Jump to content
Dogomania

Walka o życie - runda 2


Recommended Posts

  • Replies 630
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Marzenuś']Dziękujemy.
Pojawia się kolejny problem - trzeba jeść renala jeszcze ok 2 miesiące lub 3....

Już po ostatniej dawce, w czwartek badania krwi.[/QUOTE]Ale dlaczego to problem..??? Lusia chyba już sie przyzwyczaila do tego smaku:D
Czekamy więc na wyniki:)
A jak dziewczynka sie ma "ogólnie rzecz biorąc"..???

Link to comment
Share on other sites

Hmm problem, bo wór tej karmy to koszt 260 zł... A na głowie mam wizyty i zwrot jeszcze 200 zł długu...

Lalka ogólnie świetnie, psocimy, bawimy się i szalejemy na spacerkach.
Jak nie ma pańci pchamy się na łóżko. Oczywiście głowa na podusi. Szczypiemy jak pani udaje, że nas nie widzi, łazimy za nią wszędzie jak cień.
A jaki potwór jest w klatce!! Pani mówi, że dostała Menela 3 lata temu na mikołajki, ale tylko ja wiem, jakie króliki mogą być straszne! Tupią nogami, żeby wywołać w nas paranoję...

A jak pani mnie zawiezie tam, gdzie podobno są wspaniali ludzie to robię im na złość. No bo jak wspaniali, jak mi coś wbijają w grzbiet? Drapię się i wyrywam igłę, albo tulę się do pani a potem ciach! Kładę się i co? Igły nie ma. Albo lepsze. Napnę się to nic nie płynie i mnie śmiesznie łaskoczą :)
A teraz mówię wszystkim dobranoc, bo pani mówi że pada na pyszczydło i czas na siku i spać.

Link to comment
Share on other sites

KOchana nasza Dorunia:):)Już ja widze tą mordeczkę "zaczepialską":):)
Nie martw sie Marzenus na zapas o kasę...ja zawsze sobie powtarzam przysłowie:
"Pan Bóg dał zajączka, to da łączkę":):)
U mnie się to sparwdza i u Ciebie- u was znaczy chyba raczej też:):)
Nie wyobrażam sobie, zeby mogło sie to zmienic, bo i dlaczego..??:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66'][B][I][COLOR=red]Coż tu można dodać..????MI zabrakło słow...bo zwyciężyła Miłość...kolejny raz możemy się przekonac, jaka to siła ogromna...[/COLOR][/I][/B]
Tym bardziej jestem wzruszona, ze wlasnie dowiedzialam się, ze nasz Filipek (moze niektorzy znaja historię biednego psa z dogomanii), został uśpiony..nie dano mu szans na zycie i zdrowie, choc byli ludzie...wlaczyli przez 2 miesiace dzien i noc, zeby umożliwic Filipkowi rezonans- dawali pieniadze(ponad 2000)..ale kilka krakowskich dogomaniaczek zdecydowalo, ze inny los dla Niego przygotowały, twierdzac, że stary, ślepy i głuchy nie ma po co zyć, bo "podobno" nawet węch miał znacznie uszkodzony...dokonano eutanazji na pise, ktory mogl życ...
Tym bardziej cieszy więc fakt, że nie zawsze tak jest...czasem mały krok dzieli od decyzji, ktora wydaje sie słuszna i jedyna...ale miłość często potrafi więcej..i zdarza się, że kładzie niejedna diagnozę lekarską na "łopatki"....
Chwała Bogu, ze w przypadku Dorci tak własnie się stało:):)[/QUOTE]
GONIA - a dlaczego moja miłość NIE OBRONIŁA mojego Antosia, Boze czyżbym kochała go za mało

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koss']Marzenuś mam 14 kg worwk Royala Canian- dla nerkowców, brakuje jednego kubeczka tyle jescsse zdazył, potrzebujesz?... a ja juz z niczym sobie nie radzę[/QUOTE]
OJ..ale byłoby cudnie koss...;) NA pewno Marzenus sie ucieszy..
Twój piesio odszedł na nerki..???:(:(:(
CZemu napisałas, że z niczym sobie nie radzisz..?//:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koss']GONIA - a dlaczego moja miłość NIE OBRONIŁA mojego Antosia, Boze czyżbym kochała go za mało[/QUOTE]
Nie zauważyłam tego posta koss..przepraszam..juz widzę..:(:(
Strasznie mi przykro z powodu śmierci Twojego Antosia..:(:( Kiedy to sie stało...??
Wiesz...nie sądze, żeby to Twoja miłość była za mała...wręcz przeciwnie....przecież każdy nasz Przyjaciel odchodzi zwykle wczesniej od nas...pewnie choroba Antosia była cięższa i dalej posunieta...jestem na 100% pewna, ze zrobiłaś absolutnie wszystko, co mogłaś dla Antosia....
Marzenuś też zrobiła wszystko...nikt nie dawał wiekszych szans i rokowania były niepewne...okazało się ze organizm Doruni był może silniejszy...moze jest młodsza...
Strasznie Ci współczuję...sama pozegnałam swoją ukochana Ciapulinkę pól roku temu...płacze każdej nocy..:(

Link to comment
Share on other sites

[B]Koss[/B] - pewnie, że bardzo nam się przyda ta karma. Zaraz napiszę Ci PW.
I nie myśl, że za mało kochałaś Antosia. Dałaś mu najlepszy prezent - wspaniałe życie i kochający dom.
Ale Antoś miał więcej schorzeń i mimo, że jego wyniki nerek były o niebo lepsze niż Dory w leczeniu przeszkodziły serduszko i wątroba. Strasznie mi przykro, że się nie udało, cały czas o Was myślę i duchowo wspieram...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marzenuś'][B]Koss[/B] - pewnie, że bardzo nam się przyda ta karma. Zaraz napiszę Ci PW.
I nie myśl, że za mało kochałaś Antosia. Dałaś mu najlepszy prezent - wspaniałe życie i kochający dom.
Ale Antoś miał więcej schorzeń i mimo, że jego wyniki nerek były o niebo lepsze niż Dory w leczeniu przeszkodziły serduszko i wątroba. Strasznie mi przykro, że się nie udało, cały czas o Was myślę i duchowo wspieram...[/QUOTE]Antoś ma wątek na dogo..????jesli tak- to poproszę..

Link to comment
Share on other sites

Zrobione.
Początków leczenia już nie liczyłam, bo jakoś dałam radę wtedy, operacji też nie doliczałam, bo to udało mi się spłacić z resztek mojej wypłaty i zapożyczenia. Dziś zapożyczyłam się jeszcze u koleżanki, zapłacę im 100 zł do długu z operacji, z długu zostało 100 zł.
Dzięki [B]koss[/B] będę miała worek 14 kg renala, zapłacę tylko za transport. Ok 50 - 60 zł mnie to wyniesie.
Ma ktoś pojęcie jak się organizuje takie wysyłki?
Czy to kurier przyjeżdża do klienta po paczkę czy paczkę trzeba zawieźć im?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marzenuś']A to już nie ja będę pakować ;)[/QUOTE]
wysokośc 54
szerokość 35
Wieczorem, dowiem sie od męża nr. do kurjerskiej firmy. Zadzwonię i się dowiem wszystkiego. Myślę, ze mozna za pobraniem.Przykro mi, nie mogę nawet wyłożyć. Choroba Antosia .Włoże, tez puszkę mokrej karmy tej samej firmy. Też mi pozostała. Przyysłałaś mi adres? Przepraszam, ale jestem nie do końca ogarnięta. Cieszę się z powodu Twojej Nuni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...