Jump to content
Dogomania

Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU


jusstyna85

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Mysza2']Volwerinku , jak dogo będzie dzisiaj tak chodzić jak chodzi to chyba będę musiała z czapką na ulicy stanąć żeby dozbierać Ci te 15 zł[/QUOTE]
Jestem na zaproszenie Myszy2 i daję 10,00 zł więc nie zostalo już wiele.Proszę o dane na pw

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jolanta08']Jestem na zaproszenie Myszy2 i daję 10,00 zł więc nie zostalo już wiele.Proszę o dane na pw[/QUOTE]
:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
Bardzo bardzo dziękujemy cioteczce Joli
:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
Volwerin możesz się już pakować
Kaa powysyła nr kont

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jolanta08']Stała ale mam nadzieję, że psiak szybko znajdzie dom ;) ,kochający dom[/QUOTE]
Cały problem w tym że na pewno to nie będzie szybko, dlatego tak walczymy o stałe deklaracje. Nie byłoby gorszego rozwiązania niż zabrać go ze schronu a potem z powrotem tam zawieźć.
Ale zawsze trzeba mieć nadzieję że trafi się dogomaniak mający możliwości go leczyć.
Ale który dogomaniak już nie ma psa z problemami?
Jeszcze raz bardzo Ci dziękujemy. Kaa wyśle nr konta jak będzie przy kompie wieczorem.
:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam codziennie, nawet kilka razy, ale coś mam wstręt do pisania, zresztą nie mam nic ciekawego do powiedzrnia:roll:. Jakbym domek znalazła, chociaż DT, to byłoby o czym pisać, a tak to...:shake:. Volwerinku, ty musisz mieć nadzieję, ciocia Mysza2 jest baaardzo skuteczna:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='markofix1']a ile jeszcze brakuje stałej deklaracji, bo nie mogę się połapać :([/QUOTE]
witajcie cioteczki
5 zł :loveu::loveu::loveu::loveu:
Mam jeszcze na pw deklarcję od nicku Evenflow. Ale nie wiem jaka kwota i chyba jednorazowo.
Volwerin może się pakować. Jak justyna85 będzie przy komputerze to zmieni wpisy w tytule. Bardzo Bardzo Bardzo wszystkim kochanym cioteczkom dziękujemy:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']A co tu tak pusto.
Żadna cioteczka nawet nie zajrzy?[/QUOTE]

Jestem,zostałam zaproszona na wątek.
Na razie nie mogę pomóc finansowo:shake: bo mam zobowiązania wobec psiaków.
Ale gorąco trzymam kciuki za powodzenie akcji!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...