Jump to content
Dogomania

TadeUsz- już w nowym domu :)


eloise

Recommended Posts

  • Replies 425
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agusiazet']Trzeba szukać transportu na raty, bo do przejechania niemal cała Polska! Pewnie z przechowaniem gdzieś Tadzia, bo nie wszystko zawsze się zgra w czasie. Ale, uda się na pewno! Tadeuszek do domku!!![/QUOTE]

Moja sunia RUBI,tez jechala z Kielc dwuetapowo...Bo nie dalo rady inaczej...

Link to comment
Share on other sites

wstawiłam na wątek transportowy...
Będzie trzeba przeszukać oferty, może znajdzie się coś łączonego.
Jutro postaram się też zrobić banerek z informacją - może akurat ktoś się trafi.
No i jeszcze wstawię wiadomość na forum corgowe :)

Link to comment
Share on other sites

Jak nam się uda postawić na kółka psiowóz (znów coś tam nieteges) to TZ mógłby zrobić taki sam wypad jak z Bruciem i Nutką. Tylko trzebaby pozbierać chętnych.
Jak psiowóz odmówi współpracy, to można by poprosić kogoś kto jeździ za zwrot kosztów, np. pati-c.
Jak się dziś wyrobię to założę wątek w dziale transportowym, tam też trzeba szukać w tematach... koniecznie trzeba zajrzeć do Zbójini bo on jeździ znad morza na śląsk chyba raz w miesiącu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']Jak nam się uda postawić na kółka psiowóz (znów coś tam nieteges) to TZ mógłby zrobić taki sam wypad jak z Bruciem i Nutką. Tylko trzebaby pozbierać chętnych.
Jak psiowóz odmówi współpracy, to można by poprosić kogoś kto jeździ za zwrot kosztów, np. pati-c.
Jak się dziś wyrobię to założę wątek w dziale transportowym, tam też trzeba szukać w tematach... koniecznie trzeba zajrzeć do Zbójini bo on jeździ znad morza na śląsk chyba raz w miesiącu.[/QUOTE]
Ja mialam fajny laczony transoprcik - Kielce/Warszawa/Gdynia... I z Warszawy do Gdyni jechala wlasnie jakas osoba z forum...Bede musiala spytac sie jutro dokladnie cioteczek z Kielc...

Link to comment
Share on other sites

a no założyła :)
No właśnie - Zbójni... trzeba zapytać.
Wstawiłam info na forum corgi. Może ktoś jedzie na jakąś wystawę ;) z tego co pamiętam jest coś koło 9tego maja...
A tutaj banerki:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/183483"][IMG]http://i39.tinypic.com/dnddhw.gif[/IMG][/URL]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/183483"][IMG]http://i43.tinypic.com/4t4rv7.gif[/IMG][/url]

Link to comment
Share on other sites

tak patrzyłam na "etapowy" transport...
i na pewno da się Tadka podrzucić do Kielc ;) albo Lublina.
Z tych miast dobrze by było do Warszawy i z Warszawy do Gdańska... można jeszcze czegoś przez Łódź lub Bydgoszcz szukać...

Jest transport we wtorek z Warszawy do Wejherowa:
[quote name='ajlii']W wtorek jadę na trasie Warszawa-Wejcherowo po pieski. Jesli Tadeusz ma trafić do samego Wejcherowa, mogę go zabrać za zwrot części kosztów.
Ale...
1) musiałby zostać dowieziony do Warszawy i dostarczony rano we wtorek na Pragę,a albo
2) mogę pojechać po niego w poniedziałek - ale muszę normalnie policzyć koszty podróży, bo jechałabym tylko po niego;

Najlepiej zadzwońcie: 668 155 860[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Ciotki napiszcie proszę do Soemy (jej ojciec jeździ z Sandomierza do Warszawy do pracy) i Teresz (ona lub ktoś od niej jeździ z Lublina do Warszawy) - może ktoś będzie jechał, do obu miast możemy Tadka dowieźć. Ja teraz z doskoku jestem na dogo i nie mam jak przysiąść.

Link to comment
Share on other sites

[B]yoko[/B], a co to za problem podwieźć Tadka do Mielca???? :multi:
Od razu weźmiemy psiaka na jego miejsce i sunię na miejsce Roksi ['].
I kontenerek możemy pożyczyć na drogę.

Tylko trzeba jeszcze wydumać jak z Gdańska dostarczyć Tadka do Mierzyna, ale to już chyba najmniejszy problem :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...