Jump to content
Dogomania

Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!


Energy

Recommended Posts

[quote name='terierfanka']Uprzejmie donoszę, że [B]pudliszon nr 6 z postu 4[/B] pojechał dziś do swojego domku :multi:

w drodze ze schronu:
[IMG]http://img233.imageshack.us/img233/1692/dscn8777y.jpg[/IMG]

[/QUOTE]

jak mial na imię, bo nie umiem odnaleźć w moich ogłoszeniach

Link to comment
Share on other sites

[B][U][SIZE=2][COLOR=#ff0000]INFORMACJE OBOWIĄZKOWE:[/COLOR][/SIZE][/U][/B]


[LIST]
[*][B][SIZE=2][COLOR=red]Imię: [/COLOR][/SIZE][/B][B]G[/B][B]abi[/B]
[*][B][SIZE=2][COLOR=red]Wiek: [/COLOR][/SIZE][/B][B]8 lat[/B]
[*][B][SIZE=2][COLOR=red]Płeć: [/COLOR][/SIZE][/B][B]suka[/B]
[*][SIZE=2][COLOR=red][B]Kastracja/sterylizacja:[/B] [/COLOR][/SIZE][B]tak[/B]
[*][B][SIZE=2][COLOR=red]Wielkość: [/COLOR][/SIZE][/B][B]średnia [/B]
[*][SIZE=2][COLOR=red][B]Kontakt w sprawie adopcji:[/B] [/COLOR][/SIZE][B]605060617, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B]
[*][SIZE=2][COLOR=red][B]Miejsce pobytu: [/B][/COLOR][/SIZE][B]BDT -Kaja69 okolice Włocławka[/B]
[*][SIZE=2][COLOR=red][B]Zdjęcie[/B] [/COLOR][/SIZE][B]czarna z białym krawacikiem[/B]
[*][SIZE=2][COLOR=red][B]Podstawowe informacje o zachowaniu: [/B][/COLOR][/SIZE][B]bardzo spokojna i bezproblemowa, utrzymuje czystość [/B]
[*][SIZE=2][COLOR=red][B]osoba zgłaszająca psa na wątek: [/B][/COLOR][/SIZE][B]toyota[/B]
[/LIST]

[U][COLOR=sienna][B]Informacje dodatkowe:[/B][/COLOR][/U]

[LIST]
[*][COLOR=sienna][B]Odrobaczenie:[/B] [/COLOR][B]tak[/B]
[*][COLOR=sienna][B]Szczepienia: [/B][/COLOR][B]tak, wścieklizna [/B]
[*][COLOR=sienna][B]Problemy zdrowotne:[/B] [/COLOR][B]nie [/B]
[*][COLOR=sienna][B]Inne problemy[/B] (np. behawioralne): [/COLOR][B]bezproblemowa[/B]
[*][COLOR=sienna][B]Kontakt z innymi psami/dziećmi/kotami[/B]: [/COLOR][B]pozytywnie nastawiona do wszystkich [/B]
[*][B][COLOR=sienna]Link do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227313-Gabi-pudelka-na-wpół-łysa-na-wpół-zdredziała-z-guzem-potrzebuje-na-operację[/URL][/COLOR][/B]
[*][B][COLOR=sienna]Krótki opis[/COLOR][/B][B][COLOR=sienna]: [/COLOR][/B][B]radosna, bezproblemowa i spokojna sunia jeszcze przed fryzjerem[/B]
[/LIST]
[B]
[IMG]http://img513.imageshack.us/img513/597/dsc06702n.jpg[/IMG][/B]

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny potrzebuje waszej pomocy. Chcielibyśmy dać dom Sasanowi z Raciborza ale teraz ślub później podróż poślubna.. Chłopaka moglibyśmy przyjąć dopiero we wrześniu :( a boje się ze do tego czasu zaginie bez wieści... Jesteśmy gotowi płacić za jego utrzymanie u kogoś bo juz ledwo dajemy rade z jednym psem na placu budowy a rodzice u których pomieszkujemy są antypsi.. Potrzebuje pomocy w wyciągnięciu go ze schronu i umieszczeniu go w jakimś DT.... Pomożecie? Nie wiem czy nasze możliwości 300zl miesięcznie to nie za mało i czy w ogóle da rade tak to przeprowadzić ?

Link to comment
Share on other sites

Właśnie słyszałam ze tam jest tragicznie do tego ta mala klatka... Jeśli charakter ma pudlowy to potrzebuje człowieka i ruchu.. Mieliśmy się w sierpniu rozejrzeć za szczeniakiem z hodowli ale jak go zobaczyłam... Nawet tz się przejął a on nie z tych co rzucają się do pomocy.. Tylko właśnie.. Na czas naszego wyjazdu daliśmy robotnikom wolne bo bez nadzoru i tak nic by nie robili wiec po powrocie trzeba będzie ruszyć z kopyta... Wg planu do sierpnia powinniśmy skończyć ale panom trzeba patrzeć na ręce bo znów będą mieli opóźnienia jak odpuścimy...

Tak o dużego białego. Podobno jeszcze tam siedzi.

Link to comment
Share on other sites

dzwoniłam do schroniska, wg pana jest to czysty chart afgański! wg pana i wyglądem i charakterem nie odbiegający zbytnio od wzorca, nie pudel... jest łagodny, dogaduje się z sąsiadami i opiekunami.... czy ktoś mieszka w okolicy i może tam skoczyć i porobić lepsze foty? jeśli to afgan to trzeba go zgłosić do ludzi od chartów... ja rasy nie znam, jednak wiem, że z chartem mogę nie podołać, o ile dla pudla/mieszanki pudla jestem w stanie zapewnić odpowiednią dawkę ruchu o tyle obawiam się chartów, tak jak nie zdecydowałabym się na mieszankę malamuta czy border collie tak i na charta... nie o to chodzi żeby go męczyć u mnie z za małą dawką ruchu - nie mam tyle przestrzeni żeby mógł się wybiegać, przestrzeń mam na polach a tam bałabym się puścić charta :( Lennego puszczam, ale jest karny, a z karnością u chartów jest ciężko...
Psisko ma straszne kołtuny i jak wróci żona kierownika to mają go ogolić.


Charciarze zajęli się już Sasanem, tj znaleźli DT i będą go wykupywać :)

Edited by sachma
Link to comment
Share on other sites

[quote name='sachma']Dziewczyny potrzebuje waszej pomocy. Chcielibyśmy dać dom Sasanowi z Raciborza ale teraz ślub później podróż poślubna.. Chłopaka moglibyśmy przyjąć dopiero we wrześniu :( a boje się ze do tego czasu zaginie bez wieści... Jesteśmy gotowi płacić za jego utrzymanie u kogoś bo juz ledwo dajemy rade z jednym psem na placu budowy a rodzice u których pomieszkujemy są antypsi.. Potrzebuje pomocy w wyciągnięciu go ze schronu i umieszczeniu go w jakimś DT.... Pomożecie? Nie wiem czy nasze możliwości 300zl miesięcznie to nie za mało i czy w ogóle da rade tak to przeprowadzić ?[/QUOTE]

Za 300zl miesiecznie to sa DT, mam jeden w Pruszkowie, dobre warunki. Moze jest miejsce bo dwa psiaki odeszly za TM.Monika prowadzi to DT.

Link to comment
Share on other sites

nie, dziś dzwoniłam, pies jest w schronie.

[QUOTE][TABLE]
[TR]
[TD]2012-05-25, 15:55 [/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="colspan: 2"][HR][/HR][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="colspan: 2"]Sprawa jest aktualna. Jeśli ma być wykastrowany, to musimy poczekać jeszcze ok. 2 tyg. Wykup Sasana będzie kosztował 67zł. Smarkacz gryzie personel i ma włos w okropnym stanie. Będzie przy nim sporo roboty. Do schroniska mamy dzwonić za tydzień.
Chłopak ma wstępnie zapewniony DT,ale potrzebne wsparcie w postaci karmy,zwrot za weta i za benzynę,aby go do DT przywieźć
Każde wsparcie finansowe,albo żywnościowe mile widziane,smycz i obrożę bedzie miał ode mnie ( z naszych charcich zapasów)[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[/QUOTE]

dziwne, że facet w schronie mówił mi dziś że to spokojny i nie agresywny pies...

Link to comment
Share on other sites

Sasan to afgan.Pisałam do schroniska wkrótce po tym jak pojawiła się informacja o nim na stronie schroniska.
Pies nie ma tatuażu,uważany jest za dominanta i agresora,bo łapie opiekunów za ręce.....a wg mnie jest to agresja lękowa,moja jedna afganka taką miała jak się u mnie pojawiła .
Najpierw było 15 dni kwarantanny,potem okazało się że wydają tylko po kastracji i procedury trwaja 40 (!!) dni.Ostatnia wersja jest taka,że sprawa aktualna,ale jak chcemy aby schron wykastrował psa to trzeba czekać ok 2 tygodni - termin na dniach.
Chciałam psa zarezerwować,ale odpisali mi,że nie można.
DT trzyma rękę na pulsie,a właściwie na telefonie ;)
Ja już nie piszę,aby nie było zbyt wielu chętnych i łatwiej można go było wreszcie wyciągnać.

Włos ma w tragicznym stanie,ale DT ma maszynke dla psów i w ciągu godziny zamieni go w "uroczego saluka"

Link to comment
Share on other sites

Ok to może już oficjalnie powiem, że koniec sierpnia/początek września będziemy chcieli przygarnąć pudla.
Płeć i kolor nie istotny, wiek do 4lat, najchętniej juz po sterylce/ kastracji.
Wizyty przed i po adopcyjne jak najbardziej.
Psisko od 35cm w kłębie w górę. Jak najbardziej przypominający pudla.
wymagamy akceptacji innych psów i sprawności fizycznej. (chodzi o to żeby podołał całodniowym wycieczkom)

Lenny potrzebuje kumpla i chcemy mu go sprawić, przy okazji pomagając. Jakby był jakiś pies spełniający nasze wymogi to pamiętajcie o mnie ;)

Link to comment
Share on other sites

Nie wydali nam Sasana :(
Wczoraj DT dzwonił i psa można było w każdej chwili obejrzeć i zaadoptować,bez kastracji.Termin odbioru psa został ustalony na niedziele.
Dziś koleżanka dzwoni i......wieczorem Sasana wykastrowali!! Przed 11 czerwca nie mamy po co dzwonić,bo przeciez szwy trzeba zdjąć wrrrr...
Dodatkowo koleżanka dowiedziała się,że psa nie dostaniemy przed......25 czerwca,bo najpierw wet schroniskowy ma urlop,potem kierownik.......a charciol siedzi i obrasta filcami ,boimy sie aby mu sie odparzenia nie zrobiły i nie daj Boże jakies muchy nie zalęły,afgana trzeba czesać!!
Czy ktoś ma tam chody,kto mógłby nam pomóc wyciągnąć Sasana,wszystkie koszty zwrócimy......bardzo proszę

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...