Jump to content
Dogomania

Jazz nie ma szans na adopcję! jest już u Wiosny. Nadal prosimy o deklaracje...


Madziek

Recommended Posts

  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Już jestem. Kochane dzięki, że pamiętacie o Jazziku.

U Jazza bez zmian. Jak tylko mogę to zabieram go razem z Emirem na spacer. Emir biega wtedy na wyciąganej smyczy, a Jazz jak jego satelita krąży wokół ;-)
Muszę następnym razem wziąć na spacer aparat, żeby Wam pokazać jacy oni są wtedy zadowoleni :-)
Jazz bardzo cieszy się na te spacer, ale dalej nie potrafi się przełamać, żeby podejść do mnie blisko - zawsze zachowuje taki dystans, żeby polizać mnie po palcach wyciągniętej ręki i móc w każdej chwili zwiać.

No i poprawiłam już rozliczenie, bo jakoś tak dziwnie mi też wychodziło, że 30 + 10 to jest 40 ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Franca81']superowo Madziu ze sie odezwalas :) vzy Emir ma watek? jak tak to poprosze o linka :)[/QUOTE]
Oj Emirek ma bardzo długo już wątek..., oto on
[url]http://www.dogomania.pl/threads/111587-EMIR-pies-w-typie-MANCHESTER-TERIERA-mA-ody-zdrowy-Czeka-juA-1-5-roku-OGA-OSZENIA[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']właśnie. Bywają dni kiedy ciężko.... zajrzeć.[/QUOTE]

oj to prawda.... czasy z wiekiem coraz mniej a na emeryturze to czas może i bedzie ale wzrok i kości nie te by przesiadywać na kompie. Na emeryturze to na gg bedę zagadywać do rówieśniczek czy wybierają sie na mszę. Już nie bedzie siedzenia w oknie czy plotkowania pod klata. Będzie to wszystko ale na gg. ;)

Link to comment
Share on other sites

No ja już powolutku dobijam do 30 (jeszcze rok). Więc to już nie będzie "naście" i nie będzie to też "dzieścia" a będzie "dzieści" ... Okropnie to brzmi... No ale zawsze lepiej niż "dziesiąt"....

A dzieciaków (szkodników) się jeszcze nie dorobiłam ani psowatych też nie (bo Kacper i Sato już za TM) :( Całe szczęście że kot mi został. Ale i on się sypie (na szczęście sierść "zimowa").

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Franca81']uuuuuuuuuups :-?:ices_bla:To walnęłam gafę.... :siara:

No dobra ale prawie 30 na karku i nie zapsowiała? :shake: Że nie dzieciata to ok :diabloti: ale za stara już jestem by psa nie mieć.... :evil_lol:[/QUOTE]
Powiedzmy, że młoda duchem się czuję i zapominam , że dwudziestu-kilku nie mam: ) I to nawet za często:):):):)
Też tak myślę,że pies to koniecznie:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...