Jump to content
Dogomania

1 - 2 Maj BAR, PETROVAC - 3 championaty


narisowa

Recommended Posts

[quote name='LadyDobermann']to co oni pisza to jedno a to jak jest sie na miejscu to drugie,
ja bylam rok temu w bulgari w sofii na podwojnym cacibie i z tej wystawy przywiozlam ch bg, grand bg i balkan ch za 2 cace - roznie jest i tak na prawde nie dojdziemy co w danym momencie trzeba miec na championa[/QUOTE]
interesujący kraj...hi,hi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Jagoodka'][B]narisowa[/B] rozumiem, że się wybieracie?
Z Narikiem, czy z Woodym? Może my też pojedziemy? Pogadamy w podróży do Kowna :)
MAcie juz jakies namiary na noclegi?[/QUOTE]

nie jedziemy. narik wszystko ma, a z młodym na łódż chyba uderzę, bo na VIII samych zagraniczniaków dali :)
zobaczymy jak się sytuacja rozwinie, bo taki maraton jest też w sierpniu w macedonii.

Link to comment
Share on other sites

:evil_lol:No nie bardzo chce mi się wierzyć, że z podwójnej Cacibówki w Bułgarii można przywieżć Ch.BG, Grand Ch,BG, a tym bardziej Ch.Bałkanów (muszą być 3 championaty z 3 państw), Ja byłem ostatnio na 3 Cacibówkach i 1 Cacówce. To wiem jak to jest i co można przywieżć, nie jest tak łatwo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CAPRIO']:evil_lol:No nie bardzo chce mi się wierzyć, że z podwójnej Cacibówki w Bułgarii można przywieżć Ch.BG, Grand Ch,BG, a tym bardziej Ch.Bałkanów (muszą być 3 championaty z 3 państw), Ja byłem ostatnio na 3 Cacibówkach i 1 Cacówce. To wiem jak to jest i co można przywieżć, nie jest tak łatwo.[/QUOTE]

[FONT=Century Gothic][COLOR=Navy]Sama nie wierzyłam, ale jednak to prawda. Dzisiaj dostałam meila z Czarnogóry:
[/COLOR][/FONT]
[quote][FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Verdana][SIZE=3]Kennel club Montenegro in cooperation with Bulgarian Republican Federation of Cynology and Kennel Assocation of the Republic Macedonia organizes for you a very interesting program for the holiday in May this year. [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#ff0000][B][FONT=Verdana][SIZE=3]I[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=3]n only two days you will have a chance to win the candidacy for the inter champion and three different championships - of Montenegro, Bulgaria and Macedonia. [/SIZE][/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][FONT=Arial][SIZE=2][SIZE=3][FONT=Arial][SIZE=2]Namely, on May 1st in Bar at 09.00am, we are organizing an International Dog Show which will be held in park of Hotl ‘Sidro’ . When this dog show finishes another dog show is organized at the same place at 16.00 CAC Bulgaria where you can achieve a condition for gaining the title 'CH of Bulgaria' with 1 x CAC.
The next day in Petrovac, which is 21km away from Bar, there will be another dog show CAC Petrovac, at 09.00 which will be held in football stadium. By gaining 2 x CAC (CACIB Bar and CAC Petrovac), you gain the condition for the CH of Montenegro. And finally, at the end of that day at the same place at 13.00 there will be organized CAC Macedonia where you can also gain the CH of Macedonia with 1 x CAC.[/quote][/SIZE][/FONT]
[/SIZE][/SIZE][/FONT][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo'][FONT=Century Gothic][COLOR=Navy]Sama nie wierzyłam, ale jednak to prawda. Dzisiaj dostałam meila z Czarnogóry:
[/COLOR][/FONT]
[/QUOTE]

na majowych wystawach można złapać ch bg, ale rzecz raczej się tyczyła 2 x cacib w sofii - to inna sprawa ;)
normalnie w czarnogórze do championatu 2 x cac, a w bułgarii jak się robi wystarczy 1 cac. chodzi oto, że te 3 kraje mają podpisane porozumienia i jak się jedzie do jednego z nich na maraton, to jest nazwijmy to promocja i pozostałe 2 championaty można zrobić za 1 cac

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blaira']Czy w takim razie ktoś planuje jechać?
Widzę że dość ciekawie się zapowiada i chętnie skorzystałabym i bym pojechała :-) Jakieś miejsca wolne?[/QUOTE]

Wybieramy się ale w sumie na tydzień, jeśli była byś chetna to proszę bardzo na e-meil( [email][email protected][/email]) Wybieramy się z shih tzu i kolezanka z yorkiem- suczka, ja też z dziewczynami.

Link to comment
Share on other sites

Hej, ja mam wilczaki, chcialabym pojechac z jednym, jestem z okolic Piotrkowa, czy stad bedzie organizowany jakis transport, czy moze moglabym gdzies dojechac i sie zabrac? Ja moge bez problemu nocowac w namiocie z psiakiem. Psiak bez konfliktowy, choc nie najmniejszy. Ladnie znosi podrozowanie.
Moje glowne pytanie: jaki jest mniej wiecej przewidziany koszt? I kto byl czy mglby opisac jak tam jest? Jest czas na jakies pospacerowanie, zwiedzenie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shaluka']Hej, ja mam wilczaki, chcialabym pojechac z jednym, jestem z okolic Piotrkowa, czy stad bedzie organizowany jakis transport, czy moze moglabym gdzies dojechac i sie zabrac? Ja moge bez problemu nocowac w namiocie z psiakiem. Psiak bez konfliktowy, choc nie najmniejszy. Ladnie znosi podrozowanie.
Moje glowne pytanie: jaki jest mniej wiecej przewidziany koszt? I kto byl czy mglby opisac jak tam jest? Jest czas na jakies pospacerowanie, zwiedzenie?[/QUOTE]
Ja mogę napisać Ci jak to na naszych wyjazdach bywało. Zatrzymywaliśmy się co jakiś czas na wysikanie psów i siebie. te wyjścia byly dostosowane do potrzeb. Już mamy nawet znajome stacje paliw na których sie zatrzymywaliśmy.
A na miejscu - to zależy gdzie jest wystawa. jak w centrum miasta to można samemu od razu pospacerować a jak dalej od centrum to zawsze staramy sie pozwiedzać choć trochę. Najłatwiej oczywiście to robić na maratonach - jak sie jest dłużej w jednym miejscu. Wtedy jest dużo wiecej możliwości. A ceny i cala reszta? najlepiej pytaj bezpośrednio organizatorow. To jest mail
[email][email protected][/email]
A zawsze po drodze możesz się dosiąść w umowionym miejscu. Zaden problem.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

no i ja pojade z Felcia po chmpionaty i z Aurorka - 3 mce po pucharki jakies, mam nadzieje ze tam dają jakieś pamiątki bo w moldawii to nawet za 2 i 3 miejsce na grupie nic nie dali Co prawda nic nie rozumiem ale bym chętnie pojechała. MACIE moze jakis link do strony na ktorej sie mozna zarejestrowac?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...