Jump to content
Dogomania

Jazz nie ma szans na adopcję! jest już u Wiosny. Nadal prosimy o deklaracje...


Madziek

Recommended Posts

21.01.2011 update
Najnowsze zdjęcia Jazzika można zobaczyć w poście #285 (s.12)

[B]Ze względu na sytuację u AlinyS, Jazz od 29.05.2010 jest w hoteliku u Wiosny. [/B]
[SIZE=3][B][COLOR=red][U]Prosimy o pomoc finansową ![/U][/COLOR] miesięczny koszt utrzymania Jazza w hotelu to [COLOR=red]300 zł [/COLOR](10 zł/dzień) [/B]
[B]Potrzebujemy deklaracji stałych i wpłat jednorazowych oraz bazarków.
Bardzo prosimy o pomoc! [/B][/SIZE]

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jazz'a zabraliśmy ponad pół roku temu ze schroniska w Tomaszowie Mazowieckim. Był tam niezauważalny, bo nie wychodził wcale z budy. Powiedział nam o nim weterynarz i wskazał boks, w którym mieszkał. Zobaczyliśmy tylko przerażone oczy i kawałek szorstkiego pyszczka w głębi budy. On nie miał żadnej przyszłości w tym schronisku. Zabraliśmy go do Opola. Od tamtej pory jest w hoteliku przy schronisku, ale wciąż jest "psem nieadopcyjnym"...

Jazz nie chodzi na smyczy, nie daje się dotknąć, ucieka przed obcymi, na widok osób, które zna cieszy się, lecz zachowuje odpowiedni dla siebie dystans.

U nas jest bezpieczny, bo jest w kojcu z jednym psem, a nie czterema, jak w Tomaszowie. Codziennie jest wypuszczany z boksu i może wesoło biegać przez kilka minut. Ostatnio pierwszy raz zaryzykowałam i wzięłam go poza ogrodzony teren - jego kolega z boksu Emir szedł na smyczy, a Jazz biegał entuzjastycznie wokół nas. Nie próbował uciekać, nie oddalał się za bardzo. Trzymał się Emira tak jak zawsze - z psami Jazz ma świetny kontakt, jest uległy, nie wszczyna bójek, za Emirem pójdzie wszędzie. Ludziom nie ufa i boi się. Na szczęście w sytuacjach, kiedy jest przyparty do muru (np. szczepienie) nie broni się, jedynie próbuje stać się malutki i niewidzialny.

Nikt nie zechce takiego psa, bo ludzie chcą mieć wiernego przyjaciela albo przynajmniej stróża domu, a Jazz nie spełnia ani jednej ani drugiej funkcji... z resztą komu oddać do adopcji psa, który nawet nie chodzi na smyczy?

[U]Jazz ma miejsce w hoteliku u Jamora NA JUŻ !!! ma tam szanse "wyjść na prostą" i głęboko wierzę, że jamor zrobi z niego psa "bardzo adopcyjnego" ;-)[/U]

[U][B]ZMIANA PLANÓW - Jazz pojedzie jednak do domowego hoteliku do AlinyS[/B][/U] - [U][B]koszt miesięczny 350 zł[/B][/U]

[SIZE=4][COLOR=#ff0000]Potrzebujemy deklaracji i jednorazowych wpłat, żeby opłacać hotelik :modla: :modla::modla: :help1::help1::help1::help1:[/COLOR][/SIZE]

konto:

[SIZE=4][B][COLOR=#9932cc]FUNDACJA FIOLETOWY PIES
ul. Jana Bytnara Rudego 21B/901
45-265 Opole

LUKAS BANK S.A. 96 1940 1076 3046 8481 0000 0000
z dopiskiem "darowizna na Jazz'a od (nick)"

[/COLOR][/B][/SIZE][COLOR=DarkOrchid][/COLOR]
[IMG]http://img709.imageshack.us/img709/1412/dsc0211resize.jpg[/IMG]

[IMG]http://img39.imageshack.us/img39/1793/dsc0210resized.jpg[/IMG]

[IMG]http://img25.imageshack.us/img25/7845/dsc0196resize.jpg[/IMG]

[IMG]http://img695.imageshack.us/img695/9047/dsc0208resize.jpg[/IMG]

[IMG]http://img25.imageshack.us/img25/9959/dsc0198resize.jpg[/IMG]

[IMG]http://img25.imageshack.us/img25/2836/dsc0200resize.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE=1][B][COLOR=#9932cc]
[COLOR=Black][U][COLOR=Red]DEKLARACJE STAŁE[/COLOR]:[/U]
Basia1968 30 zł
Ciotka E. 10 zł
-----------------
[COLOR=Blue]razem: 40 zł[/COLOR]

[U][COLOR=Red]JEDNORAZOWE:[/COLOR][/U]
Poker 30 zł
Oczka_ 50 zł
managua 50 zł
GrubbaRybba 20 zł
p. dr Bożena 100 zł
---------------------
[COLOR=Blue]razem: 260 zł[/COLOR]
[/COLOR][/COLOR][/B]

[B][U][COLOR=DarkOrchid]WPŁATY:[/COLOR][/U]
20 zł GrubbaRybba
10 zł Ciotka E.
50 zł _Oczka
50 zł Managua
100 zł p. dr Bożena
100 zł irenaka (bazarek śpiworkowy)
200 zł malibo57 (bazarek śpiworkowy)
126,75 zł Nusiaija (bazarek)
60 zł Basia1968 (styczeń i luty)
10 zł Ciotka E.
----------------------
[COLOR=DarkOrchid]razem: 726,75 zł[/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=1]
- 350 zł hotel kwiecień
[/SIZE] [SIZE=1][COLOR=DarkOrchid][B]razem: 376,75[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=1]
- 350 zł hotel maj
[/SIZE] [SIZE=1][COLOR=DarkOrchid][B]razem: 26,75 zł[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=1]
[B]+ 20 zł Ciotka E. (kwiecień i maj)[/B]
[/SIZE] [SIZE=1][COLOR=DarkOrchid][B]razem: 46,75 zł
[SIZE=3]
[/SIZE] [/B][SIZE=2][COLOR=black][SIZE=3][U][B]Nowe rozliczenie:[/B][/U][/SIZE]
powyższe rozliczenie było zrobione do momentu, kiedy Jazz był jeszcze u AlinyS (czyli do końca maja).
Obecne rozliczenie będzie prowadzone od tego momentu, ponieważ koszt hoteliku u wiosny (od 1.06.2010 do 31.12.2010) wynosi: [SIZE=3][U][B]2140 zł[/B][/U][/SIZE]
Wpłat było łącznie: [B][U][SIZE=3]80 zł[/SIZE][/U][/B] (wszystkie od Ciotki E [SIZE=1][za czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień i styczeń] [/SIZE]której serdecznie dziękuję za regularne wpłaty i pamięć o Jazzie :loveu:)
Już raczej nie uda się "załatać tej dziury", dlatego postanowiłam z nowym rokiem robić nowe, regularne rozliczenie.
A więc:

wpłaty:
[B]+ 10 zł Ciotka E (styczeń)
+ 15,50 zł (bazarek z bluzkami)
[COLOR=darkorchid]razem: 25,50 zł
[COLOR=black]- 310 hotel styczeń
[COLOR=darkorchid]razem: - 284,50 zł[/COLOR]
[/COLOR][/COLOR] [/B] [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

jestem,śliczny psiak.Ja mam obecnie na DT Tami, która zachowywała się podobnie jak Jazz, po 7 tygodniach pobytu u nas , następuje powolna ,ale zmiana w dobrym kierunku.
Oba psiaki musiały zaznać wiele zła od człowieka.
Nie mam teraz kasy, bo mam Tami, a jej zdrowie wymagało bardzo dużo funduszy i wspomagam się bazarkami, no i mam już dużo zobowiązań stałych.
Jak mi się zwolią środki po jakimś psie, to przerzucę je na Jazza, a teraz mogę wpłacić jednorazowo 30 zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia1968'][B]Ocelot[/B] ja deklaruję 30 zł - więcej nie dam rady /na razie/ wpłace pod koneic miesiąca po tzw. wypłacie[/QUOTE]
Basiu to dużo:)
z wpłatą się na moment wstrzymaj, bo myślę, że pieniążki na konto Fundacji Fioletowy Pies. Madzia poda.

Link to comment
Share on other sites

Magda już wstawiła numer konta w pierwszym poście. ;)

Kurka wodna ale biedak. Dlaczego ludzie są tacy nieludzcy i niezwierzęcy... :shake:

W tym miesiącu wsparłam już jednego psiaka. Ale w lutym postaram się coś przelać. ;) A na razie to będę podnosić biedaka... :oops:

Link to comment
Share on other sites

Piękny pies! Przepiękny!
Dla podtrzymania na duchu pozwolę sobie przytoczyć historię innego psa.
Wejdźcie na wątek Pyzy z mojej sygnatury i na pierwszej stronie jest napisane jaki to był pies. Był.... Bo w tej chwili jest to bardzo radosny, merdający ogonkiem kanapowy pupil, który domaga się pieszczot i podstawia się pod mojego psa żeby to własnie ją głaskać. Na moje przyjściue do domu reaguje nieposkromioną radością, piskiem, bieganiem w kółko i skakaniem na kolana...
Tak więc wszystko jest możliwe... Potrzeba tylko miłości i cierpliwości. Jazzowi też się uda!

Link to comment
Share on other sites

Kurczę, niewiele mogę narazie... W domu mam właśnie takiego dzikuska złapanego w lesie, a to skarbonka bez dna.
Jednak na pocieszenie wstawiam jego wątek.
[url]http://www.dogomania.pl/threads/176306-MaA-y-DZIKUSEK-zA-apany-Jednak-co-dalej-POMA-A-CIE-szukaAE-DOMU[/url]
Dzikus, zwany obecnie Łolim robi ogromne postępy. Jeszcze 3 tygodnie temu mieszkał w lesie (gdzie się prawdopodobnie urodził) i nie było szans nawet na jego dotknięcie. Teraz śpi w domu przy kominku, podchodzi do człowieka, dał sobie założyć obrożę i choć daleko mu jeszcze do domowego pieszczocha, zmienił się nie do poznania. Zresztą zobaczcie sami.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...