Jump to content
Dogomania

Zabiedzony kudłaczek Lupi - pojechał do domku


leni356

Recommended Posts

  • Replies 184
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Taka wspaniała metamorfoza :loveu: to i banerek musi być nowy :)

[url=http://www.dogomania.pl/threads/179880-Zabiedzony-kudA-aczek-Lupi-brakuje-100-zA-deklaracji-na-hotelik-pomA-A][IMG]http://i46.tinypic.com/2e5v09w_th.jpg[/IMG][/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuziaM']Lupi lubi sobie poszczekac...... Szczeka kiedy zostaje sam w domu. Kiedy gdzies musze wyjechac, zostawiam malego w kojcu ..... i tam siedzi cicho, ale jak sie tylko ktorys psiak odezwie, to zaraz sie dolacza.
Na dworze uwielbia byc. Mimo, ze tak krotko obciety zupelnie nie czuje zimna. On by tylko na dworze chcial latac.
Ostatnio jego ulubionym zajeciem jest draznienie i granie na nerwach mojemu Semirowi.
Poniewaz Semir nie lubi innych psow, ani nawet suczek ... siedzi najczesciej w kojcu, a wypuszczany jest, kiedy inne psiaki zamkne.
No i wlasnie Lupi przesiaduje, podskakuje, doskakuje i odskakuje, robi fikolki i obroty .... zaraz obok Semirka. Bardzo chcialby sie z nim zaprzyjaznic, ale Semirek niestety nie ma na to najmniejszej ochoty .... No i rzuca sie do malego, a tego jakby to nakrecalo i skacze jeszcze blizej niego ....... I tak godzine potrafi podchody do Semirka robic .... a tamten malo ze skory nie wyjdzie.....
Przy tym Lupi nie jest nastawiony agresywnie a zupelnie przyjacielsko.....[/QUOTE]

jesoo biedny Semir :(......Gosia, matko jedyna on przecież w jakąś depresję nam wpadnie i już nigdy nie znajdziemy mu domu ..........nie dość, że już nie jest pupilem to jeszcze jest denerwowany...........to nie jest fajne ..........boję się, że on wpadnie w taką depresję jak w schronisku

Link to comment
Share on other sites

[url]http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Lupi-mlody-ala-sznaucer-W0QQAdIdZ189420805[/url]

podobne będzie na przygarnijzwierzaka, adopcjach, adopcjachpsow, cafeanimal i kupie psa - więcej nie dają rady, bo mamy mnóstwo psiaków. Leni podałam namiary do Ciebie, jesli uważasz, że coś nalezy zmienić w tresci to daj prosze znać.

Link to comment
Share on other sites

Spokojnie. Maluch lata sobie najwyzej godzinke, a Semirek tez jest na dlugo wypuszczany, tak jak kiedys.....
Poza tym ma najdluzsze spacery i nie zauwazylam w nim najmniejszej zmiany ... poza ta., ze juz tak potwornie agresywnie nie odnosi sie do innych psiakow.
Na poczatku jak go wypuszczalam, to od razu gonil pod kojce i pod kazdym sie rzucal....
Teraz juz zna wszystkie psy i mimo tego, ze ich nie lubi, to nie interesuje sie nimi zupelnie ......
Jak sobie biega, to on im gra na nerwach bo spaceruje sobie po ogrodzie, a psiakom gra na nosach .....
ale zupelnie tam do nich juz nie podchodzi.
Jak kiedys woli towarzystwo swoich kolezanek.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda z.']leni przesłałam Ci mail w sprawie Lupiego, osoba ze Zgorzelca chyba. Tyś szefową, więc się nei wtrącam;) Odpowiedziałam Panu, ze to Ty dasz mu odpowiedź. Wszystkie podobne wiadomosci będę przesyłać w miarę na bieżąco.[/QUOTE]

Nic nie dostałam. Prześlij mi na maila: [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda z.']leni przesłałam Ci mail w sprawie Lupiego, osoba ze Zgorzelca chyba. Tyś szefową, więc się nei wtrącam;) Odpowiedziałam Panu, ze to Ty dasz mu odpowiedź. Wszystkie podobne wiadomosci będę przesyłać w miarę na bieżąco.[/QUOTE]

Już mam, myślałam że na Dogo, ale już mam w mailu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuziaM']Ojej, jak domek ze Zgorzelca, to po prostu podaj panu moj adres i numer telefonu. Niech najpierw przyjedzie i sobie Lupiego pozna.
A potem sprawdzimy dom i pana i bedzie mogl go zabrac do siebie.[/QUOTE]

O właśnie, tak najlepiej :) Ja podam panu namiary

Link to comment
Share on other sites

Rozmawialam z panem dzisiaj. Wydaje sie bardzo sensowny.
Umowieni jestesmy na srode. Do tego czasu potrzeba kogos do sprawdzenia domu.
leni jeszcze porozmawia z panem i dogada termin wiztyty przedadopcyjnej.
[B]KTO MOZE SPRAWDZIC DOMEK DLA LUPIEGO w PIENSKU ?????????[/B]

Link to comment
Share on other sites

[LEFT]Przepraszam za OT, ale...
[/LEFT]

[CENTER][B]...ale na wątku Johny'ego nie ma prawie nikogo, nikt się nim nie interesuje. Psiak najlepsze lata swojego życia marnuje w schronisku... Pewnie już dawno miałby dom, gdyby nie to, że ma problemy neurologiczne (padaczka, niedorozwój móżdżku). Proszę, zajrzyjcie na jego wątek, ja już nie mam pomysłów, jak mu pomóc [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG][/B]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/117459-chory-na-padaczkAE-Johny-mA-ody-rezolutny-psiak-a-caA-ym-jego-A-wiatem-jest-Azyl[/url]

[B][IMG]http://img121.imageshack.us/img121/617/95923743.jpg[/IMG][/B]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Mnie też się pan bardzo podoba, rozsądny, sensowny. Pan oglądał ogłoszenia Lupiego przed fryzjerem i po fryzjerze i nie był pewien czy to ten sam piesek :) Chciałabym prosić kogoś o wizytę u państwa, wtedy jeśli wszystko będzie ok to Lupi mógłby być w środę zabrany do domu. W domu państwo mają 10-letniego pieska, trzeba panu też powiedzieć żeby Lupi zajął drugie miejsce w hierarchii, że pierwszy pies musi mieć we wszystkim zawsze pierwsze miejsce, wtedy nie będzie konfliktów. Ale Lupiś jest spokojny i zgodny, ufam że nie będzie się panoszył :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']Różnie moze być ;)
Sztuczne tworzenie hierarchii nic nie da, nawet może pogorszyć sprawę. Psy to muszą same ustalić.[/QUOTE]

No to trzeba się zdać na opatrzność bożą :) Część szkoleniowców zaleca faworyzować pierwszego psa, pewnie jak we wszystkim zdania są podzielone i bądź tu mądry :( Pan rozsądny, mam nadzieję że sobie poradzi spokojnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leni356'] Część szkoleniowców zaleca faworyzować pierwszego psa, pewnie jak we wszystkim zdania są podzielone i bądź tu mądry :( [/QUOTE]
Nie pierwszego w sensie przybycia do domu, tylko stojącego wyżej w hierarchii. Ale to nie moja ulubiona teoria ;)

Miałam taka tymczaskę, że moje suka jej ustąpiła.. serce mi się krajało, ale nie ingerowałam (tylko jak się gryzły, to upominałam), bo żarły by się w nieskończoność.

Link to comment
Share on other sites

Coś się dzisiaj dzieje z Dogo :( też macie problemy?

zapraszam na bazarek dla naszych kudłaczków:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/181163-Bazarkowy-zawrA-t-gA-owy-KsiAE-A-ki-perfumy-ciuszki-i-inne-rA-A-noA-ci-Dla-KudA-aczy-20III[/url]

Link to comment
Share on other sites

Znalazł się juz ktoś do wizyty ? Ja jestem z Pieńska ale nie czuję się odpowiednia osobą do sprawdzenia domku ( nie mam doświedczenia) a do tego teraz siedzę w domu bo chora jestem:roll: moge prosić o jakieś dane tego Pana może mieszka w pobliżu:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...