Jump to content
Dogomania

Baster w typie husky/BOS,dług za DT,błaga o doświadczony DS --> BEZ ŻADNYCH ZWIERZĄT!


Greven

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='some']hej. oj dziewczyny stres nieziemski ;) trzymajcie kciuki żeby wszystko się udało. teraz bardzo czuję się zobowiązana żeby pojechać do Bastera a widzę, że każdy dzień do wesela mam napięty. potem po weselu od wtorku wyjeżdżam na krótką podróż poślubną. także mam straszne wyrzuty sumienia że nie przemyślałam tego dokłądnie i zaproponowałam swoje odwiedzimy u Sandry. jeśli faktycznie okaze się że nie dam rady to mam nadzieję że zrozumiecie to.[/QUOTE]

jasne ze zrozumiemy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='some']hej. oj dziewczyny stres nieziemski ;) trzymajcie kciuki żeby wszystko się udało. [/QUOTE]

Co ma się nie udać? ;) :kciuki: :kciuki:


[quote name='some'] mam straszne wyrzuty sumienia że nie przemyślałam tego dokłądnie i zaproponowałam swoje odwiedzimy u Sandry. jeśli faktycznie okaze się że nie dam rady to mam nadzieję że zrozumiecie to.[/QUOTE]

Teraz najważniejsze jest znalezienie mu DT/hoteliku i zbieranie deklaracji...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estrella']raczej, co ma się udać - ślub, wesele ! :)[/QUOTE]
My mamy Chrzest w niedzielę i też mam stracha ;) Szkoda tylko, że na weekend deszcze zapowiadają :angryy:


Czy znajdzie się ktoś, kto udostępni swoje konto do wpłat na Bastera i przejmie nad nim opiekę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estrella']Już dawno miałam się pytać - dziewczynka, czy chłopiec ? [/QUOTE]
Miała być i jest dziewczynka :) [url]http://img72.imageshack.us/img72/8639/sdc12115t.jpg[/url]

[quote name='Estrella']Jak zdrowie Twoje i malucha ? Schudłaś... ? :)[/QUOTE]
Zbędne kg zostały już w szpitalu, chyba dzięki tej głodówce przed i po cc ;)
Na razie (odpukać!) wszystko ok. Mała rośnie jak na drożdżach, a ja już nie mam siły jej dźwigać :evil_lol: ale za to jest bardzo grzeczna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estrella']mhm, powiadomiłam ją smsem - ucieszyła się bardzo i nawet podziękowała :)[/QUOTE]

Boże dziewczyno, mam nadzieje, że niedługo potrwa Twoja bezgraniczne zaufanie do Sandry...Szczerze Ci współczuje. Ta osoba powinna mieć zakaz prowadzenia jakichkolwiek działalności pro-zwierzęcych, a Ty karmisz jeszcze jej kieszeń. Wiem, trochę to musi potrwać zanim będziesz wiedzieć to co wszyscy, ja swojego czasu zapisałam Fundację ProSrequo do zleceń stałych na swoim koncie, co szybko w popłochu wycofywałam w banku.

No ale wpłacaj, wpłacaj, w końcu pańcia musi za coś żyć, a jak mi kiedyś powiedziała, "jako prezes Fundacji mam pełne prawo do korzystania z fundacyjnych pieniędzy"..

A Baster siedzi na łańcuchu i kwiczy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']kwote 105 zł. ( polowe kaski z bazarku Abiegio i Basterka) przelalam dzis na konto Fundacji Pro Equo :smile:[/QUOTE]

Dostałam dziś na konto 105zł do Fundacji PE na spłatę długu (to ja udzieliłam kredytu na zapłatę dla p. Grzegorza).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...