Jump to content
Dogomania

www.our-dogs.eu ktoś słyszał?


Paulina87

Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Witam,
W sobote, 4.09, koles z amstaffem zbieral kase w Zielonej Gorze w trakcie winobrania. Dalem sie nabrac... mimo, ze nie daje z reguly kasy... ehh. Jak bede w miescie na dniach to rozgladne sie za tym delikwentem i powiadomie SM albo Pal licho te moje 2zl... szkoda psa.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

mnie taki facet zaczepił miesiąc temu przy przejściu podziemnym koło dworca-zresztą często mnie różni tacy zaczepiają,bo chodzę w glanach i moje ubrania to niekoniecznie niczym wycięte z żurnala z modą dla grzecznych dziewczynek-a to "e,siostro w klimacie kopsnij na jabola",zwykle ignoruję[bo idąc rynkiem z pracy potrafię być zaczepiona tak z 3 razy;///],tym razem też mnie zaczepił gościu z psem[zabijcie mnie,ale nie pamiętam czy to było astopodobne czy huskypodobne] i coś widzę że się dzięki temu nie dałam nabrać...
co do żebraków[bo tak ich trzeba nazywać!] którzy zbierają jedzenie jestem złośliwa-jesteś głodny?to rozumiem i im daję bułki,a dla piesów puchę karmy.bułki czy psiego żarcia nie da się wydać na jabole,a nuż-widelec pomagam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mnie dzisiaj zaczepił ten facet w Katowicach na stawowej. Jestem pewna , że to ten sam o którym mówicie bo też był z amstaffem swoja drogą ładnym i dał mi pocztówkę... I niestety piesek był bardzo smutny i jak go pogłaskałam to nawet nie podniósł głowy ani nie spojrzał tylko tak leżał...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[B]sayuri [/B]a co było na tej pocztówce? W sensie czy był np. adres strony internetowej albo nazwa fundacji czy cokolwiek?
Kurka ten facet dosłownie się teleportuje, aż chwilami mam wątpliwości czy to ten sam... Ja w każdym razie postaram się mu zrobić zdjęcie jeśli znowu pojawi się w mojej okolicy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina87']na pocztówce jest właśnie podana strona, która jest w tytule wątku[/QUOTE]
Dlatego pytam, żeby ustalić czy to ten sam. Ostatnio koleżanka pokazywała mi właśnie taką pocztówkę/kartkę (z jakimś tam czarnym pieskiem, buldogiem fr. chyba) i właśnie był ten adres strony. A "nabyła" ją we Wrocławiu w okolicach rynku. Gostek ma zasięg ogólnopolski można powiedzieć..

Link to comment
Share on other sites

Co do rasy do nie dam sobie ręki uciąć, ale na pewno czarny. Nie przyglądałam się, spotkałyśmy się przelotnie, a że ona wie, że jestem psiara, to się pochwaliła, że wspomogła pieski. Nawet nie prostowałam, że prawodpodobnie padła ofiarą oszusta :( Ale tak jak Graven pisze - warto gościowi trzasnąć fotkę. Nr do straży miejskiej mam w telefonie, więc jeśli kiedykolwiek się na niego napatoczę, to na pewno nie przejdę obojętnie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hej, koleś z brodą i karmelowego umaszczenia pieskiem w obroży z ćwiekami zbierał dziś pieniądze na rynku w Opolu, w okolicach empika. Pies wyglądał na biednego, koleś swoją gadką nawet zachęcił mnie i mojego chłopaka, mówił, że psy pomagają wyjść ludziom z uzależnień, że to właśnie tym zajmuje się jego organizacja. oczywiście daliśmy 10zł, jeszcze mówił, że co serce i może wydać (a w "sakiewce" miał dość dużo mońków). Również dostaliśmy pocztówkę z tym karmelowym pieskiem o smutnych oczach i link do strony, która nie działa. Czy to ten sam oszust? A może cała szajka? Jak go jutro zobaczę w Opolu to od razu dzwonię na policję po tym co się naczytałam w tym temacie.

Link to comment
Share on other sites

Nie daje sie pieniedzy nawet kiedy beda mieli legitymacje org prozwierzecej.Zeby zebrac pieniadze np.na org.czy schroniska nalezy miec zezwolenie od burmistrza itd.Puszka musi byc zaplombowana i umieszczona np.przy kasach ,bankach .Nalezy na zyczenie okazac dokument ,zgode od wladz miasta ,gminy ,ze wolno zbierac pieniadze.
Do moich drzwi pukaja i zbieraja np.na cyrkowe zwierzata pieniadze.jak zamiast pieniedzy chce dac dla zwierzat warzywa to sie juz nie pojawiaja.To sa zwykli oszusci naciagacze.:mad:

Link to comment
Share on other sites

10 listopada 2010 roku inspektorzy TOZ Wroclaw zorganizowali zasadzke na osoby, ktore zbieraja na wroclawskim Rynku. 7 funkcjonariuszy strazy miejskiej oraz polcja udzielaly nam asysty :eviltong::evil_lol: osoby zbierajace pieniadze zostaly spisane. TOZ bedzie staral sie o zdobycie ich danych oraz nagrania z monitoringu, nastpnie sprawa zostanie skierowana do Naczelnika Urzedu Skarbowego oraz na policje, a nastepnie do prokuratury pod zarzutem wyłudzania pieniedzy na prywatne cele.:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mateo93']10 listopada 2010 roku inspektorzy TOZ Wroclaw zorganizowali zasadzke na osoby, ktore zbieraja na wroclawskim Rynku. 7 funkcjonariuszy strazy miejskiej oraz polcja udzielaly nam asysty :eviltong::evil_lol: osoby zbierajace pieniadze zostaly spisane. TOZ bedzie staral sie o zdobycie ich danych oraz nagrania z monitoringu, nastpnie sprawa zostanie skierowana do Naczelnika Urzedu Skarbowego oraz na policje, a nastepnie do prokuratury pod zarzutem wyłudzania pieniedzy na prywatne cele.:mad:[/QUOTE]
uda im się odebrać psy i zakazać posiadania jakichkolwiek zwierząt?

Link to comment
Share on other sites

nie ma podstaw żeby odebrać im psy, są zadbane i ładnie wyglądają więc tutaj nic nie da się zrobić...
podejrzewam że tak
1 koleś chodzi z biszkoptowym grubym amstafem, z kagańcem na pyszczku z ćwiekami,
2 koleś chodzi z huskym, też kaganiec na pyszczku

1 koleś jest otyły, ma łysawą głowę, wygląda jak żul, rozdając swoje kartki na których jest zdjęcie amstafa, mówi "Zapraszam przyjaciół zwierząt".
drugi koleś w okularkach, też jak żul, starszy, z brązowo - siwymi włosami.
Czasami towarzyszą im jakieś babki, ale nie potrafię ich za bardzo opisać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...