Jump to content
Dogomania

ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1


Recommended Posts

Tak, szybko i solidnie, nowe imię jamnisi to Fredzia i już podczas pierwszej nocki wgramoliła się na podusię :)

Mieszka z fretką, która na początku ją ganiała i wyjadała psie jedzenie, ale obie już zaczynają się fajnie dogadywać.

Link to comment
Share on other sites

Linssi, nie pamiętam nazwy miejscowości, z której został zabrany tamten biedak. Wiem tylko, że spod Jędrzejowa. Opiekunka z DT wyjechała w delegację, wróci niebawem - wtedy zapytam, gdzie to było dokładnie. Pies jest z jej mężem - oby wszystko było ok. Miejscowi z tej wsi, gdzie pies był, twierdzili, że go pierwszy raz widzą i że siedzi przy ulicy cały dzień. Wyglądał marnie. Ale jak widać, szybko odżył. :) Jest mocno wychudzony i ta nużyca, ale doprowadzi się go do normy, to tylko kwestia czasu. Już szukamy mu domku, więc pomoc w ogłoszeniach mile widziana. Dobrze byłoby go wykastrować, ale nie ma pieniędzy nawet na leczenie. :(

Link to comment
Share on other sites

Asia - może założyć mu osobny wątek? jak myślisz? no i wczoraj na moim bullowatym wątku po pokazaniu jego zdjęcia z auta znowu były wątpliwości...

w każdym razie rasa psiaka to:

- labullżeł
- pit-brador
- blablabull

Asia - możemy sie umówić w weekend jak mnie nie wetnie , wezmę Bubę i pojedziemy się szkolić:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erka']W Sitkówce-Nowiny na osiedlu biega malutka/ troche wieksza od kota/ brązowa suczka z cieczką, za nią całe stado psów. Czy może sie ktos tym zająć?[/QUOTE]


dzwoń wiesz gdzie:)

kiedyś też dostałam wiadomość o jakiejś suni z tych okolic...objechałam całe nowiny, pytałam ludzi - nikt nic nie wie...poza tym nie ma co z nią zrobić...

Link to comment
Share on other sites

Andzia, myslisz ze dzwonienie "wiesz gdzie" cos da?
Erko, to chyba nie ta jasna kudłata sunia?
Jakby znalazł się jakis transport, to przywieźcie ja. Mitzi wyjedzie, to moze przyjechać. Tylko znowu potrzebna byłaby sterylka, ale moze wtedy, po zabiegu wzięłaby ją MIKUŚ, która chciała wysterylizowaną, małą sunię?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaaga']Andzia, myslisz ze dzwonienie "wiesz gdzie" cos da?
[/QUOTE]


nie...nie myślę...myślę tylko, że wiosna się zaczęła i takich zgłoszeń będziemy mieć setki...:( już teraz brakuje kasy na psiaki...więc chcąc nie chcąc trzeba też i na to patrzeć, ze mamy na utrzymaniu już ileś tam psów...i myślę, że w pewnym momencie niestety nie damy rady póki te "na stanie" nie pójdą do domów:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erka']W Sitkówce-Nowiny na osiedlu biega malutka/ troche wieksza od kota/ brązowa suczka z cieczką, za nią całe stado psów. Czy może sie ktos tym zająć?[/QUOTE]

Nie ma nikogo w tej okolicy? Szkoda, że nie ma więcej informacji o suni. A może po prostu zwiała komuś w czasie cieczki... Co też nie byłoby dobrą wiadomością, bo pewnie sterylki aborcyjnej nikt jej nie zrobi.

Link to comment
Share on other sites

Andziu, liczę że jednak na fali popularnosci Mitzi, tej małej tez szybko udałoby się znaleźć dom. Tym bardziej, ze psy ja zameczą, skoro taka malutka. U nas najłatwiej znaleźć domy małym pieskom, które mogą życ w blokach i sa niekłopotliwe.
Może osoby z ŚTOZ-u załozyłyby wątek ogólny, wtedy takie pytania, jak Elizy nie ginęłyby w nawale informacji i łatwiej byłoby ogarnąć psiaki pod Ich opieką.

Link to comment
Share on other sites

Uzupełniłam 3 post na 2 str o liste ogłoszeń, dodałam również banerki na nowo podlinkowane proszę wstawiać sobie do podpisów. :)

[url]http://www.dogomania.pl/threads/182450-ALARM-Kielce-A-wiAE-tokrzyskie-prosimy-o-pomoc-PRZEKAA-1-PSOM-Z-KIELC-info-str-1?p=14354826&viewfull=1#post14354826[/url]


z czasem uaktualnię też spis psiaków o hiperłącza z większą ilością zdjęć ;)

Link to comment
Share on other sites

Przejechalam dzis po osiedlu w nowinach i nic nie widzialam...:( Oprocz jedengo podejrzanego o bezdomnosc duzego zwierza nic nie bylo. Czy jest jakies miejsce pobytu tej suni??Moze chociaz zdjecia bym zrobila...Juz sama nie wiem? Jakies sugestie? Podtrzymuje propozycje zawiezienia sunie do Kielc...Niestety tylko to...

Link to comment
Share on other sites

przypomnę moją prośbę z wątku szczeniakowego..tu więcej osób zagląda...

[B]Przydałyby się nowe zdjęcia Szarce..cudem uratowanej sunieczce z jednostki wojskowej ;) sunia jest w marzyszu, a dokładniej w kaczynie, zdjęcia są beznadziejne, z takimi nawet nie ma sensu jej ogłaszać, bo nic na nich nie widać. Czy ktoś mógłby podjechać do dt i zrobić zdjęcia? ewentualnie możemy jechać z erką, tylko nie mamy czym się tam dostać :( [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']Asia - może założyć mu osobny wątek? jak myślisz? no i wczoraj na moim bullowatym wątku po pokazaniu jego zdjęcia z auta znowu były wątpliwości...

w każdym razie rasa psiaka to:

- labullżeł
- pit-brador
- blablabull

Asia - możemy sie umówić w weekend jak mnie nie wetnie , wezmę Bubę i pojedziemy się szkolić:)[/QUOTE]

Moi znajomi, którzy siedzą w kynologii widzą w Lolku jednak dużo labka i tak naprawdę zobaczy się, co z niego za kolega, jak przytyje. Bo teraz ta figura jego może być myląca. Uszy ma labka, wczoraj sprawdzałam na labkach. ;) Pyzior z profilu w sumie też. Niektóre labki mają dość solidną głowę patrząc z frontu. Ogon za to, moim zdaniem, to nie labka. Ale jaksię to wsyztsko pomiksowało, to nie wiadomo, co wyjdzie. Swojego czasu po złapanej w lesie czarnej mix pointerce wyszedł psiak niczym rodesian - tylko bez suwaka na grzbiecie. A jak się urodził był wilczasty. :) Więc wszystko możliwe.

Trzeba Lolkowi założyć wątek, jak najbardziej. Zaraz sie tym zajmę. Problem w tym, że prawdopodobnie nie będę miała przez kilka dni dostępu do kompa.

Co do szkolenia, oczywiście zapraszam. Będę z moją suczką, ale będę miała pomocników, więc możemy trenować. Będzie brygada z psami, już po przesiewie. ;) Buba poćwiczy sobie z boku, potem spróbujemy ją wprowadzić między psy. Co do czasu spotkania to najprawdopodobniej okolice godz. 12, bo dziewczyny wcześniej nie mogą się zjawić. Może być?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewelinka_m']przypomnę moją prośbę z wątku szczeniakowego..tu więcej osób zagląda...

[B]Przydałyby się nowe zdjęcia Szarce..cudem uratowanej sunieczce z jednostki wojskowej ;) sunia jest w marzyszu, a dokładniej w kaczynie, zdjęcia są beznadziejne, z takimi nawet nie ma sensu jej ogłaszać, bo nic na nich nie widać. Czy ktoś mógłby podjechać do dt i zrobić zdjęcia? ewentualnie możemy jechać z erką, tylko nie mamy czym się tam dostać :( [/B][/QUOTE]

Ewelka, ja w przyszlym tygodniu nie jade do Krakowa, wiec mozemy podjechac w ktorys dzien :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaaga']
Może osoby z ŚTOZ-u załozyłyby wątek ogólny, wtedy takie pytania, jak Elizy nie ginęłyby w nawale informacji i łatwiej byłoby ogarnąć psiaki pod Ich opieką.[/QUOTE]

Taki wątek byłby jak najbardziej wskazany. Ale musimy znaleźć osobę (taką naszą Mag.dę), która prowadziłaby go. Eliza_sk obojętne który numer podasz. Ewentualnie sprawa zostanie przekazana w zależności od tematu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewab'] Eliza_sk obojętne który numer podasz. Ewentualnie sprawa zostanie przekazana w zależności od tematu.[/QUOTE]

Ale czy ktoś już do Was dzwonił - podałam 2 nr - nie wiem, kto "obsługuje" zarówno jeden jak i drugi. Pani bardzo zależało na podjęciu tematu, bo pies siedzi w małej klatce i niedługo zacznie czołem wadzić o sufit, bo stoi we własnych odchodach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...