Jump to content
Dogomania

Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(


DORA1020

Recommended Posts

[quote name='bela51']Weszlam, ale nie nadążam za Wami. Barnaba jutro jedzie do Mielca, tak? A deklaracje sa potrzebne, czy kasa nazbierana? Niewiele mozna z pierwszej strony wywnioskowac.[/QUOTE]
Potrzebne deklaracje jak najbardziej, na 1 stronie są zamieszczone tylko stałe na kwotę 75 zł (Emigrantka 25 i ala123 50);są jeszcze jednorazowe agat21 - 40zzł;Nikus - 50zł;irenaka- 200zł;Anawa - 100zł czyli 390 jednorazowych oraz malibo deklaruje zapłacić za transport. Tak mniej więcej to wygląda

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zerknijcie proszę, co zawaliłam w przepatrzeniu:

[B]Deklaracje stałe:[/B]
Emigrantka 25zł
Ala123 50zł


malibo57 - [B]ewentualny transport[/B]


[B]Delaracje jednorazowe:[/B]
Emigrantka 25zł
irenaka 200zł
anawa 100zł

[B]Fanty na bazarek deklarują:[/B]
Cantadorra
majqa
Talcott

Link to comment
Share on other sites

JESTEM. Skrzynka zapchana bo cały dzień mnie nie było. Spędziłam go trzęsąc sie i dygocząc w klinice gdzie moja ukochana tymczaska (schroiskowa)miała już druga operację (nowotwór). kosztowało mnie to moc strachu i nerwów.

Dobrze że mi się udało w ostatniej chwili przed wyjazdem jeszcze zaklepać sensowne miejsce dla BARNABY i ATOSA. Myślałam ze szybko wrócę i popracuje nad transportami, ale wyszło inaczej. ale grunt że obie przeżyłysmy.

POPRACUJĘ NAD RESZTA TYMCZASKÓW I COŚ SIĘ POSTARAM ZGRAĆ.muszę najpierw przeczytac oba watki, bo sporo mnie ominęło. skrzynki kawałek mam odgruzowany.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Zerknijcie proszę, co zawaliłam w przepatrzeniu:

[B]Deklaracje stałe:[/B]
Emigrantka 25zł
Ala123 50zł


malibo57 - [B]ewentualny transport[/B]


[B]Delaracje jednorazowe:[/B]
Emigrantka 25zł
irenaka 200zł
anawa 100zł

[B]Fanty na bazarek deklarują:[/B]
Cantadorra
majqa
Talcott[/QUOTE]
na stronie chyba 9 jeszcze agat21 jednorazowo deklaruje 40zł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Można by wspólnie połączyć fanty. :-) Jeśli hm... wsio pójdzie jak trzeba, a Ala123 jednak nie podjęłaby się bazarku poproszę ANETTTĘ.[/QUOTE]
wiesz,że trochę przestraszyłam się dużego bazarku a na taki chyba się zanosi skoro już trzy osoby oferują fanty + jeszcze ja ... Może ja spróbuję innym razem a skoro możesz poprosić ANETTĘ to poproś,niech ten bazarek zostanie zorganizowany bez eksperymentów...

A jeszcze pytanie : czy to ma być jakiś tematyczny bazarek, jakie rzeczy brac pod uwagę?

Link to comment
Share on other sites

Emi, konto wpłat jeszcze nie jest ustalone.[B]

Deklaracje stałe:[/B]
Emigrantka 25zł
Ala123 50zł


malibo57 - [B]ewentualny transport[/B]


[B]Delaracje jednorazowe:[/B]
Emigrantka 50zł
irenaka 200zł
anawa 100zł
agat21 40zł

[B]Fanty na bazarek deklarują:[/B]
Cantadorra
majqa
Talcott

Link to comment
Share on other sites

Prowadziłam buchalterie Borysa, który przebywa u Megii. Od wczoraj Borys ma juz swoich luidzi, najlepszych jakich mozna było znaleźć, czyli Gos i jej TZ.
Jeśli chcecie moge podjąc sie księgowosci dla Barnaby.Choćiaz może bardziej wskazane byłoby, aby prowadził finanse jeden z wiodacych sponsorów. Ja bede mogła dorzucic pare złotych deklaracji dopiero od marca.
Jeśli nikt inny sie nie podejmie, to możecie rozważyc moja propozycje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...