Jump to content
Dogomania

Jett Garet III, jr. Kraków - w NOWYM DOMKU-od 07.04.06-GARETOWE OPOWIEŚCI-udręczonej


mar.gajko

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uprzejmie donoszę, że książkę zanabyłam drogą kupna w Empiku w Tesco w Warszawie (dalekie Kabaty). W tych w centrum już nie było.
Miałam więcej szczęścia, niż rozumu - ostatni egzemplarz :multi:.
A o rzut beretem od Sławkowa byłam nieco za wcześnie, bo 9.09.:shake: (gnałan S-1 w kierunku Zakopanego). 23.10. też się nie załapię, bo na tej trasie będę 21.10. Buuuuu.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mar.gajko']No kurcze własnie.
Joanno! Ona znika z półek.
Chciałam matce nabyć, bo mojej mi szkoda :p
A latać po całym mieście nei mam czasu,
a tu gdzie chodzę, JUŻ nie ma.[/quote]

To dobra wiadomość:multi:Oczywiście dla tych, którzy już mają:lol:. Joanno, pewnie druga część już w drodze do księgarni?

A na wątku "czytelniczym" też niespodzianka: Garet w nowej okładce:crazyeye:. Czy to drugie wydanie?

[URL="http://merlin.pl/Garet-fe_Joanna-Szarras,images_big,7,978-83-925879-7-2.jpg"][IMG]http://merlin.pl/Garet-fe_Joanna-Szarras,images_product,7,978-83-925879-7-2.jpg[/IMG][/URL][IMG]http://www.kdc.pl/pub/mm/img/220/10207967.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Czyta się wspaniale, a raczej czytało się, bo już skończyłam :cool3:

dziwne jest to, że właściwie znałam już tą historię, wiedziałam co będzie dalej - bo przecież opowieści Joanny czytałam na bieżąco od pierwszego wpisu :loveu: a mimo tego, czytałam z prawdziwą przyjemnością i dużym zainteresowaniem

nadal szykuję się na spotkanie autorskie :cool3: i liczę na autograf :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mar.gajko']Joanno,
ponieważ Jagusię tak cieszy wersja drukowana.
Proponuję udostępnic jej wersję oryginalną, na ... jakis czas.:p[/quote]
:question: A nie nie nie nie trzeba... naprawdę... :scared::evil_lol:
Nie żebym była jakoś szczególnie związana z posiadaną przeze mnie literaturą... odzieżą... tudzież spożywanymi posiłkami... ale nie nabiore się na te loki, półksiężyce, długie rzęsy.... pierś białą i inne takie tam atuty...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagienka']:question: A nie nie nie nie trzeba... naprawdę... :scared::evil_lol:
Nie żebym była jakoś szczególnie związana z posiadaną przeze mnie literaturą... odzieżą... tudzież spożywanymi posiłkami... ale nie nabiore się na te loki, półksiężyce, długie rzęsy.... pierś białą i inne takie tam atuty...[/quote]

Bosz:shake:
Cóż za sceptyzm:shake:
Taka młoda a entuzjazmu nic a nic.
Okropne, no okropne.

Link to comment
Share on other sites

czytam i czytam oderwac się od czytania tego wątku nie można :) chciałabym się wybrac na to spotkanie autorskie do Olkusza, czy można wiedziec dokładnie gdzie, kiedy o której godzinie to będzie i jak tam dojechac z Krzeszowic? I czy będzie można tam kupic tą książkę (oczywiście z autografem ;) )?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...