/QUOTE]

Mila juz w hoteliku.

postaram sie na dniach tez cosik wpalcic na psiaki ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lulka']to porazka jaka jest ludzka znieczulica:(

biedny Murzyn no, szkoda, że go niepotrzebnie kroili. dodatkowo nic nie zrobili a kasa zgarneli:(



Mila juz w hoteliku.

postaram sie na dniach tez cosik wpalcic na psiaki ;-)[/QUOTE]

Niestety, chociaż ten Pan twierdził, że to robotnicy, jego tam nie było itd. Ale cierpiał strasznie :(
A kasa za operację nie ukrywam, że mnie zaskoczyła, bo za resekcję głowki kości udowej jest 550zł u nich a za nic zapłaciłam ze zniżką 626zł. Ale wyboru nie miałam.

Dziękuję, jeszcze mam ksiązki z bazarku dla Ciebie, nie mam adresu do wysyłki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Niestety, chociaż ten Pan twierdził, że to robotnicy, jego tam nie było itd. Ale cierpiał strasznie :(
A kasa za operację nie ukrywam, że mnie zaskoczyła, bo za resekcję głowki kości udowej jest 550zł u nich a za nic zapłaciłam ze zniżką 626zł. Ale wyboru nie miałam.

Dziękuję, jeszcze mam ksiązki z bazarku dla Ciebie, nie mam adresu do wysyłki.[/QUOTE]
no wlasnie,zdzieraja gdzie sie tylko da nie biorac pod uwage ,ze to psiaki bezdomne i wsztscy pomagaja jak moga.
mozesz delikatnie poprosic o rachunek i rozpis zabiegu? moze wtedy tak delikatnie mozna spytac czy to nie jest jaks pomylka...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IVV']no wlasnie,zdzieraja gdzie sie tylko da nie biorac pod uwage ,ze to psiaki bezdomne i wsztscy pomagaja jak moga.
mozesz delikatnie poprosic o rachunek i rozpis zabiegu? moze wtedy tak delikatnie mozna spytac czy to nie jest jaks pomylka...[/QUOTE]
Mam wypis, tam wszystko jest tylko skaner mi nawala a jestem na zwolnieniu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IVV']tzn ze jest podstawa by spytac niby o ta ich "niewinna" pomylke.to bardzo dobrze!!!! moze da sie cos uratowac na dalsze leczenie...
a Ty Iwonko mam nadzieje ,ze bardzo nie jestes chora?[/QUOTE]

niestety zadna pomylka, tak sobie licza:( nam w zeszlym roku na powstancow wystawili rachuneczek na 1500 zł za pobyt, leki i operacje suni, ktora pozyla jakies 2 godziny po op - i dobrze wiedzieli ze nie ma to sensu...

Link to comment
Share on other sites

Widziałąm Sabunie, wylizała mnie ale nie brałam jej na spacer. iech odpoczywa.
Ogonek był zabandorzowany, Saba bez kolnierza. Zobaczymy jak bedzie jutro.
W pon trzeba ogonek pokazac lekarzowi i zobaczymy czy czekamy i leczymy czy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lulka']niestety zadna pomylka, tak sobie licza:( nam w zeszlym roku na powstancow wystawili rachuneczek na 1500 zł za pobyt, leki i operacje suni, ktora pozyla jakies 2 godziny po op - i dobrze wiedzieli ze nie ma to sensu...[/QUOTE]
zawsze mozna sprobowac nie ma nic do stracenia ,a jest cos do zyskania;)
ciagle ucze sie naszej polskiej rzeczywistosci...wybaczcie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IVV']
a Ty Iwonko mam nadzieje ,ze bardzo nie jestes chora?[/QUOTE]
Nie, nie bardzo. Wypoczynek mam zalecony po zabiegu, nic takiego.
Ale byłam dzisiaj u Sabci, spotkałam Bekę, sterylka była robiona metodą haczykową, szew minimalny i wewnętrznie szyty, przy mnie tez dr opatrzył znowu ogon, na koniec jakimś czerwonym bandażem, który jest niesmaczny i psy go nie gryzą. Zobaczymy.
Natomiast Saba kochana, towarzyska, rozdaje buziaki, została w lecznicy i była bardzo nieszczęśliwa, bardzo chciała wyjść :( Zostaje tam do poniedziałku.
Domu jej trzeba.

Murzyn natomiast ma prawdopodobnie zapalenie prostaty, tak może wynikać z badania moczu, dzisiaj, o ile Agnieszka zdąży, pojedzie do lekarza, wtedy wszystkiego się dowiemy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Witajcie, mam nadzieje ,ze z ogonem Sabci nie bedzie problemow.
Czarnulku, trzymaj sie:)
Czekam na rachunek od Pani weterynarz z Serocka ...To do Megii:)[/QUOTE]

Ellig, przepraszam ale wożę ciągle zaadresowana kopertę w torebce - od tygodnia jestem w domu sama z dzieckiem i dziesięcioma psiakami i po prostu nie mam czasu na nic. Napewno wyślę rachunek we wtorek, 4 maja. Przepraszam , ze tyle to trwa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...