Jump to content
Dogomania

Pilne!Straszna KrAksa, watek wsparcia dla Ulv - POMOCY - dług u weta prawie 4 tysiące


Maddii

Recommended Posts

[quote name='ulvhedinn']No i się wydało, to była ściema:eviltong: Dzisiaj jak wróciłam, to kilim był na ziemi, róg do picia nadgryziony, pióra strusie porozrzucane po pokoju, a wkładzina nadżarta... a wszystko przez to, że zabrałam resztę towarzystwa do weta, a KrAksa została sama:evil_lol:[/quote]

Anie mówiłam że ona coś knuje :evil_lol: :evil_lol:
pozdrowionka

Link to comment
Share on other sites

A dzisiaj na ziemi był kilogram obślinionego, suchego ryżu, czyli wszystko w normie:evil_lol: Jutro się wybieramy znów na trening, o ile przestanie chociaż troszkę lać, bo na razie to jest okropnie:shake: Jak nie, to za tydzień już koniecznie!!!!

[B]Mam wielką prośbę o pomoc!!!!:help1: [/B]

[B][COLOR=red]Potrzebuję kogoś, kto przyjdzie w czwartek popołudniem/wieczorem i w piątek rano wysadzić Aksicę i wyprowadzić Milenę... [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red][/COLOR][/B]
[B]Jadę do Żagania z ciocią, zabieram Pałka, ale reszty nie dam rady...[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn'] Jutro się wybieramy znów na trening, o ile przestanie chociaż troszkę lać, bo na razie to jest okropnie:shake: Jak nie, to za tydzień już koniecznie!!!!
[/quote]
Oj Ulv,Ulv...cos mi sie wydaje,że te opady deszczu, to dzisiaj rano przechodziły jedynie koło Twojego okna:evil_lol:. Śpiochu jeden, chyba pod choinke zafunduje Ci porządny budzik:cool3:. Jak za tydzień znowu zaśpisz i sie bedziesz pogoda wykręcać,to :-x:-x:-x.

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że cioteczki odwiedzają Aksę tłumnie:shake:

Aksa będzie miała jutro odwiedziny ciotek Makulki i Magdiny- mam nadzieje, że sobie poradzą:evil_lol:
Na razie okazało się, że Aks tylko udawała grzeczną, dzisiaj rozrzuciła ryż po przedpokoju i zeżarła cały słoik mojego przecieru pomidorowego:-( zupy dla ciotki nie będzie, ani sosu:-( za to zjem z zemsty parówki przeznaczone do szkolenia:mad: o!

Link to comment
Share on other sites

Magda, pisalas przeciez, ze Cie nie ma w czwartek i piatek...to i nie zagldalo wiele osób...a przynajmniej ja zagladalam tylko wtedy, gdy ktos, coś napisal.
Jak tam Magdina i Makulka w roli opiekunek się sprawdziły? Dziewczyny- napiszecie coś ?
a tak na marginesie- zajrzyj moze na watek kongi, bo tam sie o nie dopytujemy ...

Link to comment
Share on other sites

No nie wiem, czy Makulka coś napisze, to chyba było traumatyczne przeżycie:diabloti:
I w ogóle zapomniałabym napisać, że Aksa dostała wielki worek mikołajowych zabawek od VikaBari:lol: mnóstwo pluszaków do tarmoszenia i do tego piłki.... a ciotka ulv równie świetny woreczek z witaminami:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']W styczniu, ok? Po prostu muszę wykombinować kasę... Na razie muszę jeszcze zapłacić za szalik Pucce:oops: i chyba pójdę żebrać z psami w przejściu na Świdnickiej, bo wszystko mi się wali na łeb po kawałku:-([/quote]

A mam Cię Ciotko! Jesteś tu! Pucce za szalik możesz zapłacic później, a poza tym nie - Pucce tylko psom na afn. Pucce to proszę NATYCHMIAST zanieść aniołki do ksiegarni. Bo Pucka sie wkurzy wsiadzie w pociąg do Wrocławia i sama zobaczysz jaka ona jest STRASZNA Pucka. Czy ja mogę liczyć ze zaniesiesz PRZED Świetami te aniołki? Nieśmiało przypominam że zanoszenie aniołków do ksiegarni to już trwa chyba z miesiac jak nie dłużej ....

Link to comment
Share on other sites

Jak mnie ciotki tak straszyć będą to się schowam i wcale a wcale nowych zdjęć Aksicy nie pokażę... [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img335.imageshack.us/img335/6523/25mf6.gif[/IMG][/URL]

To dla przypomnienia jeszcze raz Aksa na kibelku:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img226.imageshack.us/img226/6185/wtoalecieka5.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korenia']:angryy: A ja chciałam powiedzieć, że ciotka ulv MA APARAT i nie wstwia żadnych fot :mad:[/quote]


.....ale kabel :eviltong: :eviltong: :eviltong:

Ciotka Ulv...już po Tobie....nie ma przebacz..:eviltong:

dawaj fotki :mad:
kiedy ubieraci choinkę...:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...