Jump to content
Dogomania

Megi od 8 LAT za kratami - ponad 3,5 roku poza nimi - odeszła za TM 27.11.2013


Dada M

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zapraszam serdecznie na bazarek m.in. dla Megi:

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/191405-GAD%C5%BBETOWNIA-kosmetyki-farby-do-w%C5%82os%C3%B3w-na-staruszki-do-6.09."]http://www.dogomania.pl/threads/191405-GADŻETOWNIA-kosmetyki-farby-do-włosów-na-staruszki-do-6.09.[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Cerber - u Megi wszystko w porządku, grzeczna, spokojna i kochana jak zawsze :)
Na 90% Megi będzie mogła zostać w swoim dotychczasowym DT, co mnie bardzo cieszy, bo ze wszystkich sił chciałam uniknąć przerzucania jej do kolejnego DT.
Teraz już tylko DS wchodzi w grę :)

W tym tygodniu prawdopodobnie będzie powtórzone badanie ekg i jeśli wet pozwoli, Megi zostanie umówiona na zabieg usunięcia kamienia.

Mam nadzieję, że uda mi się pod koniec września ją odwiedzić.

Link to comment
Share on other sites

Są już nowe ogłoszenia :)

1 alegratka
2 kupiepsa
3 kokosy
4 neeon
5 e-gratka
6 pajeczyna
7 giełdaogłoszeń
8 petworld
9 animalia
10 morusek- ktoś już dał
11 ojej.pl
12 szerlok
13 adopcje.org
14 tlenek
15 giełda.bai
16 adopcjapsa
17 rogłos
18 ćwirek
19 i-bazar
20 4.pl
21 świstek
22 adin
23 eoferty
24 wstawiaj.pl
25 pineska
26 cafeanimal
27 kupsprzedaj
28 przygarnijzwierzaka
29 gumtree
30 owi

BTW - ktoś jeszcze odwiedza naszą Megi ? ;)

Link to comment
Share on other sites

przepraszam, że tak mało piszę.
Megi umówiona ejst na ekg na poniedziałek i od razu na oględziny zębów i wtępne podjęcie co do nich decyzji, po ekg bierzemy się do roboty z zębami. Co do królika to jest ok, ona generalnie inne zwierzęta ignoruje, nie ma do nich nic absolutnie... miałam chwile w domu dachówkę, która jak zajęła miejsce Megi w posłaniu to Megi nie odważyła się do legowiska wejść, więc dachówka musiała być zabierana, teraz jest persiczka, z którą jest super, nie raz i nie dwa zostaiam je razem w pokoju i są grzeczne.

Link to comment
Share on other sites

wizyta była całkiem przyjemna, Megi się nie stresowała raczej, była bardzo ggrzeczna i bardzo ładnie stała podczas badania, oprócz tego zważyłam ją i waży w chwili obecnej 12,5 kg. więc jest super, obcięliśmy jej pazurki, pani doktor przesłuchała serducho, zrobiliśmy ekag, jutro wynik, więc idziemy, na pewno leki będą potrzebne znowu, bo trzeba je do końca życia podawać.... za tą wizytę mamy 55 zł z badaniem i wuizytą, jutro będziemy kombinować jaką narkozę wybrać dla megi by zrobić te zęby i nie wiem czy już jutro - pewnie nie, ale już umówimy się na czyszczenie i wyrywanie zębów i to będzie kolejna wtedy wizyta... za wszystko co wyszło, podam na druku, który dostanę od lekarza.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...