Jump to content
Dogomania

1 - 2 Maj BAR, PETROVAC - 3 championaty


narisowa

Recommended Posts

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Impresja']jeku strasznie kuszące te wystawy. Narisowa jak z seterami w tamtych stronach? dużo ich mają?[/QUOTE]

jeśli chodzi o angliki, to maja troszkę tzw. włoski typ - wiesz o co chodzi, ale troszkę ludzi przyjeżdża, wiec różnie bywa. jak ja byłam w niksicu to niemcy się zwalili z anglikami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bouvi-buzi']to tak jak w moldawii nic nie dali ale jak za boba dajo to milo akurat w naszej rasie konkurencji malo albo wcale :)[/QUOTE]

na puchary w czarnogórze bym nie liczyła - zależy od wystawy. w niksicu dawali za bob i bog I, bog II i III - nic :(
nagroda w postaci karmy tylko na bis-ach za lokaty, żadnych medali itp.
więc raczej skromnie. a z bouvierami mogą ci rosjanie przyjechać ;)

Link to comment
Share on other sites

wiesz to zalezy co sie podoba, czarne teriery owszem bo to ich rasa maja piekne ale na naszych wystawach czesto widuje psa z polski Borysa, ruskie teriery tez widywalam ale Borys zawsze wygrywa. :) Co do bouvierów to jest tak, że ruscy preferują styl amerykański i ich psy mają powiewający na łapach włos - zależy czy to się podoba sędziemu, ja wolę bouviera w formie psa pracującego i styl strzyżenia holendrów czy belgów, gdzie sierść jest nieco krótsza sylwetka zwarta, pozatym sądzę że te powiewające włosy są jedynie po to by ukryć niedoskonałości w budowie. A co sędzia to opinia. :) Moje pieski są najpiękniejsze na świecie - i tej wersji będę się trzymać bez względu na wszystko
Buziaki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basik']No wlasnie korespondujemy:) Koniecznie potrzebuje stawki argentynow z ubieglych wystaw, pleaseeeeee[/QUOTE]
Nie pomoge Ci, bo nie mam tego katalogu z ubieglego roku!!!! Przeszukalam całą chałupę i nic.... Za to kilka polskich zagubionych znalazlam.... Jeszcze mam nadzieję, ze znajdę.
Pamietam że coś tam się kręciło ale czy to argentyn był????? Oni mają tam dużo obronnych typu rottki, cane corso - te co u nas dekadę temu było popularne. Mają silne stawki rotków. I miejscowe szarplańce.

Link to comment
Share on other sites

Na jakim formularzu wysyłacie zgłoszenia na te wystawy? Na naszym polskim czy mają swoje zgłoszenia? no i jeszcze zgłaszacie na każą wystawe osobno tzn. na Bar 1 zgłoszenie, na Petrovac drugie zgłoszenie itd, czy można na wszystkie wystawy zgłosic psa na jednym formularzu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aknad']Na jakim formularzu wysyłacie zgłoszenia na te wystawy? Na naszym polskim czy mają swoje zgłoszenia? no i jeszcze zgłaszacie na każą wystawe osobno tzn. na Bar 1 zgłoszenie, na Petrovac drugie zgłoszenie itd, czy można na wszystkie wystawy zgłosic psa na jednym formularzu?[/QUOTE]

Za mnie zawsze robili to organizatorzy wyjazdu. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aknad']Na jakim formularzu wysyłacie zgłoszenia na te wystawy? Na naszym polskim czy mają swoje zgłoszenia? no i jeszcze zgłaszacie na każą wystawe osobno tzn. na Bar 1 zgłoszenie, na Petrovac drugie zgłoszenie itd, czy można na wszystkie wystawy zgłosic psa na jednym formularzu?[/QUOTE]

ja zawsze na bałkany wysyłam zgłoszenie wpisując w treść maila, po angielsku. w załaczniku rodowód i championat. potwierdzenia przysyłaja mailowe i tyle. zwykle płaci się na wystawie - kwota taka, jak w terminie zgłoszenia, chyba, że związek zastrzegł sobie, że płatność na wystawie wynosi więcej.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

no ja jadę i mogę ze sobą kogoś zabrać 1 osobę z psem wszystko jedno jaka wielkość bo auto ma dużą pakę, aby grzeczne zwierzę i z Felusią się dogadało bo nie uznaję wsadzania piesia do klatki :) Felusię wszystkie zwierzaczki lubią i to z wzajemnością więc z pewnością każdy towarzysz podróży będzie jej miły. Pozdrowionka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bouvi-buzi']no ja jadę i mogę ze sobą kogoś zabrać 1 osobę z psem wszystko jedno jaka wielkość bo auto ma dużą pakę, aby grzeczne zwierzę i z Felusią się dogadało bo nie uznaję wsadzania piesia do klatki :) Felusię wszystkie zwierzaczki lubią i to z wzajemnością więc z pewnością każdy towarzysz podróży będzie jej miły. Pozdrowionka[/QUOTE]
Tylko uważaj na policję i mandaty. Bo za nieprawidłowe przewożenie zwierząt są mandaty! W Austrii jest to 100 €, w Chorwacji tylko 80€. zwierzak bez klatki stwarza w razie nieprzewidzianego szybkiego hamowania duże zagrożenia dla osób w samochodzie - jak dziecko bez fotelika. Poza tym może i sobie i innym zrobić krzywdę.

Są jeszcze 2 wolne miejsca w naszym lubelskim busie. Termin zgłoszeń jeszcze jest.
Info
[email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

Ja przewożę prawidłowo kupiłam odpowiedni samochodzik, pieski jeżdżą w (3klasie) oddzielonej od pasażerów kratą, mają wystarczająco dużo miejsca i są bezpieczne, mam specjalne maty zabezpieczające dla psów. I mandatów nie będzie, zresztą nie 1 raz tam pojadę co prawda na wystawie jeszcze nie byliśmy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...