Jump to content
Dogomania

PUDELKA Z GUZAMI-Misia niestety za Tęczowym Mostem [*]


Fifek_Miśki

Recommended Posts

[quote name='fona']bardzo bym chciala...
ktos bedzie u niej jutro? a jak jest w tym hotelu, czasem ktos zaglada do niej czy prawie jak w schronie?[/quote]

nie wiem, moze ewa bedzie jechac, ja dzisiaj jestem tylko przelotem, musze sie narazie wyłaczyc na ten tydzien, mam ostatni czas na zaliczenia

a w hotelu jest przytulnie, nie sądze jednak zeby ktos siedział u misi i głaskał ją 24/7...miseczki z papu i wodą są na siku chodzi i na spacerki, jednak nie ma tych pieszczot i tej bliskosci jak z prawdziwym i tym jednym panem...:-(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 712
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dąbrówka dziękujemy za wsparcie!!!
Jak nic nie pokrzyżuje mi planów to jade do Malej ;) , wyników z biopsji jeszcze nie ma, i jeśli nie będzie ich jutro to dopiero najwcześniej w poniedziałek...
Smutno bo mimo że wisi tyle ogłoszeń o suńce to naewt jednego telefonu nie odebrałam w jej sprawie...:mad:

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wróciłam od Misiuni :loveu: smerałyśmy się, wlazła na mnie i domagała się pieszczot jak sobie siadłam na jej pontoniku :lol: nie chciała mnie cholera wypuścić:evil_lol: ma w boksie obok kumpla więc nie jest jej już tak bardzo smutaśno ;)
Opasłam ją chrupeczkami(kumpel też skorzystał :evil_lol:) i chciało się jej brykać :p
W życiu nie powiedziałabym że może być choćby cień przypuszczeń co do jej choroby, jest tak bardzo radosna:loveu: i przytulaśna:cool3:
Ciałeczko jeszcze chudziutkie ale to nie ten sam pies co wtedy jak zabrałyśmy ją ze schronu:razz: ma w sobie tyle energii i życia:lilangel:
zapłaciłam za kolejne 6 dni pobytu w hoteliku, ma tam dobrze, akurat jak przyjechałam wracała ze spacerku :iloveyou: i mnie poznała!!!
Co do sweterka to chyba Kaja zostawiła jej ten o którym mówiła że czeka na Misie - dziękuje Kaja chociaż za ten gest... ale Misiulec nie chce chodzić w sweterku:diabloti: i się nerwi straszne jak się jej go zakłada :lol:
Kochane ciocie macie pozdrowienia i podziękowania od mokrego noska Misi i ode mnie również!!!!

Link to comment
Share on other sites

Też bym ściała Misię przytulić! Przytulam na odległość, szkoda, że nie wie, ile osób ją kocha.

Jak stoimy z kasa? Hotelik do kiedy jest oplacony? Od dzis 6 dni czy zalegle?

No i odwoluje post o sweterku. Co niczego nie zmienia.

Link to comment
Share on other sites

Nie spią ciotki nie spią :eviltong:
Hotelik Misia ma opłacony do 6.04. do 10 rano, więc prawie tydzień mamy narazie do przodu i mam nadzieje że więcej nie będzie już potrzeba uiszczać opłat za hotel bo Misia już będzie w nowym domku :roll:

Miśka ma na koncie teraz 277zł dziękujemy WAM ogromnie za te pieniążki

Napiórkowska Joanna 20zł
Gibas Janusz 30zł
Musiał Gabriela 100zł
Janina Muzyczyszyn 50zł
Cierpica Anna 50zł
Mirowska Katarzyna(panienkabubu) 40zł
Adamowicz Anna 35zł
Miotk Mirosława(rossa) 50zł
Pękacz Jakub (Tristan) 12zł
Galica-Menke Małgorzata 50zł
Szmit Ewelina(LINEE) 30zł
Ewa Mitek 40zł
Maciszewska Monika 50zł
Iwona Majerska Ewa Kardas 50zł
Woźniak Paulina 50zł
Gawrychowska Hanna 50zł
Śleszyńska Magdalena 50zł

Sam hotel kosztował nas już ponad 300zł.i madzik dorzuciła się również do kosztów hotelu ;) do tego doszedł koszt morfologii 59zł :crazyeye:, konsultacja veta plus biopsja 100zł w tym USG jamy brzusznej, i na paliwo wzięte było do tej pory 50zł, nie jest źle dziewczyny ;) i musi być dobrze, przecież to wszystko nie na marne :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...