Jump to content
Dogomania

Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC


Cudak

Recommended Posts

[quote name='Ellig']Korzystam że jestem u [B]Ellig[/B] malutka jest piękna gratuluję życzę wszystkiego najlepszego dla Ciebie i małej Bogusia Folman[/QUOTE]
Cudaku, kochany.Pozdrawiala Cie tutaj Bogusia moja przyjaciolka to od nas koty dostaly karme:)
Buziak w piete dla Darii:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ellig']Cudaku, kochany.Pozdrawiala Cie tutaj Bogusia moja przyjaciolka to od nas koty dostaly karme:)
Buziak w piete dla Darii:)[/QUOTE]
Bardzo dziękuję i proszę pozdrowić Panią Bogusię ode mnie i od kociaków :)

[quote name='magdola']a co z kiciami?[/QUOTE]
Jeszcze u nich nie byłam :( i nie wiem, kiedy będę mogła je odwiedzić... chyba dopiero, jak zaczniemy wychodzić na poważniejsze spacery, bo spory kawałek trzeba do nich iść.

Moja siostra zawiozła Pani Basi, która karmi koty, część karmy od Ellig i Pani Bagusi.
Na jakiś czas nie trzeba się będzie martwić o suche jedzenie dla nich :)

Oby jak najdłużej była taka pogoda, jak teraz - koty uwielbiają wygrzewać się na słoneczku :loveu:






[SIZE=3][B]Nadal szukamy transportu dla suchej karmy z Poznania do nas (ok Szczecina)[/B][/SIZE]

...i nadal proszę o wsparcie:

wydatki:
- 150 zł transport karmy z Warszawy do Poznania
- 100 zł transport karmy z Poznania do Stepnicy (Sebriel)
wpłaty:
56,50 zł z bazarku [B]Jaszy[/B] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG]
30 zł[B] wujek & ciocia[/B] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG]
_________________________________________
brakuje: 163,50 zł :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Kociaki, korzystajcie ze słonka ;) (czytałam kiedyś, że one potrafią się tak długo wygrzewać, że mają potem temp. 50 C :o)[/QUOTE]

tak, dokadnie, uwielbiają takie podgrzewanie .. np. moja kizia+mizia jak sobie wlezie na kaloryferek zimą (rozkręcony na maxa) to smaży się na nim godzinami aż się poci .. :) ..

latem obowiązkowo na tarasie leży w słońcu i jak dotykam jej futra, to mi skóra skwierczy ;) .. a że czarna jest, to tym większy efekt przypalania ;)

podobno w dawnych czasach, jak koty sypiały na tzw. zapieckach, to były najczęstszą przyczyną pożarów .. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igiełka']Ciotka ma tutaj Ktoś dobrze... w zimę Kotka o czarnym umaszczeniu działa niczym termofor...:evil_lol::evil_lol:
Przyjemne z pożytecznym. :lol:[/QUOTE]

Ma się rozumieć :cool3:

Kot to takie zwierzątko wielofunkcyjne :razz:
zrobi masażyk, pogrzeje, pomruczy, odstresuje nieco .. full service i wszystko za kąt do życia i puszkę Whiskasa dziennie .. taniocha :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]Ellig[/B] list do Was poszedł dopiero dziś :oops: (ale za to priorytetem).
Z dzieckiem jakoś czas szybciej leci...


[quote name='Cudak'][SIZE=3][B]Nadal szukamy transportu dla suchej karmy z Poznania do nas (ok Szczecina)[/B][/SIZE]

...i nadal proszę o wsparcie:

wydatki:
- 150 zł transport karmy z Warszawy do Poznania
- 100 zł transport karmy z Poznania do Stepnicy (Sebriel)
wpłaty:
56,50 zł z bazarku [B]Jaszy[/B] :loveu:
30 zł[B] wujek & ciocia[/B] :loveu:
__________________________
brakuje: 163,50 zł :([/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...