Jump to content
Dogomania

Walka o życie - runda 2


Recommended Posts

  • Replies 630
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niunia już w lecznicy.
Zabieramy ją o 17.30 do domku.
Usuwany jest tylko jeden guzek, ponieważ to bezpieczniejsza opcja niż dłuższa operacja usunięcia listwy.
No i znieczulenie mamy wziewne, żeby nerek nie obciążać.
Matko, ale mam stres. Jak ją musiałam zostawić tam a ona wystraszona patrzyła jak wychodzimy bez niej....
Kurcze, ciekawe kto bardziej to przeżył. Ona czy ja?

Link to comment
Share on other sites

Wszystko w porządku. Lala się czuje po prostu super. Nie widać po niej żadnych oznak bólu, zmęczenia. Nic. Po kroplówce często wychodzimy na siku, na szczęście na smyczy. Bo już raz mi prawie poleciała do siatki szczekać na jakiegoś psa. Tyle że smycz ją zatrzymała.
Generalnie patrząc na nią to tylko kubraczek pooperacyjny świadczy o zabiegu :)
No i te wygłodniałe oczy - daj mi jeść, daj mi jeść. A ja nie mogę ;) ----> tak było wczoraj.

A dziś? Tak samo :) Z rana jak tylko wstałam pierwsze co to siku a później jedzonko. Wszamała ze smakiem małą porcję ryżu z kurczaczkiem. Za godzinkę dam jej drugą, też małą żeby brzusio przyzwyczaił się do jedzenia. Wymiotów - brak. Znieczulenie wziewne ma sporo plusów :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

Przyszłam tu, by powiedzieć wszystkim Wam, że mój czas z moim najcenniejszym skarbem dobiega już końca. Powoli zaczynamy się żegnać.

Moje cudowne maleństwo już prawie nie wstaje. Zaczyna chudnąć w oczach, je tak strasznie malutko...

To dzięki Wam mogłam spędzić z nią te kilka lat więcej. Ale ze starością nie wygramy. Niunia ma 12 urodzinki 20 listopada. To tak blisko.
Jednak wiem, że ich nie dożyje.
Żegnam się z nią zawsze przed snem a rano dziękuję Bogu za kolejny dzień.
Gdy ona odejdzie, odejdzie z nią moje serce.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...