Jump to content
Dogomania

1 - 2 Maj BAR, PETROVAC - 3 championaty


narisowa

Recommended Posts

1 maja - cacib bar, cac bułgarii
2 maj - cac petrovac, cac macedonii

do zdobycia 3 championaty: za 2 x cac - ch czarnogóry, 1 cac - ch bułgarii, 1x cac ch macedonii, być może jeszcze balkan champion, ale nie jestem pewna.

zgłoszenia do 10 kwietnia na adres
Miodrag Vretenicic Zupci 64 85000 Bar Crna Gora
fax: +382 30 23 306
e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
opłaty:
50 euro za cacib i cac czarnogóry, championat 30 euro,
30 euro cac bułgarii , chmpionat 40 euro
30 euro cac macedonii, 40 euro za championat
sędziowie

[B]CACIB BAR 01.05.2010. [/B]

I FCI GRUPA
Gabriel Stibel (MKD)
Miodrag Vreteničić (MNE)

II FCI GRUPA
Nebojša Nedeljković (SRB)
Vojislav Brajović (MNE)
Nikola Sjekloća (MNE)

III FCI GRUPA
Zsolt Lokodi (RO)

IV FCI GRUPA
Miodrag Vreteničić (MNE)

V FCI GRUPA
Vojislav Brajović (MNE)
Zsolt Lokodi (RO)

VI FCI GRUPA
Videnović Vladimir (SRB)

VII FCI GRUPA
Zoran Marković (SRB)

VIII FCI GRUPA
Alexey Belkin (RUS)
Miodrag Vreteničić (MNE)

IX FCI GRUPA
Kornelia Butrimova (LT)

X FCI GRUPA
Vojislav Brajović (MNE)
Alexey Belkin (RUS)


[B]CAC BUGARII 01.05.2010.[/B]

Kamen Litov (BUL)
Georhie Hrisztozov (BUL)
Raodslav Stoinov (BUL)


[B]CAC PETROVAC 02.05.2010. [/B]

I FCI GRUPA
Alexey Belkin (RUS)
Gabriel Stibel (MKD)

II FCI GRUPA
Vasko Mudreša (MNE)
Nebojša Nedeljković (SRB)

III FCI GRUPA
Kornelia Butrimova (LT) l
Alexey Belkin (RUS)

IV FCI GRUPA
Zsolt Lokodi (RO)

V FCI GRUPA
Zsolt Lokodi (RO)
Kornelia Butrimova (LT)

VI FCI GRUPA
Zsolt Lokodi (RO)

VII FCI GRUPA
Videnović Vladimir (SRB)

VIII FCI GRUPA
Sanja Vreteničić (MNE)

IX FCI GRUPA
Petar Sjekloća (MNE)

X FCI GRUPA
Kornelia Butrimova (LT)

[B]CAC MACEDONII 02.05.2010. [/B]

Slobodan Miloševski (MKD)
Nikola Angelovski (MKD)
Gabriel Stibel (MKD)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jovi']Do pytam dalej : po 2 wystawy w tych samych dniach i miejscu , tak ? Jedna się kończy zaczyna druga czy inaczej ?[/QUOTE]

1 maja cacib zaczyna się o 9.00, cacówka bułgarska o 16.00
2 maja cac zaczyna się o 9.00, cac macedonii o 13.00
tak wstępnie jest planowane, a co z tego wyjdzie to nie wiadomo ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shaluka']Wlasnie jak to jest?
Co do noclegu to maj juz nei taki zminy miesiac, namiot i psiaki za ogrzewanie sobie poradzi ;)[/QUOTE]

w maju w czarnogórze potrafi być i 30 stopni, więc namiot raczej jako osłona od słońca ;)
pewnie, że można sobie spać po chmurką - jak ktoś lubi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='narisowa']1 maja cacib zaczyna się o 9.00, cacówka bułgarska o 16.00
2 maja cac zaczyna się o 9.00, cac macedonii o 13.00
tak wstępnie jest planowane, a co z tego wyjdzie to nie wiadomo ;)[/QUOTE]


trzeba mieć championat Polski, czy nie?
Przy wysokiej temperaturze niezły maraton, zwłaszcza jak się ma psa z długim włosem, ale jak by się udało powygrywać to byłoby super.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='narisowa']nie ma znaczenia czy się ma championat czy nie.[/QUOTE]

... no nie wiem, w ubiegłym roku w Sofii za 1 x CAC można było dostać Championa Bułgarii ale pod warunkiem, że pies posiadał już tytuł championa, przynajmniej tak mi sie wydaje.
A co do opłat : to oprócz opłaty za wystawy, kosztów dojazdu, wyżywienia i noclegów należy jeszcze doliczyć za wystawienie dyplomów Championa !!!
koszt dyplomu Championa Bułgarii to 40 euro
dyplom Championa Macedonii - 40 euro
Czarnogóra - chyba 30 euro

My już tam zaszaleliśmy :)
życzymy powodzenia wszystkim wybierającym się w tamte strony !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amazonka']... no nie wiem, w ubiegłym roku w Sofii za 1 x CAC można było dostać Championa Bułgarii ale pod warunkiem, że pies posiadał już tytuł championa, przynajmniej tak mi sie wydaje.
A co do opłat : to oprócz opłaty za wystawy, kosztów dojazdu, wyżywienia i noclegów należy jeszcze doliczyć za wystawienie dyplomów Championa !!![/QUOTE]

zależy od kraju "wystaw głównych" tak to nazwijmy. w bułgarii wystarczy 1 cac do ch mne, a w czarnogórze 1 cac do ch bg ;) taka promocja ! - żeby zachęcić do przyjazdu. teraz w bułgarii do championatu wymagania się zmieniły i trzeba nawet rok odczekać między cac-ami!

opłaty za championaty też podałam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amazonka']... no nie wiem, w ubiegłym roku w Sofii za 1 x CAC można było dostać Championa Bułgarii ale pod warunkiem, że pies posiadał już tytuł championa, przynajmniej tak mi sie wydaje.
A co do opłat : to oprócz opłaty za wystawy, kosztów dojazdu, wyżywienia i noclegów należy jeszcze doliczyć za wystawienie dyplomów Championa !!![/QUOTE]

zależy od kraju "wystaw głównych" tak to nazwijmy. w bułgarii wystarczy 1 cac do ch mne, a w czarnogórze 1 cac do ch bg ;) taka promocja ! - żeby zachęcić do przyjazdu. teraz w bułgarii do championatu wymagania się zmieniły i trzeba nawet rok odczekać między cac-ami!

opłaty za championaty też podałam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amazonka']... no nie wiem, w ubiegłym roku w Sofii za 1 x CAC można było dostać Championa Bułgarii ale pod warunkiem, że pies posiadał już tytuł championa, przynajmniej tak mi sie wydaje.
A co do opłat : to oprócz opłaty za wystawy, kosztów dojazdu, wyżywienia i noclegów należy jeszcze doliczyć za wystawienie dyplomów Championa !!!
koszt dyplomu Championa Bułgarii to 40 euro
dyplom Championa Macedonii - 40 euro
Czarnogóra - chyba 30 euro

My już tam zaszaleliśmy :)
życzymy powodzenia wszystkim wybierającym się w tamte strony !!![/QUOTE]


A można by liczyc na dane z katalogu?:roll::roll: Ciekawi mnie stawka shih tzu;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LadyDobermann']temat tej czarnogory juz byl dodany :)
bedzie organizowany bus z Lublina - ja sie wybieram na 100% na te wystawy, jesli ktos jest cheny prosze o kontakt na prv[/QUOTE]
no to przepraszam, ale dogo coś ostatnio nie funkcjonuje zbyt dobrze i wyszukiwarka nie znalazła. może jakiś moderator połączy wątki ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='narisowa'] teraz w bułgarii do championatu wymagania się zmieniły i trzeba nawet rok odczekać między cac-ami!

[/QUOTE]
no własnie niekoniecznie- jakis tydzien temu pisałam do nich w tej sprawie z zapytaniem-odpoweidź:
jak sie ma tytuł championa,to w dalszym ciagu za 2 CAC jest CHBulgarii, za 3 CAC Grand, a za 4 Balkan Ch

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Irviers']Czyli nie trzeba mieć żadnego championatu? A jak to jest z ch. mł??

Czy ktoś będzie organizował busa? Interesowałyby mnie ew. koszty takiej przyjemności :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]
oczywiście, ze mają ch mlodzieżówki!!! Moja suka ma mł. ch. Montenegro i mł. ch. Macedonii.
a bus? Pewnie będzie jakiś, jak znam swoich znajomych z Lublina ;)))))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tascha']no własnie niekoniecznie- jakis tydzien temu pisałam do nich w tej sprawie z zapytaniem-odpoweidź:
jak sie ma tytuł championa,to w dalszym ciagu za 2 CAC jest CHBulgarii, za 3 CAC Grand, a za 4 Balkan Ch[/QUOTE]

to co oni pisza to jedno a to jak jest sie na miejscu to drugie,
ja bylam rok temu w bulgari w sofii na podwojnym cacibie i z tej wystawy przywiozlam ch bg, grand bg i balkan ch za 2 cace - roznie jest i tak na prawde nie dojdziemy co w danym momencie trzeba miec na championa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...