Jump to content
Dogomania

Staruszek Fifi biega już po Tęczowych Łąkach....Do widzenia,piesku!


jostel5

Recommended Posts

I wieści od Elmiry:


[B]"U nas wszystko ok. Po starczemu, powolutku:) Zaszczepiłam Małego na wściekliznę. Widziałam wpis bakusiowej, że Fifi nie ugryzie nikogo i nie ma sensu szczepić. Fifi zębole ma niezłe. Potrafi ciachnąć (w zeszłym roku uciapał lekarza). No i ja nie mogę mieć psa bez aktualnych szczepień. Za to grozi wysoka grzywna. Rozumiem oczywiście bakusiową, bo Fifi już starutek, nas nie ugryzie, na psy się nie rzuci...Niestety, ordnung muss sein."[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Marcowe rozliczenie:

08 marca na koncie miałam 0,85 zł

Wpłynęło:
15 marca od Majku 100 zł :Rose:
16 marca od:
Jostel5 - 40 zł + 30 zł dodatkowo = 70 zł :Rose:
Kamili P.-20 zł :Rose:
Doroty Ł.-10 zł :Rose:

Dało to kwotę 200,85 zł

Dzisiaj przelałam dla wspaniałej opiekunki staruszka Elmiry 200 zł.

W tej chwili Fifek znowu ma na koncie [COLOR="red"]0,85 zł[/COLOR] .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Wywaliło wszystko,co ostatnio było,ale fotki Fifulca wstawię raz jeszcze...Bo dziadzio jest wzruszający,rozczulajacy i ...może nie wszyscy widzieli!

Fifek tupta sobie...

[IMG]http://img12.imageshack.us/img12/7828/68576238.jpg[/IMG]

[IMG]http://img855.imageshack.us/img855/280/13863137.jpg[/IMG]

Aż wreszcie zmęczył się i zasnął na słoneczku....

[IMG]http://img525.imageshack.us/img525/7132/27045467.jpg[/IMG]

I śpi...Ciiii.....:)

[IMG]http://img217.imageshack.us/img217/3405/86994163.jpg[/IMG]

Edited by jostel5
Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie aktualnego stanu finansów Fifka.

27 marca na jego koncie było 0,85 zł.

Wpłynęło:
03 kwietnia od Poli53 - 20 zł :Rose:
05 kwietnia od Mirki - 25 zł :Rose:
05 kwietnia od Wasabi81 - 129,16 zł :Rose:
10 kwietnia od Bakusiowej - 40 zł :Rose:

18 kwietnia od:
Jostel5 - 40 zł:Rose:
Kamili P.-20 zł :Rose:
Doroty Ł.-10 zł :Rose:

Dało to kwotę 285,01 zł.

Dzisiaj przelałam na konto Elmiry 285 zł na potrzeby staruszka.

Fifkowi został [COLOR=#ff0000]1 grosz[/COLOR] na szczęście.

Link to comment
Share on other sites

No,nie jest różowo...

W tej chwili deklaracje Fifka mają się tak:

Bakusiowa-40 zł
Wasabi81-ok.63 zł (około,bo to zagraniczny przelew)
Kamila P.-20 zł
Dorota Ł.-10 zł
jostel5-40 zł

Są to stali deklarowicze Fifka,którzy pomagają mu od chwili,kiedy opuścił schron...

Niedawno dołączyły do pomagających staruszkowi również:

Pola53-20 zł
Mirka-25 zł

Razem wpłaty te dają kwotę [B]198 zł[/B]

Deklarowiczem Fifka jest też majku,który przelewał dziadziowi 50 zł...Majku ma chyba ostatnio jakieś problemy finansowe,dlatego jego wpłaty są nieregularne.
Inni deklarowicze się wycofali.

Fifek jest dziarskim staruszkiem,ale -niestety-opieka nad nim jest bardzo finansochłonna. Podstawowym żarełkiem dziadzia jest droga karma weterynaryjna dla wątrobowców,do tego zgredek dostaje wołowinę i kurczaka...No i leki-na serce,na kręgosłup,na żołądek...

No i żyje sobie już dwa lata od czasu,kiedy opuścił schrom,choć pewnie nikt ze śledzących wątek nie spodziewał się,że będzie aż taki dziarski...Tym bardziej,że -nim trafił do Elmiry-było z nim już bardzo źle.

Elmira przyjęła Fifka do siebie,bo ...nie było innego wyjścia...Nie planowała żadnego tymczasowicza w domu,ale Fifol spadł jej na głowę zgoła zaskakująco!;)

I został, i wciąż nigdzie się nie wybiera! O Tęczowym Moście też -póki co-nie myśli!:)

Edited by jostel5
Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostel5']No,nie jest różowo...

W tej chwili deklaracje Fifka mają się tak:

Bakusiowa-40 zł
Wasabi81-ok.63 zł (około,bo to zagraniczny przelew)
Kamila P.-20 zł
Dorota Ł.-10 zł
jostel5-40 zł

Są to stali deklarowicze Fifka,którzy pomagają mu od chwili,kiedy opuścił schron...

Niedawno dołączyły do pomagających staruszkowi również:

Pola53-20 zł
Mirka-25 zł

Razem wpłaty te dają kwotę [B]198 zł[/B]

Deklarowiczem Fifka jest też majku,który przelewał dziadziowi 50 zł...Majku ma chyba ostatnio jakieś problemy finansowe,dlatego jego wpłaty są nieregularne.
Inni deklarowicze się wycofali.

Fifek jest dziarskim staruszkiem,ale -niestety-opieka nad nim jest bardzo finansochłonna. Podstawowym żarełkiem dziadzia jest droga karma weterynaryjna dla wątrobowców,do tego zgredek dostaje wołowinę i kurczaka...No i leki-na serce,na kręgosłup,na żołądek...

No i żyje sobie już dwa lata od czasu,kiedy opuścił schrom,choć pewnie nikt ze śledzących wątek nie spodziewał się,że będzie aż taki dziarski...Tym bardziej,że -nim trafił do Elmiry-było z nim już bardzo źle.

Elmira przyjęła Fifka do siebie,bo ...nie było innego wyjścia...Nie planowała żadnego tymczasowicza w domu,ale Fifol spadł jej na głowę zgoła zaskakująco!;)

I został, i wciąż nigdzie się nie wybiera! O Tęczowym Moście też -póki co-nie myśli!:)[/QUOTE]

nie mam problemów finansowych,mam problemy z dysponowaniem swoim budrzetem.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Fifol ma dzisiaj rocznicę!:BIG::tort:

30 kwietnia 2010 roku został odpięty z łańcucha w schronisku i pojechał do Elmiry!:loveu:

Kurczę,dwa lata już sobie żyje dziadeczek ,choć pewnie nikt złamanego grosza by za niego nie dał-w sensie,że będzie taki dzielny!:p

Dwa lata w życiu zdrowego i młodego psa to może niedużo, ale w przypadku tak wiekowego i schorowanego psa to -to bardzo dużo!:loveu:

Fifku i Elmirko- szampana!:drinka: :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostel5']Fifol ma dzisiaj rocznicę!:BIG::tort:

30 kwietnia 2010 roku został odpięty z łańcucha w schronisku i pojechał do Elmiry!:loveu:

Kurczę,dwa lata już sobie żyje dziadeczek ,choć pewnie nikt złamanego grosza by za niego nie dał-w sensie,że będzie taki dzielny!:p

Dwa lata w życiu zdrowego i młodego psa to może niedużo, ale w przypadku tak wiekowego i schorowanego psa to -to bardzo dużo!:loveu:

Fifku i Elmirko- szampana!:drinka: :p[/QUOTE]

może się już męczy?,nie nam się.,na tym ostatnim zdjęciu widze że chyba odżył po tym łańcuchu w schronisku,może się męczy.

Link to comment
Share on other sites

W pocie czoła zmajstrowałam bazarek...Dla Fifiego też stamtąd coś skapnie,o ile będą kupujący...Zapraszam!:)

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226512-R%C3%B3wnie%C5%BC-sk%C3%B3rzane-buty-oraz-srebrne-bi%C5%BCuty!Do-18-V-dla-Bezia-i-Fifiego!?p=19029913#post19029913[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostel5']Fifol ma dzisiaj rocznicę!:BIG::tort:

30 kwietnia 2010 roku został odpięty z łańcucha w schronisku i pojechał do Elmiry!:loveu:

Kurczę,dwa lata już sobie żyje dziadeczek ,choć pewnie nikt złamanego grosza by za niego nie dał-w sensie,że będzie taki dzielny!:p

Dwa lata w życiu zdrowego i młodego psa to może niedużo, ale w przypadku tak wiekowego i schorowanego psa to -to bardzo dużo!:loveu:

Fifku i Elmirko- szampana!:drinka: :p[/QUOTE]

Z okazji rocznicy dam Fifulcowi coś ekstra.
Pamiętam jak w maju 2010 roku trafiłam na dramatyczny apel że 14-letniemu Fifiemu z łańcucha brakuje deklaracji. Prześladował mnie ten apel i jakoś udało mi się odnaleźć wątek. Fifi jest moim pierwszym psem na dogo na którego zadeklarowałam się.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...