Jump to content
Dogomania

www.our-dogs.eu ktoś słyszał?


Paulina87

Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam,

Niestety chyba obława z 10.11 nie przyniosła zamierzonego skutku.

Wczoraj na spacerze z chłopakiem (13.11.10), po wrocławskim Rynku, zostałam zaczepiona
przez kobietę z psiakiem (jakiś beżowy mieszaniec), że są z wrocławskiego schroniska i
maja kłopoty z karmą. Tak pomagam zwierzętom...dałam jej jakąś kasę, bo w moim
rodzinnym mieście starałam się angażować w powstanie schroniska, wiem jak ciężko jest
ze zdobyciem jedzenia.
Chłopak mi mówi (jak dostaliśmy cegiełkę), że coś to śmierdzi. Potem zobaczyliśmy
więcej ludzi z psami, trochę się uspokoiłam, pomyślałam, że jak ich jest więcej to musi
być jakaś zorganizowana akcja (nasze stowarzyszenie, tez takie robiło, nie wiem dlaczego dopiero
potem przyszło mi do głowy, że nigdy nie było to w takiej formie, mieliśmy dokumenty i
identyfikatory...).

Widziałam tych ludzi, te same psy, które opisywaliście. Amstek, husky...

Strasznie mnie boli, że policja/straż miejska nic sobie z tym nie robi.

Kraków/Opole/Wrocław/Poznań...oni naprawdę wyłudzają ogromne pieniądze.

Czy myśleliście, żeby zawiadomić media? Niestety, chyba tak jest, że jak się w telewizji coś pokaże to dopiero ktoś stara się coś z tym zrobić. A nawet jeśli nie, to można by ostrzec ludzi przed czymś takim, nauczyć o jakie dokumenty można prosić. Może jakaś "Uwaga", "Interwencja" by się tym zainteresowała?

Link to comment
Share on other sites

kilka dni temu będąc na rynku we Wwiu ten sam facet zbierał pieniądze
pies -ten asti koniecznie chciał mi dać pocałunek, przytulał się , facio opowiadał , że to pies wyrwany z walk , pokazywał bliznę na głowie......
my < stowarzyszenie help animals> mamy astke -powoiedziałam mu czy pomogą - kazał dzwonić i powiedział że zaopiekują sie natychmiast
miałam 50 zł i wyjął portwel, żeby mi wydać
byliśmy w szoku- nigdy nie udało nam się zebrać z 200 zł- facet wyciągnął plik 100 i 50 złtówek -tam mogło być z kilka tysięcy
będziemy mieli oko będąc tam na rynku
a astka< bo to sunia> bardzo przyjazna<

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witam, wczoraj też ich widziałam na rynku, też jacyś podejrzani mi się wydali, w sumie to nie wiem dlaczego, może dlatego że ten pies smutny mi się wydawał.Chciałam się dowiedzieć coś o tych psach, o tym co robią, to wymijająco odpowiadał.Powiedział tylko że mają 18 psów pod swoją opieką na Popowicach. Dzisiaj chciałam sprawdzić co na tej stronie www jest to wcale mi się nie włącza i przez google na ten wątek trafiłam.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Wczoraj,tzn.28.05.12 zbierali w Warszawie koło Dworca Centralnego. facet niby normalny, w sile wieku (30-40) z huskim w kagańcu. Wszystko niby z zewnatrz OK, rozdawał zdjęcia i nawet niezbyt napraszał sie na pieniądze, ale zapytany -wogóle nie umiał podać ani telefonu, ani adresu, a na fotce ze szczeniakiem labka niby napisał adres www, ale z takimi błędami że widac ze nigdy chyba z netu nie korzystał.....Zapytany, twierdził ze mają znalezione psy i całosc miesci się gdzieś na wschod od Wwy (niestety nazwy nie zapamietałam, cos w stylu jak Janów Podlaski..)...to tyle.
Strony wogóle nie znalazłam- pod zadnym adresem.....
Dałam jakies drobniaki...ciekawe czy jakiś czworonóg z tego skorzysta.....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...