Jump to content
Dogomania

www.our-dogs.eu ktoś słyszał?


Paulina87

Recommended Posts

Jak dla mnie ewidentna ściema, taką stronkę to każdy sobie może zrobić. i fotki jakieś lipne. dobrze paulina że wspomniałaś o tym pozwoleniu, bo wielu ludzi o tym nie wie. zresztą pewnie mało kto pomyśli, żeby o coś takiego spytać jak widzi faceta z fajnym pieskiem proszącego o wsparcie. Swoją drogą to chamstwo w czystej postaci wykorzystywać szczerą chęć innych do niesienia pomocy dla własnej korzyści. gostek pewnie siedzi w domu i się śmieje z naiwności ludzi. Dlatego ja też nie wrzucam na ulicy .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam.

Jakiś koleżka-metaluch stoi z tym psem w centrum Olsztyna przy Liceum Ogólnokształcącym nr 1 na skrzyżowaniu Mickiewicza i Dąbrowszczaków.

To na pewno nielegal? Co to za pomoc zwierzętom, jak trzyma cały dzień Amstaffa na smyczy a ten leży na asfalcie w kagańcu?

Stoją podobno od kilku dni. To ten sam piesek, co na WWW.

Na pocztówce z przodu jest fotka w/w pieska, a z tyłu wielgachne napisy:

POMAGAMY PIESKOM
DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM
KTÓRZY SIĘ DOŁĄCZYLI

"HUNDESTIFTUNG"
FUR JEDE UNTERSTTZUNG
BEDANKEN WIR UNS HERZLICH

WE ARE HELPING DOGS
THANK YOU FOR BEING SO HELPFUL
-----------------------------------------
[url]www.our-dogs.eu[/url]

Zero konkretów, namiarów, niczego.

Link to comment
Share on other sites

Widziałam kolesia z tym lub podobnym astem [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/9296/asts.jpg[/IMG](foto ze strony jak w temacie) jakieś 2 tygodnie temu w Ostrowie w pobliżu deptaku. Oferował kartki czy coś takiego z wizerunkiem Papieża, a piechol kimał sobie na chodniku. Raczej to był ten sam, bo raczej mało widuję psów w tak oryginalnych kagańcach. Właśnie ten kaganiec rzucił mi się w oczy, facetowi się nie przyglądałam. Tak mi się skojarzyło, bo jakiś czas temu znajomy był w Ostrowie i w Rynku kupił kartę z psem od jakiegoś jegomościa w czarnej skórze z psem w ćwiekowanym kagańcu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina87']Chyba nie pozostaje nic innego jak tylko czekać na okazję jak znowu się gdzieś pojawią i powiadamiać policję i straż miejską.[/QUOTE]

no i się doczekałaś :)
Frotka zdążyła jednak szybciej znaleźć się tu :)
Ja zaczęłam pisać posta i dzieć mi się obudził i teraz wchodzę żeby dokończyć, a tu widzę posta Frotki :)

Tak jak pisze Frotka, :) dziennikarka dzielnie SAMA przeprowadziła akcje.... Od kilku dni miała ich na oku.... ale w finale sama musiała przeprowadzić tą całą "łapankę", bo nie było już nikogo z inspektorów....
W każdym razie należą jej się brawa, za odwagę i upór...
Psy niestety wyglądają dobrze ( nie można doczepić się do ich wyglądu.....), jedynie co, to ast bardzo ponoć boi się faceta.. wiecznie ma podkulony ogon.....
Zobaczymy czy po dzisiejszej akcji uda się coś zdziałać.....

Link to comment
Share on other sites

Super! Bo ja ostatnio w Ostrowie ich nie widziałam. Oby ta akcja doprowadziła do zamknięcia ich interesu.

W sumie jeszcze można na forach różnych miast pisać ostrzeżenie, wtedy więcej ludzi będzie wiedzieć o co chodzi i może zadziała gdy ich zobaczy.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

[quote name='carolinascotties']szkoda, ze nikt nie informuje policji, czy strazy...[/QUOTE]
Żałuję, że nie byłam świadkiem poczynań tego człowieka, bo znając kwestię i czytając wcześniej ten wątek na pewno bym odpowiednie służby zawiadomiła. O tym, że się ta "dobra duszyczka" ujawniła dowiedziałam się przypadkiem od osoby, która nie była w temacie zorientowana, ale zainteresowała się i sobie dłuższą chwilę tego pana i psa obserwowała. Pokazałam jej później wątek, stronkę, zdjęcia psa i wątpliwości nie ma.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wczoraj ten facet był znowu w Ostrowie. Było samo południe, ponad 30 stopni, a on z psem w zabudowanym kagańcu stał na słońcu. Zadzwoniłam po straż miejską, pan powiedział, że zaraz wyśle tam patrol. Nie wiem jak rozwinęła się sprawa bo ledwo żywa po wizycie w schronie spieszyłam się na autobus do domu.

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny, jak tylko spotkacie tego faceta to pytajcie się go o pozwolenie na zbiórkę od urzędu miasta ( takie pozwolenie musi być! ) i PRZY NIM dzwońcie na policje jeśli tego pozwolenia mieć nie będzie .. jeśli będzie próbował zwiać idźcie za nim i spiszcie tablice samochodu - bo skoro działa w różnych rejonach kraju to musi się jakoś przemieszczać... tego asta skądś kojarzę ... ale nie wiem skąd ...
Gościu to zwykły oszust - każdy normalny - legalnie działający - człowiek gdy robi stronę internetową ZAWSZE podaje do siebie kontakt. a to zbieranie pieniędzy przez niego to chyba nie PRZECIWKO nałogom a NA nałogi ... :diabloti:


Jeszcze co do pozwolenia to "formalnie" jest to tylko wiadomość do urzędu że takowa się odbędzie i poinformowanie policji i SM że w tych miejscach gdzie odbywa się zbiórka jest że tak powiem "zagęszczana obstawa" pilicji i SM. no ale to już nie dotyczy tematu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baronka23']dziewczyny, jak tylko spotkacie tego faceta to pytajcie się go o pozwolenie na zbiórkę od urzędu miasta ( takie pozwolenie musi być! ) i PRZY NIM dzwońcie na policje jeśli tego pozwolenia mieć nie będzie .. jeśli będzie próbował zwiać idźcie za nim i spiszcie tablice samochodu -[/QUOTE]

chyba nie doczytałaś... W krakowie go zatrzymali właśnie za to i co???? nic?? spisali na komisariacie??? i wypuścili...

Link to comment
Share on other sites

doczytałam doczytałam, chodzi mi o to że jak go będą tak ciągle spisywać to może odpuści ? może po x razach w końcu policja weźmie się za coś sensowniejszego niż bezcelowe łażenie po ulicach i kontrolowanie czy wszystkie krawężniki są tak jak były dwie godziny wcześniej ?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

przekazuję informację jaką dostałam na PW:

"Nie mogę się zalogować na to forum (nie dociera do mnie mail aktywacją z niewiadomych przyczyn) i przez to sama nie mogę wrzucić tej informacji. Proszę o zamieszczenie informacji że facet z amstafem i kartkami identycznymi z opisanymi na forum pojawił się w gdańsku (stoi z psem w samym centrum przy bramie na ul. szerokiej) i oczywiście dałam się na to nabrać... Pozdrawiam"

Link to comment
Share on other sites

Witam,
dzisiaj rano,ok 10 facet z huskym stał we Wrocławiu przy pasażu grunwaldzkim,od strony przejścia podziemnego.Zaczepił kilka osób,widziałam,że dają pieniądze.Podszedł do mnie,zaczął,że niby na karmę dla bezdomnych psów,itp,pytam skąd,on na to,ze z lublińskiego schroniska a we Wrocławiu tylko przejazdem.Zapachniało ściemą,nie dałam się nabrać,weszłam na forum i proszę,to nie pierwszy przypadek tylko jakaś bardziej zorganiowana grupa.Zawiadomiłam straż miejską ,fajnie by było,żeby miejscowi dziennikarze się zainteresowali,nagłośnili sprawę i ostrzegli ludzi przed oszustem.Może ktoś zna jakiegoś zaangażowanego?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...