Jump to content
Dogomania

Niewidomy Mietek - Miecio już szczęśliwy w Szwecji - dziękujemy!


fergilka

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Będzie oki. Sprawa załatwiona. Stanęło na 250zł za m-c. Ze względu na fakt iż właściciel stajni kończy obrządek o godz. 20 i zamyka bramę na posesję. Dzisiaj śpię z Mietkiem:cool3:
Info z ostatniech chwili
Za jakieś 20 min Mieciu będzie już u mnie:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katlis']Będzie oki. Sprawa załatwiona. Stanęło na 250zł za m-c. Ze względu na fakt iż właściciel stajni kończy obrządek o godz. 20 i zamyka bramę na posesję. Dzisiaj śpię z Mietkiem:cool3:
Info z ostatniech chwili
Za jakieś 20 min Mieciu będzie już u mnie:multi:[/QUOTE]

Oj Mieciu Mieciu, nudzic nam sie nie dasz :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Lokum Mietka od jutra.
[IMG]http://i990.photobucket.com/albums/af28/katlis/SDC11858.jpg[/IMG]

Mietek i Muchozol
[IMG]http://i990.photobucket.com/albums/af28/katlis/SDC11876.jpg[/IMG]

[IMG]http://i990.photobucket.com/albums/af28/katlis/SDC11877.jpg[/IMG]

Samica alfa w natarciu.
[IMG]http://i990.photobucket.com/albums/af28/katlis/SDC11880.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Mietek jest superanckim psem:loveu:. Śpi spokojnie przy moich nogach. Po wyjeździe Izy załatwiliśmy małe co nieco na podwórku i do domu.
Ja zasiadłam przed kompem a Mietek rozpoczął zwiedzanie mojego pokoiku.Powąchał, pokręcił się, jego zachowanie zostało przeze mnie całkowicie zignorowane, nie latałam za nim nie naprowadzałam, poprostu zostawiłam mu pełną swobodę. Po 5 min Mietkowi znudziło się zwiedzanie więc położył się i śpi.

Moje I spostrzeżenie:
Mietkowi nie należy dostarczać bodźców w postaci chaotycznego zachowania, nagłych ruchów, krzyknięć itp.:shake:
Aha i jeszcze jedno mimo przebywania w jednym pokoju z moją sunią Mietek nie szczeka:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Mówiłam, że będzie dobrze ;) Jak się Szczecin i Stargard zbiorą, to można spać spokojnie ;)

Spory ten kojec, z Twojego opisu wywnioskowałam, że mniejszy.
Mietek będzie miał wygodnie, tylko pokaż mu wejście do budy. Warto do środka wrzucić kilka kawałków kiełbasy, parówki - czegoś o mocnym zapachu, żeby miał ślad zapachowy i bez problemu trafiał.

Dzięki, ciociu Kasiu ;)
Wielkie podziękowania dla fergilki za kolejną trasę z Mieciem :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem z tego wszystkiego co napisać, od czego zacząć. Powiem tylko, że jestem spokojna bo wiem, że Miecio jest i będzie bezpieczny, to jest w tej chwili najważniejsze. Tymczas Miecia mamy opłacony z góry za miesiąc - 250zł zapłaciłyśmy wspólnie z Enigmą:loveu:, możemy spokojnie zacząć akcję ogłoszeniową i szukanie domku.
Dopiero teraz czuje jak zmęczenie mnie dopada, a jutro znów przed 6-tą pobudka:diabloti:

Dzięki katlis za pomoc i przenocowanie Miecia, mam nadzieję, że się wyśpisz i noc minie bez brewerii :-) oraz że Miecio dobrze będzie radził sobie w kojcu przy budzie, nie chcę tego śmierdziela znów jutro gdzieś wozić ;-)

Jutro porozsyłam wątek ponownie, przypomnę tym co oferowali pomoc finansową o deklaracjach, które przeznaczymy na początek na gruntowne zdiagnozowanie Miecia oraz zostaje do przemyślenia kwestia kastracji.

W weekend zrobię w końcu ten bazarek..czemu doba jest taka krótka...na razie trzeba Miecia poobserwować, czy będą jakieś po-schroniskowe niespodzianki.

Idę spać, dodam na koniec, że pisałam tego posta jakieś 10 minut:diabloti: ale mętlik w głowie..

Link to comment
Share on other sites

Mieciu ja wiedzialam, ze ty fajny i grzeczny chlopak jestes :fadein: Na dobry poczatek nowej drogi zycie, masz w prezencie swiezutki banerek

[CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/threads/179342-Niewidomy-Mietek-ze-schronu-POTRZEBNE-DEKLARACJE-NA-HOTELIK-PROSIMY-O-WSPARCIE"][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/6466/mietekn.jpg[/IMG][/URL]
[/CENTER]

[quote name='Greven']Dziewczyny - w sobotę o 10 w LO nr 4 na Gumieńcach jest fajne coś.[/QUOTE]
A co to za fajne cos? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Już przed 7 dzwoniłam do katlis- i obudziłam wszystkich:diabloti: co by do stajni z Mieciem zdążyli. Oby Mieczysław w tym kojcu nie wariował.

Cioteczki od dziś jestem dostępna po nr 508 326 125, tamten 502.. przejął bezpowrotnie mój TZ.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katlis']Jest wiele propozycji, tylko żadna pewna:shake:, zaraz jadę do domu i dobrze by było, żebym miała info czy któryś z tych DT wyjdzie, nie chciałabym w stajni zawracać gitary jeżeli Mietek znalazłby tymczas domowy.
Proszę określcie jaka cena jest realna za to co przedstawiłam, to również ułatwi mi w jakiś sposób rozmowę.[/QUOTE]
przepraszam, ale nie moglam wczoraj sie z netem polaczyc....moze to i dobrze, bo stracilam wiare w ludzi...:( jeden dt ciagle sie zastanawia, a drugi wieczorem zrezygnowal.....:((:(

na szczescie mieciu juz ma gdzie sie podziac....

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial]Witam kochane Cioteczki![/FONT]
[FONT=Arial]Sprawozdanie:[/FONT]
[FONT=Arial]Po 23 wyszliśmy na siku, jestem mistrzem bo skoordynowałam wyprowadzenie dwóch psów jednocześnie paląc:multi:. Po powrocie Mieczysław pokręcił się, po czym ulokował się obok łóżka i poszliśmy spać. O godz. 7 pobudkę zaserwowała nam Fergilka. Mieciu wytrzymał 8 godz. Więc jak na psa schroniskowego jest super. MIECZYSŁAW JEST PSEM W 100% DOMOWYM! Zjedliśmy śniadanko i pojechaliśmy do stajni. Tam przywitali nas rezydenci stajenni. Wstawiłam psiakowi miski z wodą i suchą karmą. Będę kudłacza obserwować, ponieważ kupa Mietka nie trzyma się kupy. Pogotuję mu mięsko na ryżu i warzywach i zobaczymy, jeżeli nic się nie zmieni poprosimy naszego weta o jakieś środki zagęszczające kupy. [/FONT]
[FONT=Arial]Zdjęcia wstawię z domu, w robocie nie mam takiej możliwości.[/FONT]
[FONT=Arial]APEL.[/FONT]
[FONT=Arial]CIOTECZKI![/FONT]
[FONT=Arial]NASZ MIETEK ZASŁUGUJE NA NAJLEPSZĄ NOGĘ CZŁOWIEKA. TAK NOGĘ PONIEWAŻ TA KOŃCZYNA W DOMU SŁUŻYŁA MU ZA PRZEWODNIKA.[/FONT]
[FONT=Arial]MIŁE PANIE ZWIERAMY POŚLADKI I SZUKAMY MIECIOWI NAJLEPSZEGO DOMU NA ŚWIECIE.:loveu:[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...