Jump to content
Dogomania

1 - 2 Maj BAR, PETROVAC - 3 championaty


narisowa

Recommended Posts

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wolne miejsca są jeszcze u LadyDoberman- Kasi i u mnie w samochodzie - przejazd tańszy niż u innych bo mamy własne środki transportu, zamawiamy też noclegi :) Zapraszam. A przez Śląsk będziemy jechać z Lublina więc po drodze możemy zbierać chętnych jak poziomki>.

Link to comment
Share on other sites

a Skubi jesli chcesz to moge zarezerwowac miejsca i Tobie tam gdzie my spimy tylko musisz sie okreslic jakie pokoje - 2 lub 4 os, dwojka 30euro, 4 35euro za pokoj, a w zasadzie to apartament, na fajnym campingu niedaleko wystawy, jest spokojnie gdzie psy wypuszczac no i klima oczywiscie
dla chetnych mozliwosc rozbicia namiotu

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

- i jak wrazenia po wystawach? ja ciekawa jestem takiego osobistego przezycia, bo moje jest li tylko telefoniczne - rozmowy niebogate ( bo lacznosc kiepska) z handlerami
moj czarny afganski Ksiaze wraca bogatszy o trzy tytuly

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dubter']- i jak wrazenia po wystawach? [/QUOTE]

ekipa z lady doberman wraca chyba w środe, bo mieli jeszcze do bg wstąpić ;)

z "przecieków" i plotek wiem, że działo się tam... działo....
krewcy bałkańczycy zrobili rozrubę z powodu werdyktów ;)

Link to comment
Share on other sites

Oj działo się, rozruba była nawet nie jedna. Najgorzej było przy odbieraniu championatów - dziki kraj dzicy ludzie a organizacja to tak jak by wszystko działo się samo, nikt nic nie wie, nikt za nic nie odpowiada. Ale trochę adrenaliny dobrze nam zrobiło, najważniejsze że wróciliśmy bogatsi o kilka dyplomików. Dziewczyny z lubelskich busów - super. pozdrawiam miło było was poznać. Na domiar wszystkiego pogoda dopisała, przy okazji wystawy wróciliśmy opaleni, choć naszym psiakom ta temperatura chyba niebardzo odpowiadała. Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich starych i nowych znajomych z którymi mieliśmy przyjemność dzielić "trudy wystawiania" i stania w przeokropnych kolejkach.

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście dołączam pozdrowienia dla wszystkich uczestników z Polski oraz podziękowania za umilanie oczekiwania w bezsensownych kolejkach po championaty.
Organizacja i poziom tych wystaw trącą latami 60-tymi w Polsce, a warunków sanitarnych w Petrovac nie potrafię zakwalifikować do żadnej normy z żadnego okresu - może lata 50-te.
My zakończyliśmy oczekiwanie na ostatnie championaty ok. g. 23.00, stąd b. późny wyjazd do Polski.
Przyjemnością dla nas było poznanie wystawców z "wesołych busików z Lublina" i pozazdrościć fajnej i zgranej organizacji w wyjazdach na wystawy. Pozdrawiamy Was także serdecznie!
Podobnie organizują się Rosjanie - do Bar i Petrovac przyjechały ich 3 autokary.
Miałam okazję spotkać w Petrovac Polaka z ambasady w Montenegro i to on scharakteryzował ten kraj w taki oto sposób: "jeżeli w Montenegro jest coś w porządku, to należy się wielce zadziwić, bo normą jest, [B]że nie wychodzi tam nic, przynajmniej od razu."
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Ja też jeszcze do siebie nie doszlam, tym bardziej ze moje dziecko ukochane mature zdaje wiec adrenalina non stop, Opalone, ale ja też się poparzyłam słońcem, umęczone strasznie ale dojechaliśmy. Kasia była w Sofi i dopiero dziś dotarli, my w poniedziałek w nocy. WARTO BYŁO w sumie, bo Fela ma 5 championatów a aurorka 4 razy na pudle - BIS baby III lokata, II lokata i 2xI LOKATA. W piątek w nocy łwów już mniej męczce bo osobówką, a jak mi skończą wiekszego busa to dopiero sobie pojezdzimy:)
Pozdrowionka i gratulki dla wszystkich ANIA Edytka i reszta :) no i buziaki od buziaków ;)

Link to comment
Share on other sites

Bouvi-buzi - wystawa Monaco - zrobi sie off, ale mam nadzieje, ze moderator nie wyciagnie od razu linijki - na pewno trzeba zobaczyc Monaco, a najlepiej wziac udzial w calym tym "przedstawieniu"ktore nazywa sie tutaj "tydzien srodziemnomorski. "Rozpoczyna ten '( z reguly)maraton piatkowo -sobotnia wystawa CACIB w Monaco, potem w niedziele francuski CACIB Frejus i nastepny weekend San Remo - choc w tym roku sie rozpadlo, bo wystawy w san Remo nie bylo, nadto nie kazdy moze tydzien spedzic w tych malowniczych okolicach czekajac na nastepna wystawe, choc znam takich , ktorzy corocznie zaliczaja caly ten maraton i nazwywaja to wszystko - "wakacje".
Po zgloszenie do Monaco trzeba pisac - wystawa chyba z racji uswietniajacej impreze osoby ksieznej do jeden z najdrozszych - bodaj 60 euro , na nagrody jakies nie ma co liczyc, mimo ze wrecz slychac brzek toczacej sie chodnikami rozmaitej waluty, a w powietrzu czuc jej zapach hehe - impreza jest organizowana po namiotem TEGO cyrku ( pewnie wiekszosc wie jak on wyglada chocby z TV) i bardzo prosze nie nastawiac sie na jakies luksusy - na golym asfalcie male ringi wygrodzone barierami ktorych uzywa policja i handlarze bydlem calego swiata, niemniej jednak mniemam ze stawki w poszczegolnych rasach sa absolutnie z gornej europejskiej polki,jak i obsada sedziowska , no i do Monaco trzeba przyjechac dwa razy by zdobyc Championat - no i jeszcze takie samochodowe - zaparkowanie zwyklego samochodu w jakies akceptowalnej odleglosci od terenu wystawy moze graniczyc z cudem - jakby jeszcze cos to chetnie sluze info

Link to comment
Share on other sites

Oto stawka amstafów, o ile nikt Ci nie podał:

[URL]http://www.przeklej.pl/plik/skanuj0073-gif-00141c24i5a5[/URL]
[URL]http://www.przeklej.pl/plik/skanuj0074-gif-00141c4tn2mv[/URL]
[I](Jak pobierzesz PLIK, powiększysz skan do dowolnych rozmiarów)[/I]

Link to comment
Share on other sites

Moi mili, Ci którzy znosili wraz ze mną trudy wystawania w gigantycznych kolejkach po championaty.
W owych kolejkach sporo mówiło się o champ. Bałkanów. Czy wiadomo jak taki champ. zdobyć. Niestety na stronach internetowych wystawy w Montenegro i Bułgarii nie znalazłam żądnej INFO, co należy uczynić, by taki champ. otrzymać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='resurgam']
W owych kolejkach sporo mówiło się o champ. Bałkanów. Czy wiadomo jak taki champ. zdobyć. [/QUOTE]
ch bałkanów wydawane są w bułgarii i macedonii. otrzymuje się po przedłożeniu dyplomów ch dwóch krajów bałkańskich (w tym bg lub mk) - koszt 20 euro.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...