Jump to content
Dogomania

Staruszek Fifi biega już po Tęczowych Łąkach....Do widzenia,piesku!


jostel5

Recommended Posts

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Fifek to już staruszek...! Foszy się,gdy musi wyjść na dwór na siku,bo nie znosi wilgoci,foszy się,gdy jest budzony,a sypia dużo...!
Nie stał się- na szczęście -zdemenciały ,wciąż łapie świetny kontakt z domownikami,jest w dalszym ciągu bardzo ludziolubny...:)
Z kupami ...różnie ,bywają też rozwolnienia,ale tylko wtedy,gdy dziadek dorwie do jedzenia coś niedozwolonego...A łasuchem i kradziejem jest strasznym!;)

Link to comment
Share on other sites

Baster i Lusi ,Bakusiowa-cieszę się,że zaglądacie...! :)
Fifol wcale nie myśli o jakichś Tęczowych Mostach,powiem więcej-wygląda na to,że-póki co-ma je głęboko w pokrzywionej dupinie...!;)
Ten psiak jest niesamowity,naprawdę! Dzielny,mądry,wdzięczny! Oby korzystał z tego kruchego życia jak najdłużej!:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostel5']Baster i Lusi ,Bakusiowa-cieszę się,że zaglądacie...! :)
Fifol wcale nie myśli o jakichś Tęczowych Mostach,powiem więcej-wygląda na to,że-póki co-ma je głęboko w pokrzywionej dupinie...!;)
Ten psiak jest niesamowity,naprawdę! Dzielny,mądry,wdzięczny! Oby korzystał z tego kruchego życia jak najdłużej!:)[/QUO

Fifek ma rację. Niech korzysta z życia jak najdłużej. Te opowieści o łąkach za Tęczowym Mostem i takie tam inne rzeczy to bujdy na resorach.

Link to comment
Share on other sites

No ,teraz Fifi ma problem z komarami...! :) Robią go po uszach strasznie,więc Elmira smaruje dziadka jakimiś eterycznymi olejkami (wanilią ?;) ),żeby odpędzić od niego to tatałajstwo!

Kiedy wczoraj rozmawiałyśmy przez telefon,Fifulec poszczekiwał tak ,jak to on-powolutku,grubym głosem,tak-tubalnie...;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mało nam daje....

No,cóż...takie życie!

A Fifol ma się-jak zawsze-znakomicie! Poleguje na słońcu,ale woli być w domu,kupska sadzi zwarte i zdrowe,nic już nie widzi,za to...wciąż mu amory w głowie! Jedną taką zakolegowaną suczkę podrywał długo i ...nieskutecznie ;),bo-co podskoczył-to łapiny zaczynały mu się natychmiast rozjeżdżać i ...po miłosci!;)

Link to comment
Share on other sites

Elmira odpoczywa od Dogomanii...Szczerze mówiąc-czasem też mam dość i na niektórych wątkach wydaje mi się,że tutaj ludzi najmniej obchodzą psy właśnie (o,paradoksie!) A Fifi wygrał los na loterii! Poza schronem żyje już sobie grubo ponad rok i ma się znakomicie!:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostel5']Mało nam daje....

No,cóż...takie życie!

A Fifol ma się-jak zawsze-znakomicie! Poleguje na słońcu,ale woli być w domu,kupska sadzi zwarte i zdrowe,nic już nie widzi,za to...wciąż mu amory w głowie! Jedną taką zakolegowaną suczkę podrywał długo i ...nieskutecznie ;),bo-co podskoczył-to łapiny zaczynały mu się natychmiast rozjeżdżać i ...po miłosci!;)[/QUOTE]
stary ale jary:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

nie wiem czy tylko mi się wydaje, ale Fifol to chyba Dżeki, którego pamiętam jeszcz sprzed dobrych kilku lat ze schroniska. z czasów kiedy pani Wiesia tam była...jestem prawie przekonana, że to on. wtedy biegał sobie luzem po schronisku, tak jak Łapka. później kilka razy o niego pytałam, ale pracownicy nie wiedzieli o którego psa mi chodzi...

Link to comment
Share on other sites

ojej, ja nawet nie wiedziałam, że on na takim łańcuchu...:shake: to musiało być dla niego straszne, przecież wcześniej chodził sobie luzem i był bardzo często miziany...ale cieszę się, że już nie jest w schronisku:loveu: jak będę rozmawiała z p. Wiesią, to powiem jej o nim. Na pewno się bardzo, bardzo ucieszy, bo zawsze, kiedy z nią rozmawiam pyta o niego.

Link to comment
Share on other sites

Cavani,z jakiegoś niewiadomego mi powodu nie mogę aktywować nowej karty do przelewów....jutro pójdę do banku i przeleje Ci kaskę za wrzesień ode mnie,Kamilki i Doroty-razem 70 zł.Bardzo Cię proszę-zrób wtedy przelew dla Fifka-to będzie w sumie 200+70=[B]270 zł[/B]

Na rozmnożenie zostawimy 1,36! Ło,matko! RATUNKU!

Link to comment
Share on other sites

[B]Stan finansów Fifka[/B]

18 września miał na koncie 201,36 zł.
22 września wpłynęło od:
Jostel5 - 40 zł
Kamila P. - 20 zł
Dorota Ł. - 10 zł.

Dało to w sumie 271,36 zł

22 września przelałam dla jego opiekunki Elmiry 270 zł.

Fifkowi zostało na koncie [COLOR=red]1,36 zł[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostel5']Dzięki,Cavani!:) Na zdrowie,Fifciu!:)


A deklaracji jakoś coraz mniej,a Niunio wciąż chce cieszyć się życiem....!:)[/QUOTE]
I niech sie cieszy jak najdluzej... Zrobilam dzisiaj przelew za dwa miesiace (sorry ze znow tak pozno, ale bylam dluzszy czas za granica)

Fifcio wybacz mi raz jeszcze:oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...