Jump to content
Dogomania

Pilne!Straszna KrAksa, watek wsparcia dla Ulv - POMOCY - dług u weta prawie 4 tysiące


Maddii

Recommended Posts

[quote name='ulvhedinn']Pacific, gratuluję!
Co nam jest potrzebne? Przydałby się ktoś, kto mógłby się czasami zająć Aksą... np. przez 2 dni, bo jesli chcę gdzieś pojechać, to nie mam jej z kim zostawić:shake: no i niestety prawdopodobnie kasa... jeśli dobrze pójdzie to Aksica bedzie miała zabieg, badania tez kosztuja, a poza tym przydałby się jeszcze Nivalin... no i kolejna tubka Loridenu w kremie na ta przeklęta upartą odleżynę (i tak jest duużo lepiej dzięki mazidłom i lampie:lol: )[/quote]

Hej Ulv to mazidło dla Aksy to Loriden czy Lorinden ???
Jeżeli lorinden to który ???
Zobacze w apteczce i może akurat mam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Lorinden N...
KrAksy sposób na obudzenie pańci: wsadzić łeb na łóżko i szturchnąć śpiącą nochalem prosto w oko :angryy:[/quote]
Ciesz się, że
1) To tylko Aksa nochal, a nie Mileny ;)
2) Że to był nochal, a nie łapsko :P
3) Liepiej tak Cie obudzić niż np. kiedy cały dom bedzie w strzempach, bo Aksa cie nie obudzila :P

Link to comment
Share on other sites

pacifik, takie watki jak te chwilami sluza tez do wygadania się, takie bardziej towarzyskie są.
A jesli chodzi Ci o rok kalendarzowy- to na szczęście konczy sie juz, ale jesli o akademicki- to skucha, niestety trochę potrwa. Ale zawsze moze się zmienic przeciez :) Trzymaj się :)

Link to comment
Share on other sites

dzieki juz mi lepiej troche ide wlasnie przytulic mojego charakternego psiaka bo sam w domku siedze. zaczalem troche forum przegladac i mi sie smutno zrobilo i sie poryczalem ale nie przygarne wszystkich pieskow bo nie dam rady! nie cierpie byc bezradnym niestety pelno jest rzeczy na ktore nie mamy wplywu!

Link to comment
Share on other sites

A jak słyszę jeszcze od ludzi "po co to robisz, przecież wszystkich i tak nie uratujesz..." to już zupełnie mam załamkę. Tak jakbym kurna nie wiedziała:angryy: Jak wytłumaczyć, że uratowane jedno życie jest tak samo ważne jak tysiąc... Płakać się chce:shake:

Choleraaa!!!! I jeszcze wiecznie te sam problem- pieniądze, pieniądze, a raczej ten przeklęty ich wieczny brak:angryy: no i jeszcze ograniczona przestrzeń....

Link to comment
Share on other sites

Chyba mam dość wszystkiego...:-( Czuję się cholernie bezradna i wściekam się że nie mogę zrobić więcej:-( A do tego od jakiegoś czasu zdarzaja mi się same paskudne rzeczy... Ostatnio zepsuło sie auto ciotki i nie wiadomo, czy w ogóle jest sens je naprawiać, więc nie mamy transportu, ani dla psiaków, ani nie możemy nic przywieźć do sklepu... nie ma spacerów za miastem :placz: Wszystko inne też się sypie:shake:

Link to comment
Share on other sites

Ulvhedinn- trzymaj się dziewczyno, przyjdą lepsze dni, zobaczysz... choć wiem, ze to okropne miec poczucie, ze wszystko Ci się wali


[SIZE=4][COLOR=purple][B]Wrocławiu, obudź się, wrocławianie pomożcie Magdzie choćby w tych najprostszych rzeczach- przewozie rzeczy, zakupów ... czasem przewiezieniu zwierzaków na spacer!!!![/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Ulv, nie wiem czy to Cię akurat pocieszy, ale ja również od kilku dni mam głębokiego doła :shake:.
Ale popatrzmy wspólnie na to z innej strony... po odbiciu się od dna, może być już tylko lepiej :razz:.
Postaram się Tobie pomóc w miarę możliwości (odbierz PW).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Żeby tak można zasnąć i już się nie obudzić...[/quote]

A PO USZACH BYŚ NIE CHCIAŁA
nie mów tak nie pisz nie myśl
Uszy do góry jest listopad to minie

Aha tej maści nie mam ale mogę kupić ewentualnie przesłać na nią kaske (na razie na wiecej nie dam rady :oops: :oops: )

Link to comment
Share on other sites

Ulv, kochana moja.Wiem, że ci źle i cięzko, bo bez kasy ani rusz i jak się zostaje samym na placu boju to też źle:-(((
Pomyśl tylko, że ja właśnie wróciłam ze szpitala i mam chorobę do końca zycia, którą mogę zacząć leczyc dopiero za ok3 lata(brak srodków finansowych )
Nie jesteś sama.Pamiętaj.
Pamiętaj, że po każdej nocy wstaje dzień, po każdym deszczu świeci słońce i po każdej zimie jest lato.czekaj więc na to lato inłap promienie słońca na chmurnm niebie.
Głaski dla wszystkich zwierzów:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ulv! Czasami humor poprawiają najprostsze rzeczy - np. zakupy.
Wobec tego - oto prezent ode mnie - dla Ciebie ( poznajesz który??:evil_lol: ) - dla niewtajemniczonych - ten rudy! Jak już bedzie we Wrocku - pojedzie jutro, tak jak mówiłam - to dam znać i odbierzesz sobie - i aniołki dasz dla mnie.
[IMG]http://www.sobon.un.waw.pl/gallegroulv 006.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...