Jump to content
Dogomania

Staruszek Fifi biega już po Tęczowych Łąkach....Do widzenia,piesku!


jostel5

Recommended Posts

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Coś mi się wydaje, że pryszły tydzień może być niezły na wyprawę. Ja chyba popadłam w nałóg. Gdyby nie informacja, że moje stado ruszyło na podbój świata, to bym z lasu nie wyszła przed wieczorem;)

Mój dziadziuś jest debeściak. Ja przejdę, nie zauważę grzyba, a on wszystko wypatrzy. Poza tym zna się na grzybach jak nikt:) Moja córka mówi, że dziadziuś jest królem grzybobrania, chociaż wczoraj najwięcej nazbierała moja ciocia, której trafił się piękny kozak:)

Wiem, wiem-to nałóg:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elmira']Coś mi się wydaje, że pryszły tydzień może być niezły na wyprawę. Ja chyba popadłam w nałóg. Gdyby nie informacja, że moje stado ruszyło na podbój świata, to bym z lasu nie wyszła przed wieczorem;)

Mój dziadziuś jest debeściak. Ja przejdę, nie zauważę grzyba, a on wszystko wypatrzy. Poza tym zna się na grzybach jak nikt:) Moja córka mówi, że dziadziuś jest królem grzybobrania, chociaż wczoraj najwięcej nazbierała moja ciocia, której trafił się piękny kozak:)

Wiem, wiem-to nałóg:)[/QUOTE]

ja tam z mamą nie umiem zbierać grzybów(znajdziemy,ale muchomora:evil_lol:),ale bardzo lubimy takie wyprawy;)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie Elmirko, Wasabi, Jostel, Fifi i wszyscy obecni na tym wątku, to jest mój nowy nick.Teraz zaczął się rok szkolny, więc nie mam czasu, pracuję za siebie i koleżankę, dopiero wieczorem jestem w domu ok. 19.00, ale wątek śledzę w wolnej chwili, cieszę się, że u Was jest wszystko ok!, koniec wyprawy zakończył się pięknie (Elmirka piękne okazy, a psiaki też miały frajdę ).:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danusia1962']Witajcie Elmirko, Wasabi, Jostel, Fifi i wszyscy obecni na tym wątku, to jest mój nowy nick.Teraz zaczął się rok szkolny, więc nie mam czasu, pracuję za siebie i koleżankę, dopiero wieczorem jestem w domu ok. 19.00, ale wątek śledzę w wolnej chwili, cieszę się, że u Was jest wszystko ok!, koniec wyprawy zakończył się pięknie (Elmirka piękne okazy, a psiaki też miały frajdę ).:multi:[/QUOTE]

Witamy serdecznie Danusiu:)

[quote name='Nika16']Dziękuję za pozdrowienia. To może dzięki nim wszystko się udało i jest ok.;)

A Fifcio wyszedł naprawdę superślicznie.:DNie wiedziałam, że z niego taki łobuziak.;0 Ale pewnie jest po prostu ciekawy świata.[/QUOTE]

Oj łobuziak z niego. Nie spodziewałam się, że mu strzeli taki pomysł do głowy.

[quote name='luka1']Elmirka, to w lesie w którym byłas nie ma już grzybów? :eviltong: Widzę, że cała familia kosiła runo leśne. :evil_lol:
A ten prawdziw to ma super korzonek - taki czerstwy i długi :evil_lol:[/QUOTE]

Cała rodzinka (niemalże) się wybrała;)
Korzonek jest fajny:p:evil_lol:

[quote name='majku33krakow']fifi chodzi do lasu?[/QUOTE]

Nie, ja nie zabieram psów do lasu, kiedy jadę na grzyby. Boję się, że leśniczy może odstrzelić psa.

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, trzęsą mi się ręce, mam olbrzymią gulę w gardle. Nie wiem, czy ktoś na to trafił, ale mnie ścięło.


[url]http://www.ptroa.co.il/petition/[/url]

Proszę osoby wrażliwe o nieotwieranie linku. Sceny, które są tam przedstawione są koszmarne. Film pokazuje traktowanie psów w Chinach.


Majku, dziękujemy w imieniu Fifka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elmira']Słuchajcie, trzęsą mi się ręce, mam olbrzymią gulę w gardle. Nie wiem, czy ktoś na to trafił, ale mnie ścięło.


[URL]http://www.ptroa.co.il/petition/[/URL]

Proszę osoby wrażliwe o nieotwieranie linku. Sceny, które są tam przedstawione są koszmarne. Film pokazuje traktowanie psów w Chinach.


Majku, dziękujemy w imieniu Fifka.[/QUOTE]
przyznam ze nie mam odwagi otworzyc linku:shake: Ostatnio obejrzalam filmik na ktorym mloda dziewczyna wrzucala szczeniaczki jak jakies kamienie do rzeki (link tez byl na dogo)... nie moge o tym zapomniec... cos strasznego:-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wasabi81']przyznam ze nie mam odwagi otworzyc linku:shake: Ostatnio obejrzalam filmik na ktorym mloda dziewczyna wrzucala szczeniaczki jak jakies kamienie do rzeki (link tez byl na dogo)... nie moge o tym zapomniec... cos strasznego:-(:-(:-([/QUOTE]

Ja żałuję, że go otworzyłam. Nie obejrzałam do końca. To chyba coś najbardziej okrutnego i makabrycznego, co w życiu widziałam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elmira']Słuchajcie, trzęsą mi się ręce, mam olbrzymią gulę w gardle. Nie wiem, czy ktoś na to trafił, ale mnie ścięło.


[url]http://www.ptroa.co.il/petition/[/url]

Proszę osoby wrażliwe o nieotwieranie linku. Sceny, które są tam przedstawione są koszmarne. Film pokazuje traktowanie psów w Chinach.


Majku, dziękujemy w imieniu Fifka.[/QUOTE]

ja ogladałem ostatnio jak rosjanka patroszyła psa,to była studentka weterynarz.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...