Jump to content
Dogomania

Staruszek Fifi biega już po Tęczowych Łąkach....Do widzenia,piesku!


jostel5

Recommended Posts

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jostel5']Tak! :) To była Elmira.:)[/QUOTE]

No, no i z tego co pamietam to akuratnie wszystkie miałyśmy baniaki :D Ja, Madallena i Elmira - a na wakacyjnym DT miałyśmy 11 tymczasów i do ogarnięcia sterylki, transporty, wizyty przedadopcyjne, ogłoszenia i tragiczny zasięg internetu ... nieźle było, hard core po prostu. chciałyśmy z Madalleną Elmirę i jej TZ zatrzymać na działce przynajmniej na 1 dzień i noc, ale się nie dała :D

Link to comment
Share on other sites

U Fifcia wszystko dobrze,a nawet bardzo dobrze!Maluch rozrabia jak pijany zając,bo ostatnio wziął na ambit,że samochód należy oszczekiwać i nie schodzić mu z drogi. Samochód musi ustąpić Fifkowi-przynajmniej tak się psu wydaje...;) Fifol ma apetyt,z koopencjami jest różnie,ale bez dramatów.

Elmira ma problemy z zalogowaniem się na dogo ,ale wciąż walczy!

Mam fotkę nafoszonego Fifka (dostał ochrzan,bo nie chciał odpuścić "w starciu" z autem;)) ,ale nie umiem fotki wstawić.
Mam nadzieję,że Elmirka niedługo wszystko nadrobi...

Link to comment
Share on other sites

U nas wszystko w porządku. Jostel ma dowody w postaci fotki nafoszonego Fifka:) Dostał ode mnie opiernicz, bo nie pozwala wjeżdzać na podwórko samochodem. Taki wrażliwy się zrobił:) Kupy w porządku. Mały jest u mnie już 5 miesięcy...ale banałkiem zasieknę, ale ten czas mija/minął.

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy pozwalają na przeżycie małemu kundelkowi hedonistycznej i (niemalże) rozpasanej starości:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elmira']U nas wszystko w porządku. Jostel ma dowody w postaci fotki nafoszonego Fifka:) Dostał ode mnie opiernicz, bo nie pozwala wjeżdzać na podwórko samochodem. Taki wrażliwy się zrobił:) Kupy w porządku. Mały jest u mnie już 5 miesięcy...ale banałkiem zasieknę, ale ten czas mija/minął.

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy pozwalają na przeżycie małemu kundelkowi hedonistycznej i (niemalże) rozpasanej starości:)[/QUOTE]
masz rację,ale ten czas leci:crazyeye:.Pocichutku cały czas podczytuje watek Fifulca i bardzo sie cieszę :multi:że u niego wszystko w porządku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elmira']U nas wszystko w porządku. Jostel ma dowody w postaci fotki nafoszonego Fifka:) Dostał ode mnie opiernicz, bo nie pozwala wjeżdzać na podwórko samochodem. Taki wrażliwy się zrobił:) Kupy w porządku. Mały jest u mnie już 5 miesięcy...ale banałkiem zasieknę, ale ten czas mija/minął.

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy pozwalają na przeżycie małemu kundelkowi hedonistycznej i (niemalże) rozpasanej starości:)[/QUOTE]
A u nas też prawie 5 miesięcy minęło:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE="3"][COLOR="#000080"][CENTER][B]Zapraszamy na manifestację w sprawie mordowni w Dyminach. Przyłączcie się, pokażmy kieleckim urzędasom,
ilu nas jest![/B][/CENTER][/COLOR][/SIZE]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/196014-Walka-o-schron-kielce-dyminy-organizujemy-manifestacj%C4%99-przy%C5%82%C4%85cz-si%C4%99-do-nas[/url]!!!

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj rozmawiałam z Elmirką.Fifi przytył (waży całe 8 kilogramów!:)),sierściucha zrobiła mu się puchata,lepiej chodzi.:)
Gangsterek nam młodnieje!!!

Jeżeli Elmirze uda się wreszcie na dłużej zalogować (dogo wciąż ją wyrzuca),obejrzymy filmiki,a kilka ich jest...:)

Kingusiu,chyba trzeba przelać Elmirce trochę pieniędzy na fifkowe smakołyki...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostel5']Wczoraj rozmawiałam z Elmirką.Fifi przytył (waży całe 8 kilogramów!:)),sierściucha zrobiła mu się puchata,lepiej chodzi.:)
Gangsterek nam młodnieje!!!

Jeżeli Elmirze uda się wreszcie na dłużej zalogować (dogo wciąż ją wyrzuca),obejrzymy filmiki,a kilka ich jest...:)

Kingusiu,chyba trzeba przelać Elmirce trochę pieniędzy na fifkowe smakołyki...[/QUOTE]

ok,to przeleję,tylko ile potrzeba?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...