Jump to content
Dogomania

Jagoodka

Members
 • Content Count

  1,361
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About Jagoodka

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 01/30/1985

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.republika.pl/welsh_springer

Converted

 • Location
  Piekary Śląskie
 • Occupation
  student

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ZV to zkousky vloh - czyli tak jak u nas próby polowe LZ - Lesni zkousky - czyli konkursy z pracy w lesie SZVP - Specialni Zkousky z Vodni Prace - czyli specjalne konkursy z pracy w wodzie PZ - podzimni zkousky - czyli konkursy jesienne MVZ - Medzinarodne Vsestranne Zkousky - Międzynarodowe Wszechstronne konkursy pracy  I, II, albo IIIc to I,II albo III cena, czyli dyplom I, II, albo III stopnia   Mam nadzieje, że cos pomogłam :)
 2. Jagoodka

  Wds 2014 finlandia/helsinki/

  Mamy wolne miejsce w busie do Helsinek. Jedziemy na piatek. Jesli ktos zainteresowany to poproszę PW
 3. Jagoodka

  Wds 2014 finlandia/helsinki/

  tak, CAC jest jeden na płeć :) Do porównania o CAC wychodza psy/suki zwycięzcy z klas młodziezy, pośredniej, otwartej, użytkowej, championów (pod warunkiem, że zwycięzca tej klasy nie jest championem Finlandii - championy Finlandii nie konkurują juz o CAC) i weteranów.
 4. Jagoodka

  Crufts 2014

  Ale jak masz tytuł championa to nie możesz w żadnej innej niż w open, chyba, że pies ma certyfikay użytkowości to możesz jeszcze w special working gundog. My się wybieramy - zgłoszenia w open + special working
 5. Wiadomo juz cos o sędziach na Obrenovac, terminach i cenach zgłoszeń?
 6. Jagoodka

  Racibórz - krajowa 9.06.2013

  Zdjęcia z finałów na FB [url]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.4310779147964.1073741857.1841452550&type=1[/url]
 7. Jagoodka

  Czy w 2014 roku będą "WYSTAWY - MARATONY"

  Ja tez jestem ciekawa jak się sprawa rozwiąże...
 8. Jagoodka

  Interchampionat

  a więc łopatologicznie są 2 intery: CIB - międzynarodowy champion piękności - 2 CACIBY + certyfikat uzytkowości z minimum 75% możliwych do zdobycia punktów CIE - międzynarodowy champion wystawowy - 4 CACIBY bez certyfikatu :)
 9. Jagoodka

  Racibórz - krajowa 9.06.2013

  Ja też tak miałam. Po 2 dniach prób wyslałam zgłoszenie mailem wczoraj i po niecałym pół godzinie dostałam info, że zgłoszenie przyjete :)
 10. Jagoodka

  Uzhgorod 2xCACIB - Ukraina, 17-18.08.2013 r.

  [quote name='Michał13']zabieraj:multi:, zawsze będzie nas więcej:lol: [COLOR=#000000]czekamy na chętnych, mamy jeszcze wolne miejsca w busie. [/COLOR] [COLOR=#000000]Kontakt: [/COLOR][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] nas już wpisałeś? Może uda mam się Grand Championa zrobić :) W sumie [przepisy sa takie, że trzeba spelnić wymogi takie jak na championa 5 razy. Dla nas jest champion za 1 CAC, więc teoretycznie za kolejne 5 CACów powienien być Grand. Mamy 3 CACe z zeszłego roku (1 wykorzystany na championa, czyli 2 pozostaja "do wykorzystania"), czyli teoretycznie jakby się udało zdobyć kolejne 3 CACe w tym roku to powinien być Grand :) Teoretycznie mamy podpisaną umowę, że Champion za 1 CAC jeżeli pies jest championem Polski, a później za kolejny 1 CAC, jeżeli jest Grand Championem Polski - tylko szkoda, że my Granda nie mamy... ja nie wiem jak nasz związek tą umowę podpisywał... W zeszłym roku w Uzhgorodzie powiedzieli nam wyraźnie, że jeżeli nie mamy tytułu Grand Championa to musimy spełnić wymogi "normalne"...
 11. [quote name='Michał13']Oni już wpisują nasze dane do Champianatów:lol:, dlatego trzeba się spieszyć:angryy: Jagoda Twój Championat już jest wypisany:smile: [/QUOTE] O super wiedzieć, to już się nie stresuję :)
 12. Jagoodka

  Interchampionat

  A ja w ogóle nie dostałam tego listu... Tylko sam dyplom. Zawsze wcześniej pisali list, że tytuł został przyznany i mamy poczekać na dyplom, a teraz od razu mi dyplom przysłali :)
 13. Jagoodka

  CAC Zabrze - 7.04.2013r.

  My też się wybieramy :) Trzeba się zaopatrzyć w cieple ubranka i kocyki :) Bo coś zima nie chce sie skończyć.
 14. Jagoodka

  Interchampionat

  Mi na dyplomie z 12 podanych CACIBów, wpisali 11. I co ciekawe nie wpisali mi CACIBa z europejskiej w Bukareszcie - widocznie Rumunia się nie spieszy i sprawozdania do tej pory nie wysłała...
 15. Jagoodka

  Interchampionat

  Ja składalam wniosek 3 grudnia (CIE skończony 2 grudnia w Nitrze), dyplom wystawiony 28 lutego, przedwczoraj listonosz przyniósł tubę z dyplomem :)
×