Jump to content
Dogomania

Jagoodka

Members
 • Posts

  1361
 • Joined

 • Last visited

About Jagoodka

 • Birthday 01/30/1985

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.republika.pl/welsh_springer

Converted

 • Location
  Piekary Śląskie
 • Occupation
  student

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Jagoodka's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

11

Reputation

 1. ZV to zkousky vloh - czyli tak jak u nas próby polowe LZ - Lesni zkousky - czyli konkursy z pracy w lesie SZVP - Specialni Zkousky z Vodni Prace - czyli specjalne konkursy z pracy w wodzie PZ - podzimni zkousky - czyli konkursy jesienne MVZ - Medzinarodne Vsestranne Zkousky - Międzynarodowe Wszechstronne konkursy pracy I, II, albo IIIc to I,II albo III cena, czyli dyplom I, II, albo III stopnia Mam nadzieje, że cos pomogłam :)
 2. Mamy wolne miejsce w busie do Helsinek. Jedziemy na piatek. Jesli ktos zainteresowany to poproszę PW
 3. Ah, ja też się skusiłam i zgłosiłam :) W końcu wypadałoby na jakims polskim CACIBie tez się pokazać :)
 4. Jagoodka

  Druskienniki 2014

  MAcie już jakieś przecieki odnośnie obsady sędziowskiej??
 5. Żadnych zniżek dla Interów? Na krajówce? Szkoda, bo miałam ochotę pojawić się z pieguskiem...
 6. tak, CAC jest jeden na płeć :) Do porównania o CAC wychodza psy/suki zwycięzcy z klas młodziezy, pośredniej, otwartej, użytkowej, championów (pod warunkiem, że zwycięzca tej klasy nie jest championem Finlandii - championy Finlandii nie konkurują juz o CAC) i weteranów.
 7. Jagoodka

  Crufts 2014

  Ale jak masz tytuł championa to nie możesz w żadnej innej niż w open, chyba, że pies ma certyfikay użytkowości to możesz jeszcze w special working gundog. My się wybieramy - zgłoszenia w open + special working
 8. Jedziemy busem na piatek (grupy 2,4,8 . Tylko 1 nocleg z czwartku na piatek i zaraz po wystawie wracamy, żeby zminimalizować koszty. Jeżeli ktoś reflektuje na wspólną podróż to zapraszam :)
 9. Buuu, chciałam jechać i co - termin do bani... My 9 marca wystawiamy się na Crufcie - a 10 zaczyna się ten maraton, ale kicha...
 10. Czy ktoś się wybiera? Wszystkie informacje na stronie oddziału [url]http://zkwp-walbrzych.pl/wordpress/?page_id=988[/url] Gdyby ktoś z okolic Katowic jechał w sobotę, bardzo chętnie się przyłączymy - 1 osoba i 1 nieduży pies :)
 11. Czy ktoś jedzie na piatek? Chętnie się dołączę. Jeśli ktoś może mnie zabrać z 1 kompaktowym psiakiem to proszę o kontakt :)
 12. Czy ktoś z jadących do Poznania z Katowic/okolic/przez Katowice ma wolne miejsce dla 1 osoby+ 1 kompaktowego psa? Oczywiście dokładam się do wszelkich kosztów :)
×
×
 • Create New...