Jump to content
Dogomania

Hossa dla koszalińskiej HOSSY - MISSION COMPLETED ;-)


kinga

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

a ja? a ja??
moge z moim, moge ?


[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy5/1210/110022/previews/2513965_demon_426.jpg[/IMG]
[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy5/1210/110022/previews/2513880_demon_377.jpg[/IMG]

malizna ale czarny jak....
Demon :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]Camara,[/B]

Ty w Klubie Smoluchów będziesz ze swoimi białasami [B]Honorowym Wyjątkiem Potwierdzającym Regułę:evil_lol: .[/B]

Zrobimy Ci nawet specjalną plakietkę, zeby Cię ktoś przez pomyłkę nie wyprosił...:p

Link to comment
Share on other sites

[B]swan[/B] - labędziu przepiękny - ty się już lepiej martw, gdzie ty nas wszystkich ulokujesz - jak ci się Klub z Klubowiczami zwali na glowę (i kilkanaście barylek najprzedniejszego piwa!)... :lol: :p

[B]kiwi [/B]- no pewno, że możesz - ale musisz ze swoim Demonem zawrzeć pakt o nieagresji wobec innych ras, które zjadą do swan...

Generalnie co do koloru "smolito-czarnego" to jako :errrr: honorowy :turn-l: "zalożyciel" :laugh2_2: proponuję przyjąć następującą definicję:

[B]Kolor "[SIZE=4]smolisto-czarny[/SIZE]" pojmujemy jako barwy pomiędzy [COLOR=black]bialą[/COLOR] i czarną wraz z calym spectrum 256-ciu odcieni szarości...[/B]

Ale, ale - jeszcze jeszcze - więcej zdjęć waszych pupili!!!

Link to comment
Share on other sites

Dorothy - wielkie dzięki :p
A myślałas o ewentualnym - na czas jakichś drastycznych ekscesów - rozwiązaniu w postaci kennel-klatki?
Ale jak się Bert na razie nią nie interesuje to może tak nie kraczmy - bo wykraczemy ;) A tu cieczka wcale nie musi być!

Bunia i Hosia to już taki duecik fajny tworzą... że hej!

kiwi - ale jamniorek fajowy :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga'][B]Camara,[/B]
Ty w Klubie Smoluchów będziesz ze swoimi białasami [B]Honorowym Wyjątkiem Potwierdzającym Regułę:evil_lol: .[/B]
Zrobimy Ci nawet specjalną plakietkę, zeby Cię ktoś przez pomyłkę nie wyprosił...:p[/quote]

nooo... wreszcie jakies sensowne rozwiązanie :lol: bo co tu kryć, wytarzanie w popiele poogniskowym średnio mi do gustu przypadło :cool1: tj. stopień satysfakcji miałabym odwrotnie proporcjonalny do zadowolenia moich białasów... ja nie wiem? ale one zdecydowanie wolą być czarne :evil_lol:

a mnie jest żal Bobków :puppydog: biedne będą przy tej diablicy Hosi i małym tyranie Buni... proszę o specjalne dogłaskanie od ciotki camary, ok?

Link to comment
Share on other sites

To Wy tu lepiej trzymajcie kciuki za dziką Lusię, bo póki co to ona okupuje 90 m2 sali na piętrze, gdzie można się bawić,, jeśli pogoda nie dopisze.

A mamy tutaj też biuro jakieś 50 m2, jak się Was pokotem jak sardynki na noc ułoży to się wszyscy wyśpią, tylko śpiwór i materac dmuchany ze sobą proszę wziąć.

A na dworze to się chyba na 15 ha pomieścimi:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Jezu swan , to może Ty to ogrodź przed zlotem, bo jak się nam to czarne towarzystwo porozłazi po tych Twoich włościach, to zamiast imprezy będziemy mieć biegi na orientację:lol: pt: " Łapanie-Wszystkiego-Czarnego-Co-Się-Rusza" :roll:

Link to comment
Share on other sites

Tez mi to przyszlo do glowy, tu 90m2, tam 50 m2, a czlowiek sie tu na 72 wraz z cala halastra miesci i chodzi jak czapla zeby nie rozdeptac jakiegos lba, ogona albo lapy :evil_lol:
Ja tu marze o Buczkowicach 180m2 plus maly ogrodek 17 arow, no swan zdecydowanie jestes przy mnie posiadaczem ziemskim:lol:
15 ha.... ech, marzenie... to by sie konie cieszyly....:roll:

Link to comment
Share on other sites

AAjeszcze jedno,
tuxman, moj Demon to jak widzi jakiegolokiwek psa to predziutko do zabawy, daje sobia podrzucac, i przgniatac do ziemei i jeszcze sie cieszy:lol:

a najfajniejsze psay sa wiellllkie na dowod Demon i kolega Hugo
[IMG]http://images3.pictiger.com/images/30/bb5e6675bc9bf2d4d488eecf07b55c30.jpg[/IMG]

tylko neich was neizmyli "wystraszona" mina demonka, zabawa byla przednia :D

Link to comment
Share on other sites

no nie, Oni przecież muszą koniki przedstawić:evil_lol:

Proponuję wóz drabiniasty, konie ciągną, na wozie trzech ludzia cztery kudłacze i duuuużo piwa:evil_lol:

przez granicę Was na pewno przepuszczą, nie będą mieli siły reagować:crazyeye: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga']Właśnie przed chwilą Dorothy napisała, ze Hosia i Bunia nielegalnie przekroczyły granicę:multi:
- aż sobie atlas Europy rozłożyłam i zbladłam, jak ta Hossa szaleje:crazyeye: ...pershing nie Hossa

Tuxman - twoja żona przemyca jakieś niedoszczepione psy bez wymaganej kwarantanny:eviltong:[/QUOTE]

Bardzo, bardzo sie ciesze, ze Hossa i Bunia taki wspanialy domek maja, zasluzyly na to i gratuluje Tuxmenom powiekszenia rodzinki, ale ja musze swoje ale dodac. Czy dobrze rozumiem, ze psiny nie byly zaczipowane?I ze jechaly bez paszprtu?
Jesli tak, to uwazam, ze to nie jest w porzadku. Nie chce psuc tej cudownej i szybkiej adopcji, ale tak nie powinno sie robic. I pisac o tym na ogolnie dostepnym forum, gdzie kazdy moze to przeczytac. To jest woda na mlyn zadnych sensacji, na temat szmuglu polskich psow do Niemiec. Co by sie stalo, gdyby na granicy skontrolowali? Mam nadzieje, ze psiny byly szczepione. My, jako obroncy zwierzat nie powinnismy takich rzeczy robic.
Wiem, ze duzo osob szmugluje psy i szczeniaki, czesto chore, nie szczepione , nie zbadane przez lekarzy. Do tego nie powinno sie dopuszczac, i wlasnie my musimy dbac o to, aby czegos takiego nie bylo , a nie sami tak robic.
Powtarzam jeszcze raz, nie chce tej euforii i takiego doskonalego zakonczenia psuc, wspaniale , ze pieski maja tak dobry domek, ale wiecej nie powinno cos takiego sie stac. W Niemczech tez sa Polacy, ktorzy dogo sledza , i sa w kontakcie z roznymi organizacjami. Dla takich, to powod, aby znowu sie nadmuchac. Wiem o tym najlepiej , nie chce tej nagonki na mnie przypominac, ale to wlasnie wyszlo z takich rak.
A teraz w konkluzji, Dorothy , kiedy nastepne psiaki bierzesz?:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]pajunia,[/B]

ja to tak sobie trochę podkolorowałam:lol:
Hossa była zaszczepiona, tyle, ze nie minęły 3 tygodnie od szczepienia - a tylko 2,5... ( podobno wymagane są 3 -?)
No i zachipowana oczywiście też została;)

( szczerze mówiąc, gdyby tak nie było, nie chwaliłabym się tym głosno na forum;) )

Link to comment
Share on other sites

Oj Kinga to mi kamien z serca spadl. Dzieki za wyjasnienie, ja juz przewrazliwiona jestem, a rzeczywiscie 21 dni przed przekroczeniem granicy musi byc na wscieklizne szczepione, tylko na wscieklizne, ale oczywiscie jest lepiej, gdy maja wszystkie szczepienia. No to jestem uspokojona, bo naprawde sie troche niepokoilam.

Link to comment
Share on other sites

Ojej juz odpowiadam na wszystkie pytania :-)
Hossa miala komplet z paszportem wlacznie. Bunia tez zaszczepiona, tylko bez chipa. Buni termin nie dociagnal do 3 tygodni, ale co ja mialam z nia zrobic? Zostawic, gdzie i komu? Moglo by ja to kosztowac zycie. Bunia nie jest psem do adopcji, podobnie jak Hosia, wiozlam ja na wlasna odpowiedzialnosc, jako wlasciciel docelowy. Gdyby mnie cos mialo spotkac, spotkaloby mnie, nie kogos innego. Bo ja tak zadecydowalam.

Paulina - mieszcza sie spokojnie, :lol:
jak byly dwa myslalam ze to baaardzo duzo. Sa cztery i uwazam ze jest spoko. Rozumiesz, niedlugo bedzie jak w kawale o kozie i rabinie....
:evil_lol:

kiwi - heh, jesli nie kupimy jakiegos busowatego auta to bedzie problem faktycznie, juz nad tym myslelismy i wyszlo ze wszyscy sie zmiescimy tylko ze bez walizek. :evil_lol:

rozszerzenie klubu o nasze kopytne jest mile widziane! Jeden jest czarny to bedzie szefem (zawsze i wszedzie jest i walczy o to:lol: ) a druga, dama, siwa, choc nie tak jak psice od Camary, tylko jablkowita z duzym odcieniem szarych jablek, ale zawsze. Miesci sie to w tych 256 czy ilus odcieniach tuxmana, i zawsze tez mozna dac plakietke , ekhem. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ech no wiec Hosia nie opuszcza mnie i moich nóg :loveu:
Ja siedze przy kompie robiąc tłumaczenie, Hosia cały czas w pobliżu. Ułożyła się tak blisko ze sama zlazla z legowiska i trzyma na nim tylko glowe, a doopke na moich nogach. Pilnuje mnie solidnie, Bertusia musialam bronic bo chcial przelezc obok i znowu pierze latalo :evil_lol:

Bunia na legowisku kolo Hosi glowy.

Hoska kochane stworzenie mowie Wam z kazda chwila coraz bardziej jestem nia zachwycona, eeech...
jakie ona miny robi, jak glowa kreci gdy naslu****e, jak wbija w czlowieka te tygrysie oczy....:roll:
Jutro chyba zabiore ja do stajni zeby poznala koniki.Albo moze w piatek...
W kazdym razie domu rzadzi Hosia:lol:
Julia spedzila popoludnie zamknieta w swoim pokoju z Hosia. Zagladamy - Hoska wyciagnieta, brzucho na wierzchu wywalone, pozycja "zdechl pies", aJula sie wokoł niej uwija, tu glaska, tam drapka, gada cos do niej, tuli ja... A Hoska lezy i wniebowzieta....

Na spacerach nadal nie przejawia radosci ze spacerowania, pilnuje nogi i zaglada w oczy. Bobki szaleja i tarzaja sie w sniegu, Hosia wsadza w tym czasie leb w moja dlon, potem w druga, potem przylepia sie do nogi i patrzy. :cool1:

Jest przekochana i piekielnie inteligentna. Ooo tak, inteligentna.
No i sliczna... te uszki, ach, ten chod koci i krecenie doopka, mowie wam:roll:

I tylko jedzeniem jest oburzona.Ze wzgledu na sraczke dostala dobra sucha karme, i tego mamy sie trzymac, za to Hosia nie zamierza jak narazie trzymac sie takich glupot, zarcie rozrzucila po podlodzew wypchawszy je z miski nosem i demonstracyjnie przyszla powachac nasza rybe na stole. :shake: Ale nie mozna, dosc juz tych zmagan z jej problemami trawiennymi....
Musi sie uspokoic, a ja mysle ze i ona sie przekona, ze to jadalne.

w sprawach damskich narazie bez zmian.
Usciski dla cioteczek:loveu:

Link to comment
Share on other sites

nawet mi nie mow. Nie rozumiem jak takie cudne istoty moga siedziec w takich miejscach. Przez te dwa dni u mojej mamy w PL widzialo ja kilka osob, z czego co najmniej dwoch sceptycznych marudzacych na zycie facetow straszacych mnie co jakis czas wioletta villas, i kazdy z nich zostal natychmiast rozbrojony i podbity przez Hosse, malo tego, widzialam nawet niesmiale proby zapytania, kiedy w tych Buczkowicach bedzie mozna HOSKE odwiedzac... HOSKE, rozumiesz, nie mnie....:angryy:

Hosia, jest naprawde, ech, co tu gadac, same wiecie. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Hossa ma kochany dom i jest szczęśliwa a tam na 4 stronie "Murzynek Bambo co w schronisku mieszka" płacze, woła o pomoc i żadna kochana ciotka nie słyszy. Czy dlatego, ze on nie jest taki piękny jak Hossa?
Zapłacze się biedak. Już ochrypł od wołania na pomoc i cisza a on spada, spada i nie długo dosięgnie dna.
Zlitujcie się ciotki nad psiakiem , dźwignijcie go bo za chwilę nie będzie już co dźwigać.
:placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...