Jump to content
Dogomania

NINA - kochana sunia ma DOM w Krakowie :)


mshume

Recommended Posts

  • Replies 770
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E tam, już odreagowałam. Napisałam za to mila do pana, że jak zmienili zdanie, to proszę o wiadomość.
Zabawiam sie w smażenie konfitur z truskawek i nastawiłam nalewkę na kwiatach czarnego bzu i na truskawkach :oops: Może pójdzie cos na bazarku?.......
Zapłaciłam za odrobaczenie, odpchlenie i szczepienie Kolesia, ale facet jest "ful wypas" do adopcji :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mshume']Małgosiu,aż mi ślinka pociekła. Wystaw koniecznie nalewkę korzenną, od ręki masz kupca ;)[/QUOTE]
Nalewkę miodowo-korzenną mam na stanie :) ale tylko z odbiorem własnym, bo odkąd jedna buteleczka zapakowana w tysiąc papierów i folii bąbelkowych doszła potłuczona w drobny mak, a za wysłanie drugiej zapłacilam 11 zł, nie chcę wysyłać. Zapraszam, zapraszam.......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania&Rudy']Gosiu, i na Ninkę przyjdzie czas :) jakby była takim paskudnym, pokracznym kundliszonkiem jak moja Nutka, nie siedziałaby u Ciebie tak długo, tylko tak jak Nutka i Magia po dwóch tygodniach wylądowałaby w domku ;)[/QUOTE]
Nutka jest śliczna i naprawdę robi widoczne postępy. Taki pies nie przeszkadza w domu, nie widać go, nie słychać-cudo!

Mshume, dzieki za zmiane tytułu! Taki jest optymistyczny i miły :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Nutka jest śliczna i naprawdę robi widoczne postępy. Taki pies nie przeszkadza w domu, nie widać go, nie słychać-cudo!
:)[/QUOTE]

to prawda, że ma dużo zalet i jest kochana, ale pewnie zdziwiłabyś się jakbyś zobaczyła ją w akcji, rozkręciła się nieźle :)

Link to comment
Share on other sites

przywitam się :) jak nocka minęła?
a co do domku, to myślę, że to jest kwestia wypatrzenia, ja kiedy tylko Ninkę zobaczyłam, już miała moje serducho, ale u mnie zajęte... poza tym przy takich dzieciach jak moje Ninka nie odnalazłaby raczej spokoju ;) trzymam kciuki za najlepszych ludzi dla niej

Link to comment
Share on other sites

Postępy są olbrzymie u naszej Ninusi - wychodzi z posłanka na kuchnię, ogon na spacerach powyżej linii grzbietu, nawet jakiś podskoki z Dalią miały miejsce :roll:
Nie kuli sie tak pod dotykiem ręki. No i na spacerze nie siada na każde spojrzenie, tylko spokojnie staje, wącha trawkę, obsikuje wszystko to co nasze suczki, wącha kretowiska, nadsłuchuje jak psy zaczynają szczekać. Normalny, choć trochę nieśmiały, pies!

Link to comment
Share on other sites

Zadzwonił pan z ogłoszenia , chwilę rozmawialiśmy, miał psa po przejściach- ale odległość....Nawet nie wiem skąd dzwonił, ale z allego elizy_sk, bo pytał czy sunia jest w Jędrzejowie. Poleciłam panu dogomanię i PwP.
więcej telefonów ani mejli nie było....

Link to comment
Share on other sites

Oczywiscie, przyjechała do mnie 2 dni po sterylizacji, w schronisku miała operację 22.04.
[SIZE=4][B]
Kochani, konieczna pomoc dla tego psa, nie je, nie wychodzi, po prostu chce umrzeć!![/B][/SIZE]
[url]http://www.dogomania.pl/threads/187118-Jantar-placzacy-pies-w-schronisku[/url].

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Oczywiscie, przyjechała do mnie 2 dni po sterylizacji, w schronisku miała operację 22.04.
[SIZE=4][B]
Kochani, konieczna pomoc dla tego psa, nie je, nie wychodzi, po prostu chce umrzeć!![/B][/SIZE]
[url]http://www.dogomania.pl/threads/187118-Jantar-placzacy-pies-w-schronisku[/url].[/QUOTE]

Pytam ponieważ dałam ją na wątek, Asior szuka psa dla znajomej sznupki małej, tylko że troszkę młodszej, i wysterylizowanej właśnie.

Link to comment
Share on other sites

Ninka nie jest maleńka, sięga pod kolano, waży tak z 10-11 kg.
Ale można ją polecać dla spokojnych ludzi, bez dzieci - psy i koty nawet wskazane :) Tak mi sie podobał ten domek w Warszawie, ludzie starsi, samotni...eh, nie ma co, rozpłynął sie i tyle :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...