Jump to content
Dogomania

1 - 2 Maj BAR, PETROVAC - 3 championaty


narisowa

Recommended Posts

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='resurgam']Dzięki za INFO. Wyjaśnij nam, czy można to zrobić droga e-mailowa lub pocztową. Czy koniecznie trzeba osobiście.[/QUOTE]

niestety nie wiem, ja otrzymałam na miejscu w bg po wystawie. napisz może do bg i zapytaj, w jaki sposób załatwić sprawę. ewentualnie możesz dać dokumenty komuś, kto będzie na wystawach.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze:) coś strasznej ochoty nabieram na ten maraton szczególnie ze względu na wyższą pułkę europejską jeśli chodzi o stawki :) Mam jakiegoś campera na stanie więc może przeżyję :) a jakie to terminy>? Co do Italii interesuje mnie jesień i wyjazd w okolice Milano (Mediolan) jeśli ktoś zna jakies szczegóły lub przydatne informacje co do włoskich wystaw będę wdzięczna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='resurgam']Moi mili, Ci którzy znosili wraz ze mną trudy wystawania w gigantycznych kolejkach po championaty.
W owych kolejkach sporo mówiło się o champ. Bałkanów. Czy wiadomo jak taki champ. zdobyć. Niestety na stronach internetowych wystawy w Montenegro i Bułgarii nie znalazłam żądnej INFO, co należy uczynić, by taki champ. otrzymać.[/QUOTE]

jeśli chcesz nadal championat Bałkanów, to jedziemy tam niedługo - do Bułgarii i możemy Ci pomóc. Jeśli masz championaty z innych bałkańskich krajów oczywiście!
Skontaktuj się z moją znajomą co tam jedzie - [email][email protected][/email] I przywieziemy ten Balkan Ch. :)

Link to comment
Share on other sites

na pewno nie przywiezie Balkan ch za okazaniem tylko dyplomow z 2 czy nawet wszystkich krajow balkanow - ja tez myslalam ze tak jest ale w Bulgari szybko wyprowadzili mnie z tego bledu.
Balkan ch jest to tytul bulgarski i otrzymuje sie go po zdobyciu ch Bulgari za CAC na nastepnej bulgarskiej wystawie

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Być może, że to koniec tematu i dlatego chciałam podzielić się jeszcze jedną "osobliwością", z którą miałam do czynienia ja i wielu wystawców ocenianych przez serbskiego sędziego w BAR i PETROVAC.
Oto zdjęcie serbskiego arbitra o nazwisku NENAD MARIC, faceta prezentującego wobec wystawców wyjątkowo chamskie zachowania.
[url]http://yfrog.com/i3sedzia2mj[/url]
Sędzia ten pokrzykiwał na wystawców, bo nie umiał powiedzieć w sposób kulturalny, w jaki sposób chciał, by zaprezentować swojego pupila. Jednak największą konsternację wzbudził wykrzyczany przez niego nakaz wystawiania whippetów nie w biegu, tylko w wolnym chodzie.
Pod koniec oceniania tej rasy wszystko się wyjaśniło: jego znajoma, starsza pani, prawdopodobnie schorowana, nie mająca kondycji, by pobiegać na ringu, musiała wygrać. Dlatego też zakazał, krzycząc głośno jakiegokolwiek biegania z whippetami........
Bardzo to było emocjonujące i niezwykle ciekawe!

Link to comment
Share on other sites

A ja tego sędziego trochę będę broniła. Wystawcy którzy byli na ringu przed nami mówili włąśnie że jest bardzo nie miły, a u nas okazało się że wcale nie był taki straszny, a nawet trochę zabawny. I napewno nie był złośliwy.

Link to comment
Share on other sites

Kochani,
jeżdżę na wystawy lat trochę i przenigdy nie spotkałam się takim chamskim potraktowaniem wystawców.
Dodatkowo, jak wspomniałam, nigdy nie widziałam, by whipppety pokazywano w tempie spacerowym. Piszcie, co chcecie ale to jest po prostu KPINA.
Z kolejkowych informacji wiem, że zabierano mu uprawnienia, zmieniał narodowość i jeszcze kilka info, ale nie to jest ważne. Ważne jest jego chamskie traktowanie, i tyle.

Link to comment
Share on other sites

Kochani,
jeżdżę na wystawy już trochę i przenigdy nie spotkałam się takim chamskim potraktowaniem wystawców.
Dodatkowo, jak wspomniałam, nigdy nie widziałam, by whippety pokazywano w tempie spacerowym. Piszcie, co chcecie ale to jest po prostu KPINA.
Z kolejkowych informacji wiem, że zabierano mu uprawnienia, zmieniał narodowość i jeszcze kilka info, ale nie to jest ważne.
Ważne jest jego chamskie traktowanie, i tyle.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...