Jump to content
Dogomania

Pomożecie czy olejecie??? W- wa BIAŁE CUDO woła o pomoc finansową!!!


Kryska

Recommended Posts

Gamoń, moja oferta pomocy jest nadal aktualna. Zresztą nie lubię zostawiać zaczętej roboty;) . Kiedy będzie można zgarnąć szczenięta? Bo z moich wyliczeń wychodzi II połowa stycznia. Proponuję wyznaczyć jakiś termin za 2-3 tyg. i do tego czasu zebrać ekipę i jakiś tymczas zorganizować.
Kurde, trzeba to wreszcie załatwić.:angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 580
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kiedy akcja?
Swoją drogą, ta sunia wyraźnie nie chce pomocy :crazyeye:
Myślałam, ze kontakt z człowiekiem, karmienie przez babę spowoduje jakiś przypływ uczuć do ludzi, oswojenie, cheć głaskania. A tu nic, nadal dzikość :shake:

Link to comment
Share on other sites

No właśnie, i tak upływa tydzień z tygodniem, miesiąc za miesiącem......
I nie ma się co dziwić ,ze sunia dziczeje. Ta baba ogranicza sie pewnie tylko do rzucenia żarcia, i to tez nie wiadomo.
A do pomocy suni, jak widać bardzo trudno się zebrać.

Link to comment
Share on other sites

Na razie i tak nic się nie da zrobić. Trzeba poczekać aż szczeniaki zaczną wychodzić i Gamonie będą miały czas. Tak to wygląda z mojej perspektywy.
Wiem, że suńka dziczeje, że ma te maluchy, zresztą już drugi raz, też chcę ją jak najszybciej złapać, ale nie zawsze można coś zrobić na już.
A BTW, czy nadal mamy DT dla sunia ze szczeniakami???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='YBOT']a ja bym prosila o zmiane tematu:

sa tu jacys OLEWAJACY????? tu sie psow nie OLEWA, moze kryska nie zauwazyla jeszcze?[/quote]

Zgadzam sie z Toba...Temat tego watku jest troche odpychajacy i nie na miejscu (chodzi tu oczywiscie o wyraz "olejecie")...ale myslalam ze to tylko ja zauwazylam...

Link to comment
Share on other sites

klocicie sie o temat watku(ja nic zlego w nim nie widze na kazdy watek wchodzic nie trzeba) a mi nikt do tej pory nie odpowiedzial na proste pytanie...


[quote name='Kostek']kochani uzupelniam watek o zadluzeniach i zborkach na co potrzebne pieniazki?wpisze dokladnie co i jak w watek...[/quote]

Link to comment
Share on other sites

Kostek, z tego, co wiem, na razie na nic ( nie sa potrzebne pieniądz), choć niewykluczone, ze cos sie zmieni, jesli zdołają wyłapac szczeniaczki. Na razie suni nie udalo sie złapac, zreszta ostatnio nikt nie probowal, bo ona musi odchowac małe, nie wiadomo w sumie ,kiedy i czy sie jej złapanie uda, na pewno nie ma co jej w ten watek wpisywac.

Link to comment
Share on other sites

Kostek, ja to Cię słyszałam, nawet jak nie krzyczałaś, ale że nie "robię " w tym watku, to nie zabieralam glosu. Jendak jesli gromkim glosem domagasz ;) sie udzielenia odpowiedzi, to powiedzialam, co wiedzialam :D. Co nie znaczy, ze nie mogę sie mylić ;)

Erka, chyba jesteś trochę niesprawiedliwa, mowiac o tym dlugim czasie łapania suni..czytałas cały watek?
Tam jest ogromny problem, bo sunia jest na działkach, ma tam kobietę, ktora ją dokarmia i broni, jak lew przed złapaniem. A większosc czasu spedza na działkach. Pod jej obecnosc jest to praktycznie niemozliwe, a siedziala tam chyba całe lato. W zimie- jesli ktos pracuje, to w tygodniu nie ma szans tam pojechac, bo jak sie wraca z pracy, to tam jest ciemno. Sunia nie przychodzi na wolanie do nikogo, nie daje sie obłaskawic, nie jest łakoma, wiec wziac ją na jedzenie nie bardzo mozna. Mozna tylko uśpic, ale tu znowu problem- jak to podac, skoro ona smakołykow nie chce, Raz udaló sie jej cos podac, ale zanim srodek zaczał działac, to zrobiło sie ciemno i suka schowała sie w mysią dziurę.
Na pewno pomogłoby wiecej osób, wtedy mozna byłoby częściej tam jeżdzic, ale te osoby, ktore dotychczas sie zaangazowały, robią naprawde wiele. Przeciez nie mogą tam spedzac każdego weekendu, kazdy ma jakies zycie, a Gamonie oprócz zycia, to jeszcze stadeczko psów i zawsze w tym jakiegos bardzo ciezko chorego- a to nosówka, a to hormony, a to alergia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...