Jump to content
Dogomania

Megi od 8 LAT za kratami - ponad 3,5 roku poza nimi - odeszła za TM 27.11.2013


Dada M

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Już sprawdziłam w historii przelewów - płaciłam za 2 (w lutym i w kwietniu) :)

Poproszę na razie tylko o normalne, niewyróżnione allegro ... troszkę finansowo krucho, gdy dotrą wpłaty za maj, to wystawimy wyróżnione, może z jakimiś nowymi zdjęciami :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Też sprawdzałam ale, że nie byłam pewna jak się nazywasz więc nie miałam pewności, że te dwa przelewy są od Ciebie :oops:

Odnowiłam allegro Megi:

[URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1025385536[/URL]

Podświetliłam. Może dzięki temu będzie choć trochę bardziej widoczne.

Link to comment
Share on other sites

Korzystając z szablonu do ogłoszeń na allegro ćwiczę wystawianie ogłoszeń. Zapomniałam tylko, że już odnowiłam Megi allegro więc to nowe musiałam skasować.[URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1026793802"]
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Ja mam pytanko, czy przesłaliście mi może pieniążki za maj za Megi??? mam generalnie kilka wpłat na konto, pozmieniały mi się wysokości tych wpłat, dlatego ciekawa jestem czy to co jest na koncie to już wszystko czy nie... Megi ma wykupiony lek, podaję jej go cały czas, coby wątpliwości nie było :) obróżki jej jeszcze nie kupiłam, póki co jest zakroplona...

Link to comment
Share on other sites

Już sprawdziłam, nie tydzień temu, a 4 dni temu - tracę już poczucie czasu ;)

Czy jest szansa, że po jakimś okresie zażywania przez Megi tych leków, będzie można usunąć jej pod narkozą kamień nazębny ?
Czy raczej będzie to zbyt duże ryzyko ?

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanko :) czy ktoś kiedyś próbował czesać Megi??? wiecie, że suńka zaczęła mi linieć wielkimi kępami :D chciałabym ją wyczesać porządnie, ale zanim podejmę się tego chciałabym wiedzieć, czy na spokojnie przyjmuje takie zabiegi pielęgnacyjne? :>
swoją drogą to myslę, ze w czerwcu podejmę jeszcze jedną próbuję kąpieli suni, bo mimo iz lepiej wyglada to siersc jeszcze jest troche matowa i jest przetluszczona taka w dotyku... mysle, coby moze skonsultowac w naszym doktorkiem by podawac megi jakis preparat na poprawienie struktury siersci czy cos... co o tym myslicie???

Link to comment
Share on other sites

U mnie to samo sie dzieje .... Chyba 5 psiakow tak gubi siersc, ze takie wielkie pedzle im wylaza ...... Wtedy najlepiej skubac,
bo czesanie niewiele da ... szczotka po jednym pociagnieciu sie zapycha .....

Fajny preparat na siersc to LUPOSAN. Pachnie ... i pewnie smakuje, jak tran rybny.
Dodaje sie do jedzenia.

W najblizszym czasie przeleje swoja deklaracje za maj. Pamietam.....

Link to comment
Share on other sites

Dada, ratunku! Wysłałam deklarację Megi do APSA. No, tak.. Przepraszam! Czy możesz przesłać APSIE Twój numer konta, żeby przesłała te pieniążki?
Dopiero dziś się o tym dowiedziałam, i to przez telefon (przypadek), bo marnie ostatnio z moja obecnością na Dogo.
Jeszcze raz przepraszam!

Link to comment
Share on other sites

dobra jesteśmy... jesteśmy na etapie ciągłego czesania i skubania Megi, co drugi dzień czynność muszę powtarzać, bo wychodzą nowe kępy włosa... oprócz tego Megio ma się dobrze, bardzo ładnie ryzują jej się linie talii, mam nadzieję, ze jak odwiedzimy pana doktora to Megi będzie już poniżej 15 kg ważyła... myślę, że jeszcze z 1-1,5 g maks i Megi będzie super laska :) najważniejsze to odtłuścić serducho, które już i tak jest obciążone. Megi oczywiście apetyt ma, głupawki ma, uwielbia być miziana, w ciągu dnia maszeruje sobie po mieszkanku, raczej nie ma kontaktu i jej potrzeby z moimi psami... czasem się z Mandy powąchają, machając przy tym ogonami i tyle ;) generalnie co mnie trochę dziwi to fakt, że Megi strasznie dużo pije... i co za tym idzie dużo siusia... no ale to chyba dobrze w takim razie nerki pracują skoro tak jest, co nie? jeszcze się wypytam doktorka naszego... no a tak poza tym to wszystko w porządeczku... jak zrobię trochę porządek w domu to porobię jakieś zdjęcia i wstawię.

Link to comment
Share on other sites

a co byscie powiedzieli na taki preparat na siersc??

[url]http://www.krakvet.pl/olie-preparat-witaminowy-poprawiajacy-wyglad-siersci-psow-kotow-30ml-p-5089.html[/url]

on jest tanszy od tego, o ktorym pisane bylo wyzej... a moze nie jest taki zly?

Link to comment
Share on other sites

Ale Megi nigdy nie siusia w mieszkaniu ?
Jeden z moich psów bardzo dużo pił i po badaniach okazało się, że ma problemy z nerkami, ale ta opcja Megi nie dotyczy, bo przecież wyniki ma w normie.

Nasz Lord też teraz kilogramami gubi sierść, staram się czesać go codziennie i następnego dnia znów wokół niego jest pełno kłaków.

Dzięki cioteczce Ghanimie - która zadeklarowała dla Megi 50 zł deklaracji stałej :loveu: - sunia ma komplet deklaracji. Możnaby zorganizować dla niej jakiś bazarek - zebrana kwota zostałaby przeznaczona na leki nasercowe itp.

Link to comment
Share on other sites

Megi jest wysterylizowana? Takie objawy są przy ropomaciczu.

Zaglądnijcie proszę do => [url=http://www.dogomania.pl/threads/185495-PILNE!!!-Urocza-jamnisia-GA%C5%9ANIE-w-schronisku-POTRZEBNE-DEKLARACJE!!!][COLOR=DarkRed][U][B]JAMNICZKA W SCHRONIE[/B][/U][/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

No właśnie z Megi jest ten problem, że nie miała w karcie w schronisku wpisanego zabiegu kastracji - co niestety się zdarza, jeśli chodzi o psy, które przybyły przed 2005 rokiem (choć są wykastrowane). Pytałam opiekunkę, czy nie zauważyła nigdy cieczki u Megi, ale nic takiego nie zaobserwowano.
Niemniej jednak, chyba dobrze byłoby wykonać usg dla pewności.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...